ÉleverSkin Glow proti vráskám: zářivá pleť bez nedokonalostí!

ÉleverSkin Glow proti vráskám: zářivá pleť bez nedokonalostí!

ÉleverSkin Glow je krém, který rozjasní vaši pleť a promění vrásky jen ve vzpomínku.

 

Vyzkoušejte to a zbavte se starostí o svůj vzhled!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Díky ÉleverSkin Glow bude vaše pleť:

 • svěží, odpočinutá, zářivá
 • bez změny barvy
 • hladší
 • vyživená a hydratovaná

ÉleverSkin Glow proti vráskám: zářivá pleť bez nedokonalostí!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Složení pro krásu

Výjimečná péče vyžaduje výjimečné složení. Proto ÉleverSkin Glow obsahuje bezpečné složky zaměřené na zlepšení vzhledu vaší pleti. Komplex zinku a stabilizovaný vitamín C zajistí přirozenou záři a správnou barvu pokožky. Vitamín C je důležitý antioxidant, který chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů. Složky krému také vyživují a hydratují pokožku. Snižují viditelnost vrásek. Extrakt z olivových listů má zpevňující účinek a působí proti změně barvy. Protože ÉleverSkin Glow je denní krém, ujistili jsme se, že chrání vaši pleť před vnějšími faktory: sluncem, větrem, vlhkostí vzduchu, prachem atd.

POSTAREJTE SE O SVOU PLEŤ!

 • Přirozená záře
  Vaše pokožka bude zářit svou krásou!
 • Výživa a hydratace
  Hydratovaná pokožka vypadá lépe a je příjemná na dotek
 • Menší vrásky
  Pevná a hladká pokožka
 • Správná barva pleti
  Už žádné změny barvy

Lehká konzistence
Víme, že někdy ráno není příliš času na péči. ÉleverSkin Glow má lehkou konzistenci a velmi rychle se vstřebává. Pomáhá udržet v pokožce prospěšné složky dříve aplikovaného séra (např. našeho séra ÉleveRenew). Neucpává póry a nezatěžuje pokožku, takže ani nebudete cítit, že máte na obličeji krém. Po jeho použití můžete snadno aplikovat oblíbenou kosmetiku na líčení a budete připraveny dobýt svět!

 

Pro každou pleť
Denní krém ÉleverSkin Glow ocení zejména ženy se zralou pletí, které bojují se známkami stárnutí, např. vráskami. Vlastnosti krému však může úspěšně využít každá žena, protože každá se může postarat o správný tón pleti, záři a hydrataci. Krém bude fungovat stejně dobře pro suchou, mastnou a smíšenou pleť.

ÉleverSkin Glow proti vráskám: zářivá pleť bez nedokonalostí!

Jak používat?

 • V případě potřeby důkladně očistěte obličej.
 • Naneste malé množství krému a jemně vmasírujte konečky prstů.
 • Neaplikujte v blízkosti očí.

Názor odborníka

„ÉleverSkin Glow je denní krém, který často doporučuji ženám, které chtějí radu. Proč? Protože vidím účinky jeho používání. Moje klientky o něm mluví v superlativech. Na tom není nic zvláštního, protože stačí se podívat na složky, abyste věděli, že tento krém je velmi dobrý výběr. Především ÉleverSkin Glow skvěle dodává pokožce záři a vyhlazuje vrásky, i ty hluboké. Kromě toho se stará o správnou hydrataci a barvu pleti. Je lehký a rychle se vstřebává. Prostě má všechny vlastnosti velmi účinného pleťového krému.”

Kamila Tadriyan, Makeup Artist

Názory zákazníků

„Mám zkušenosti s různými krémy a s každým z nich bylo něco v nepořádku. Jsem náročná. A jen Eleverskin glow splnil všechna moje očekávání. Proti jeho použití nemám žádné námitky, ale nejdůležitější je, že je účinný. Funguje tak, jak by měl fungovat. Hydratuje, rozsvítí, vyživuje, redukuje vrásky. Moje pleť vypadá mnohem lépe než před několika měsíci.”

Katka (40 let)

„Jsem ve svém věku a neurážím se tím. Ale pokud mohu trochu omladit pokožku, je to špatná věc? Samozřejmě že ne, proto používám EleverSkin s velmi pozitivním účinkem. Nejvíc jsem chtěla redukovat vrásky a to se povedlo. Nyní jsou mnohem mělčí. Kůže je napnutější. Pod prsty cítím její pevnost. Druhý problém, který jsem měla, změna barvy, byl také vyřešen poměrně rychle. Doporučuji každé ženě, nejen těm starším, ale i těm mladším, koneckonců, musíme se o pleť starat v každém věku.”

Kristýna (57 let)

„Dozvěděla jsem se o vašem krému z nějakého časopisu pro ženy, kde chválili jeho účinky. Hledala jsem krém pro sebe, zatím nemám vrásky, ale problémy s pokožkou – ano (suchost, nezdravá barva, matná pokožka). Váš krém účinně pomohl. Nejprve došlo k lepší hydrataci, poté se pokožka stala zdravě růžovou, a nakonec se objevila zdravá záře :) Také se mi líbí vůně, která není příliš silná (v některých jiných produktech mi to vadilo). Teď vás doporučuji svým přítelkyním :)”

Alena (27 let)

„Používám ÉleverSkin Glow několik měsíců. Jeho účinky mě uspokojují na 100 procent. Rozjasňuje mou pokožku a dobře ji chrání před např. větrem – na to mám docela citlivou pokožku. Je také příjemný při použití, a to je také důležité. Nějaké nevýhody? Upřímně to nevidím a dávám tomu nejvyšší skóre.”

Monika (34 let)

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: