Fungent ZAPOMEŇTE NAVŽDY NA PLÍSNĚ, SVĚDĚNÍ A PRASKLINY NOHOU!

Fungent ZAPOMEŇTE NAVŽDY NA PLÍSNĚ, SVĚDĚNÍ A PRASKLINY NOHOU!

 • Zbavuje příznaky plísně s prvním použitím
 • Úplně zbavuje plísně za 1 kurz léčení
 • Zbavuje svědění, olupování kůže a podráždění nohou
 • Odstraňuje nepříjemný zápach
 • Normalizuje fungování potních žlaz
 • Zahojuje rány a praskliny na nohou
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak funguje mast Fungent?

Při pravidelném použití, Fungent odstraňuje řadu problém s kůží nohou. Obsahující ve složení látky pomůžou z prvního použití a navždy ODSTRANÍ:

 • Plíseň
 • Nepříjemný zápach
 • Pocení
 • Praskliny
 • Ztvrdlou kůži
 • Svědění a diskomfort při chůzi

CO SE STANE S VAŠIMI CHODIDLY PO 30 DENNÍM POUŽÍVÁNÍ MASTI Fungent

Fungent ZAPOMEŇTE NAVŽDY NA PLÍSNĚ, SVĚDĚNÍ A PRASKLINY NOHOU!

 1. Navždy se zbavíte plísně na nohou a chodidlech
 2. Zbavíte se pocitu diskomfortu a svědění na nohou
 3. Vaše nohy přestanou nepříjemně smrdět
 4. Budete cítit měkkost a pohodlí při chůzi
 5. Vaše nohy se přestanou silně potit
 6. Kůže nohou se obnoví a bude hebčí a hladší
 7. Nehty se promění v dokonalý stav
 8. Budete mít krásné nohy, které se nebudete stydět ukázat na pláži nebo v bazénu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT MAST Fungent

Umyjte nohy, utřete do sucha. Naneste tenkou vrstvu mastičky na celé chodidlo, zevnitř a zevnějšku. Vetřete mast do kůže nohou, počkejte až se vstřebá (1-2 minuty). Zopakujte procedúru každý večer před spaním, během 30-35 dní. A již po skončení kurzu použití uvidíte, jak se mění vaše kůže a nohy se stavají ZDRAVÝMI!

Proč mast Fungent je účinnější než jiné masti proti plísně?

Fungent ZAPOMEŇTE NAVŽDY NA PLÍSNĚ, SVĚDĚNÍ A PRASKLINY NOHOU!

Protiplísňové přípravky se dělí na 2 kategorii: buď nepomáhají, nebo pomáhají jen dokud je využíváte. Pokud jste se setkali s plísni, tak asi rozumíte o co jde, a stále používáte nefunkční a neúčinné krémy a masti.

Fungent úplně mění názor ohledně protiplísňových příprvků. Velké laboratorní testy ukázaly, že tahle mast dost účinně odstraňuje plíseň na nohou a nehtech. Po prvním kurzu použití, plíseň zmizí navždy. Tenhle efekt se dosahuje jen díky upraveným složkám.

Názor expertu – dermatologu

Po pořadným testováním masti Fungent mohu s jistotou říct, že je to hodně účinný přípravek. Hlavní v této masti je – komplexní péče o kůži. Pokud máte jen jeden nebo několik příznaků,měli byste už teď použít mast Fungent, aby předejít nebezpečným následkům plísňové infekce. Pamatujte si, že plíseň chodidel se obejvuje náhle a rozvíjí se hodně rychle! Dnes máte diskomfort a lehké krátkodobé svědění a zítra už můžete brát antibiotika a léčit se v klinice. NEODDALUJTE LÉČENÍ! Odstraňujte problém při prvních symptomech. A pamatujte si! Plíseň – je nejvíc nakažlivá infekce. Stačí se dotknout ložiska infekci a už máte riziko se nakazit, a to znamená i nakazit vaši rodinu!

— Alexandr Bílý
kandidát lékařských věd, 1.LF UK.
Doktor- dermatolog, kosmetolog, mykolog.

Recenze

Vždycka jsem myslel, že plíseň se mě nikdy nedotkne. Ale když jsem mi po bazénu začly se česat nohy, myslela jsem, že jsem se nakazil… Předtím, než jsem začal používat Fungent, jsem vyzkoušel hodně přípravku, které na krátkou dobu mě zbavily česání a prasklin. Ale pomáhalo to na několik dní. Nakonec, kdy se moje paty praskly a začly krvacet jsem šel k doktorovi. A předepsali mi Fungent. Teď se nebojím zouvat na pláži! Děkuji!

Marie, Brno

Kdy se moje paty praskly,jsem si vzpomněla, že moje babičky a dědečkové mají stejné. Ale jim už je skoro 70 let, a mně je jen 28! Bylo to hrozný. Pak jsem pochopila, že je to plíseň, hlavně v ten okamžik, kdy praskliny se začaly česat. Vzpomněla jsem si, že jsem chodila měsíc do bazénu bez žabek, a pochopila jsem odkud mám plíseň. Nakonec jsem zjistila u známé, že ji pomohl Fungent, vyzkoušela jsem si to a je to! Zase paty jsou jako u malého dítěte!!!

Anička, Liberec

Dlouho jsem se snažila zbavit se plísně octem, dokud jsem nespálila kůži. Bylo to hrozný a nepříjemné. A plíseň je můj stálý problém, protože se mi moc potějí nohy. U mamky jsem zjistila o Fungent, pomohl ji se zbavit svědění po prvním použitím. Mama řekla, že pokud budu mazat 3 měsíce tak i zmizí plíseň. TAK SE TO I STALO! Děkuji mámě a výrobci Fungent!

Kateřina, Plzeň

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: