Energy Saver pro úsporu elektrické energie: za 30 dní zaplatíte za elektřinu méně o 300 korun, 600 korun a dokonce o 3000 korun

Energy Saver pro úsporu elektrické energie: za 30 dní zaplatíte za elektřinu méně o 300 korun, 600 korun a dokonce o 3000 korun

 • platit za účty méně o 300 CZK, 600 CZK nebo dokonce o 3000 CZK každý měsíc – i když neustále používáte televizor, máte několik chladniček nebo dům vytápíte elektřinou;
 • eliminovat výkyvy napětí v síti a účinně zabránit spálení nebo poškození zařízení, např. v důsledku zkratu v síti nebo úderu blesku
 • snížit hladinu elektrosmogu emitovaného elektrickou sítí
 • znížit riziko zadření motorů v elektrických zařízeních o 71%
 • přestat přeplácet faktury a platit pouze za elektřinu, která byla skutečně spotřebována;
 • snížit o 50% spotřebu proudu prostřednictvím elektrického zařízení a současně se postarat o životní prostředí.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Měli byste si přečíst tuto zprávu

Takových výsledků lze dosáhnout bez nutnosti výměny domácích spotřebičů za třídu A+++, odpojení spotřebičů od kontaktů nebo modernizace elektrické sítě v budově za cenu několika desítek tisíc korun.

 

A nejenom ušetříte peníze na účtech, ale prodloužíte také životnost domácích spotřebičů, elektroniky, klimatizací, laptopových baterií, telefonů a kamer a veškerého zařízení napájeného z domácí elektrické sítě. A vaše lednice, mrazák, klimatizace, vysavač, TV, topení, pračka spotřebují o 50%, 60% nebo dokonce o 70% méně elektřiny.

Energy Saver pro úsporu elektrické energie: za 30 dní zaplatíte za elektřinu méně o 300 korun, 600 korun a dokonce o 3000 korun

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Proč je metoda skvělou alternativou k energeticky úsporným zařízením a jiným metodám úspory energie:

 1. Je legální a funguje v souladu s vaším elektroměrem. Couváním elektroměru, točením počítadla a kradením elektřiny mnoho riskujete. V éře inteligentních elektroměrů se to musí prozradit dříve nebo později. Metoda nemění způsob, jakým měřič kontroluje spotřebu energie, pouze zvyšuje kvalitu proudu vstupujícího do spotřebičů, což je důvod, proč spotřebovávají méně energie.
 2. Zaručuje rychlý a velmi velký efekt. Místo několikaměsíčního čekání na návrat investice do nového drahého spotřebiče energetické třídy A+++. Stačí použít řešení a úroveň spotřeby energie okamžitě klesne. Jde o odstranění jalového indukčního výkonu, který nyní zahřívá kabely a způsobuje menší tok energie do spotřebičů, a proto se prodlužuje jejich pracovní čas. Jedná se o zníženou účinnost elektrických zařízení.
 3. Nemusíte nic dělat . Je konec s kontrolou, zda je spotřebič odpojen ze zásuvky. S hašením světel po celém domě. Se spořením energie. Tato metoda nevyžaduje údržbu, stačí připojit zařízení do zásuvky a šetřit energii 24 hodin denně.
 4. Chrání vaše zdraví. Metoda redukuje elektromagnetické záření, díky kterému omezujete negativní dopad tzv. elektrosmogu na zdraví a pohodu vás a vaší rodiny.
 5. Poskytuje úspory již navždy. Metoda používá velmi efektivní, ale jednoduché zařízení. Proto neexistuje způsob, že by se mohlo pokazit, že by muselo být opravováno. Ve skutečnosti je toto zařízení tak jednoduché a bezproblémové, že pravděpodobně zapomenete, že jej používáte každý den. Dokud vám to o 50% nižší účet za energii nepřipomene.

Proč je Energy Saver tak efektivní

Fáze I – Čištění vodičů od reaktivních složek
Za elektřinu nikdy nezaplatíte míň ani o korunu, pokud nevyčistíte síť od tzv. jalového indukčního výkonu. Je to druh energie, kterou produkují elektrická zařízení. Je to jako výfukové plyny, které vznikají při provozu ledničky, počítače nebo televize. Jediný rozdíl je v tom, že se hromadí v kabelech, což vede k jejich přehřátí a zhoršování toku čisté energie z elektrické instalace do zařízení. Díky jalovému indukčnímu výkonu pracují přístroje méně efektivně a měřič ukazuje, že spotřebovali více energie, než ve skutečnosti.

Proto musí být odstraněn. A za tímto účelem byl vytvořen Energy Saver. Po připojení k jakékoli zásuvce začne úroveň jalového výkonu okamžitě klesat. Tímto způsobem se zlepší kvalita dodávané energie a zmizí rušení a šum v síti.

 

Fáze II – Automatická ochrana zařízení
V Energy Saverjsem zabudoval systém, který snižuje elektromagnetické záření a chrání před náhlým přepětím. Díky tomu spotřebiče spotřebují nejen méně energie, ale jejich baterie vydrží déle a je zde menší riziko spálení motoru nebo elektroniky v důsledku náhlého výkyvu napětí.

Stačí zapojit Energy Saver do zásuvky a okamžitě uvidíte rozdíl. Díky této metodě, i když máte starou elektrickou instalaci, bude každé zařízení fungovat bezchybně.

Všechny vaše přátele, známé a rodinu ohromí vaše úspory. Nebudou moci uvěřit, že za energii zaplatíte o 50% méně, aniž byste něco udělali!

Zistěte, kolik můžete ušetřit pomocí Energy Saver:

 • 55% na elektrickém sporáku, žehličce, mikrovlnné troubě, topení = 360-3300 CZK
 • 47% na ledničce = 234-336 CZK
 • 52% na malém domácím spotřebiči (opékač, toustovač …) = 150-372 CZK
 • 50% na elektrickém nářadí (vrtačky a jiné elektrické nástroje…) = 180-720 CZK
 • 60% na klimatizaci, pračce, počítači nebo fénu = 246-1620 CZK

suma= 1170 CZK až dokonce 6350 CZK!

Energy Saver pro úsporu elektrické energie: za 30 dní zaplatíte za elektřinu méně o 300 korun, 600 korun a dokonce o 3000 korun

Záruka trojí satisfakce

 1. Záruka originality – v Energy Saver byl poprvé použit takový účinný systém odstraňování jalového výkonu. Jedná se o jedinečnou konstrukci, která bojuje s příčinami neefektivních elektrických sítí a nadměrnými účty za energii. Proto si můžete být jisti, že vám bude doručeno původní zařízení přístupné pouze prostřednictvím této webové stránky.
 2. Záruka kvality – díky pokročilému výrobnímu procesu Energy Saver je jakost komponentů zařízení v souladu s nejvyššími standardy kvality. To vše na 100% splní vaše očekávání.
 3. Záruka spokojenosti – účinnost metody je potvrzena skutečností, že všichni její uživatelé úspěšně snížili své účty v průměru o 50%.

Názor odborníka

Energy Saver je jednoduché zařízení, ale princip jeho fungování je velmi účinný. Proto se nemusíte bát, že to nebudete schopni zvládnout. Nebudete se znervózňovat poruchami. Energy Saver obsahuje pouze systémy pro čištění proudu a odstranění jalového indukčního výkonu, nic víc. Vložil jsem je do podoby zařízení, které se snadno zapojí do zásuvky, takže je můžete doma připojit sami. Aniž bychom museli hledat elektrikáře, vrtat do zdi a žádat o pomoc. Je to jako dětská hra a každý to zvládne.

dr. ing. Petr Dobrovský, inženýr, specialista v oblasti energetiky a výroby elektřiny

Recenze

V správách neustále oznamují nárůst cen světla, plynu a vody. A můj důchod není z gumy, nenatáhne se! Byl jsem naštvaný, že zloději z elektrárny natahují svoje špinavé ruce po mojich penězích. Když jsem potom slyšel o tom Energy Saver, objednal jsem si ho okamžitě a teď platím měsíčně až o 60% méně.

Petr Tesař, 62 let, Cheb

Je neuvěřitelné, že toto nenápadné zařízení dělá zázraky. Stačí jej připojit a faktury za elektřinu klesnou o 300 – 500 korun. Šetří několikrát lépe než energeticky úsporné žárovky a jiné inzerované zázraky. I doporučuji všem!

Uršula Rychlá, 55 let, Frýdek-Místek

Není čím se chlubit, ale abych byl upřímný, jsem velmi šťastný, že se manželka přestala navážet. Dřív za mnou běhala a křičela, že příliš dlouho sleduji televizi, že nevypínám světla. A když jsem si koupil klimatizaci, to už bylo drama. Přes tu 1500 korunovou měsíční fakturu jsem měl hádku za hádkou. A teď? Odkdy mám Energy Saver, TV jede bez přestávky, v pokoji v létě klíma na plný výkon a účet je i tak nižší o 20-30% než dříve.

Vít Erben, 54 let, Dačice

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: