Elesse Cream: jak omládnout v 56 letech bez chirurgických zákroků a injekci botoxu

Elesse Cream: jak omládnout v 56 letech bez chirurgických zákroků a injekci botoxu

Chci vám povědět svůj příběh ohledně omlazení. Možná se to bude hodit jiným ženám, které sní i po padesátce vypadat krásně a půvabně. Můj způsob je dobrý tím, že je efektivní, levný a nepotřebuje hodně času.

 

Jmenuji se Helena, žiji v malé vesničce Dobrovice. Pracuji jako učitelka. Jsem vdaná. Dcera je už dospělá a darovala nám krásnou vnučku Marii.

Proč jsem se rozhodla omladit obličej? Jen protože jsem chtěla být krásnou a dále se líbit manželovi. Vždyť je to normální pro ženu! „Krása zachrání svět! – věřím na to. Ke svým 56 letem jsem vypadala skoro stejně jako všechny ženy v takovém věku.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak jsem omládla

K věci omlazení jsem podstoupila, jako učitelka, která se připravuje k neznámému tématu – pořádně jsem ji prozkoumala.

Radikální způsoby omlazení existují pouze tři:

  • Přístrojová kosmetologie – laserový peeling, ultrazvuk, magnety atd.
  • Injekce botoxu.
  • Plastická chirurgie.

První způsob se mi nehodil z důvodu toho, že nebyla takový služba v mé lokalitě. A do jiného města jet – (více než 200km!) – to by bylo moc na 10-15 procedur. A vše je to drahé. Není to pro výplatu učitelky.

Injekce botoxu jsem se bála. Moje kamarádka to udělala v nějeké klinice v Praze, tak pak měla otekla místa po očima – naprosto hrůza. Tři týdny se nemohla ukázat na veřejnosti.
Navíc mám alergii na hodně léků – od obyčejných kapek do nosu a až po antibiotika. Takže jsem nechtěla riskovat. A zase ta cena!

Na plastickou chirurgii jsem vůbec nemyslela. Za tyto peníze bych mohla koupit celou naši vesnici.

Trochu jsem byla zklamaná, ale když ne, tak ne.

Elesse Cream: jak omládnout v 56 letech bez chirurgických zákroků a injekci botoxu

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Pomohla mi náhoda

A pak jsem zahlédla v televizi pořád o 65 leté celebritě. Pořád natáčeli u ni doma před její narozeninami. Jako obvykle, moderátor dává obyčejné komplimenty, jak dobře vypadá a najednou ta odpověděla zvláštně:

– Děkuji Čechům! Ve svém věku se bojím dělat plastické operace.

Ukázalo se, že před 7 lety téměř nezemřela v české klinice z plastické chirurgie a dlouhodobě zastavila nebezpečné experimenty svého vzhledu. Botox nedělala, protože tvář je jako panenka, žádné výrazy na obličeji. Ale v loňském roce český institut krásy nabídnul ještě lepší způsob – revoluční krém Elesse Cream. Ještě účinnější než Botox, ale absolutně bezpečný a bez injekcí! A jako důkaz jeho účinnosti, ukazuje fotografie před 3 měsíci.

Pak se moderátor začal vyptávat zpěvačku o jejich dětech a vnoučatách. Ale už to pro mě nebylo zajímavé. Už jsem so přála Elesse Cream!

Začala jsem hledat na internetu informaci. A našla jsem!

A po 10 dnech jsem měla očekávaný balíček. Jak bylo napsáno v pokynech, začal jsem užívat Elesse Cream před spaním. Změny se projevily téměř příští den! “Husí tlapky” se zřetelně vyhladily. Výrazně se zmenšily záhyby u nosu, vrásky na čele, zesvětlela kůže,zpevnil se tvar obličeje. Moc jsem se radovala! A každý den jsem zaznamenala radostné změny na obličeji.

Byla to fantastika! A rozhodla jsem se ji zachytit, občas jsem fotila svůj obličej zblízka. A vzniklo tohle.

Elesse Cream: jak omládnout v 56 letech bez chirurgických zákroků a injekci botoxu

Uteklo 4 měsíce

4 měsíce uplynulo od mé zázračné transformace. Co se od té doby změnilo? Řeknu jednoznačně – ještě více miluji život a sebe samotnou. Začala jsem se více smát a radovat se i maličkostem. Změnila jsem barvu vlasů a účes na modernější. Manžel říká, že jsem o 15 let mladší než můj obličej a o 30let duševně!

Omlazující efekt revoluční syrovátky Elesse Cream nezmizel. A návodu výrobce slibují ponechání výsledku na rok, rok a půl! Déle než u botoxu.

Elesse Cream – je to opravdový elixír mládí, který jsem objevila! Takový je můj příběh. Budu ráda, pokud to pomůže někomu z vás se stát krásnou a půvabnou!

Názory zákazníků

Podporuji! Moc efektivní přípravek proti vakům pod očima! Malé vrásky také mizí celkem rychle.

Lenka

Jedna moje kamarádka mi přivezla Elesse Cream z Izraele, výsledek je super!

Viktorie

Měla jsem pod očima vrásky a hrozné vaky. Elesse Cream za 920czk je zcela odstranil po dobu jednoho měsíce! Dokonce i v prvním týdnu byly vaky mnohem světlejší, a pak zcela zmizely. Úžasný výsledek, posuďte sami:

Nikola

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: