Fish XXL aktivátor pro ryby: zajišťuje dvojitý účinek!

  1. Láká ryby na jedno místo z velkých vzdáleností.
  2. Vyvolává neskutečnou žravost i u sytých ryb a zaručuje tak fantastický úlovek

Žádný jiný aktivátor vám nezaručí takový úlovek jako «FishXXL». Je to zatím jediný aktivátor na trhu s prokázaným účinkem.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Princip činnosti

Fish XXL aktivátor pro ryby: zajišťuje dvojitý účinek!

Hlavním principem FishXXL je schopnost vyvolání stálého pocitu naléhavého hladu, obzvláště u větších ryb. FishXXL bezprostředně ovlivňuje instinkty na fyziologické úrovni. Nejdřív láká ryby ze vzdálených míst a donucuje je hledat kořist. Následně stimuluje aktivní pohlcování potravy, a to dokonce i u sytých ryb.

Účinek je zajištěn směsí feromonů – biologicky aktivních látek produkovaných živými organismy a specificky ovlivňujících jejich chování, fyziologický a emoční stav nebo látkovou výměnu jedinců opačného pohlaví.

V roce 2011 během vzájemné spolupráci tymu odborníků z Centra pro studium životního prostředí, rybolovu a akvakultury Itálie pod vedením profesora Andy Moore byla syntetizována látka, jejíž složení a účinek jsou identické přírodním rybím feromonům, které vyvolávají pocit naléhavého hladu a sklony seskupovat se do velkých hejn.

Na základě syntetických feromonů byl vytvořen komerční produkt, který je uveden na evropský trh pod značkou FishXXL. Profesor Andy Moore, italský vědec, řekl televizní stanici BBC následující: “Vynalezli jsme způsob, jak donutit ryby pozřít opravdu cokoliv. Přípravek, který jsme vyrobili, působí na čich a nutí ryby aktivně se krmit. Díky tomu dokážeme znovuzrodit rybí hospodářství.”

FishXXL je velmi žádaným přípravkem nejen jako atraktant pro přilákání ryb v sportovním a amatérském rybolovu. Je také často využíván i v rybím hospodářství, protože umožňuje chov dravých ryb s použitím rostlinných krmiv.

Popis

FishXXL obsahuje syntetizovaný feromony, koncentrované éterické oleje a univerzální krmné modely pro všechny druhy ryb. Aktivátor je prodáván v lahvičce o obsahu 50 ml.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Návod k použití

Pro lov nedravých ryb smíchejte 25 ml s návnadou, kterou obvykle používáte. Může to být jakákoli návnada: kupovaná, domácí, vícesložková atd. Pro lov dravých ryb FishXXL můžete používat na všechny umělé a přírodní nástrahy. Silikonové nástrahy, wobblery nebo návnady je možno ponořit do nádoby s atraktantem. Dále je možno používat FishXXL primo s živou návnadou. Otevřete lahvičku, ponořte návnadu na 20 sekund a zavěste ji na háček.

Princip činnosti

Fish XXL aktivátor pro ryby: zajišťuje dvojitý účinek!

Aktivátor byl testován a vyzkoušen v různých vodních nádržích: řekách, kanálech, jezerech, zálivech, mořích, a to v zimě i v létě. Teď můžete pokaždé nachytat mnohem více ryb!

Jednoduše přidejte 25 ml do návnady nebo krmení a hladové ryby budou brát cokoli jim nabídnete!

S aktivátorem FishXXL ulovíte víc ryb, než si umíte představit!

Pro získání aktivátoru FishXXL (hladová ryba) pošlete objednávku.

  1. Zadejte jméno, telefonní číslo a klikněte na tlačítko «Objednat».
  2. Během 10 minut se vám ozve náš operátor pro ověření dodací adresy.
  3. Platba pouze při převzetí —žádné riziko.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: