Easy Black Latte pro hubnutí: zhubněte tolik, kolik chcete!

Easy Black Latte pro hubnutí: zhubněte tolik, kolik chcete!

Vaše káva to neumí! Vyzkoušejte Easy Black Latte a…

  • Zbavte se tuku a znovu si oblékněte své oblíbené džíny!
  • očistěte tělo od všech toxinů
  • potlačte chuť k jídlu
  • chraňte se před smogem a znečištěním

Easy Black Latte je vynikající instantní káva s aktivním uhlím. Vypijte ji místo šálku vaší dosavadní kávy a uvidíte efekty, o kterých obyčejná káva může jen snít! :)

Již po prvním popíjení začne aktivní uhlí ve vašem těle pracovat a odebírat tuk z vašich tkání. Díky tomu začnete hubnout. Aktivní uhlík se také postará o bakterie, znečištění, toxiny a další ohavnosti, které brání vašemu tělu ukázat plný potenciál!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Easy Black Latte pro hubnutí: zhubněte tolik, kolik chcete!

Stačí jen jeden šálek denně

Silná podpora hubnutí
Chcete se zbavit těch strašných tukových válečků? Vypadat skvěle na pláži nebo na bazénu? Znovu si obléknout své oblíbené džíny? Poutávat? Vzbudit obdiv a žárlivost? Aktivní uhlí je skvělý způsob i pro nejodolnější tukovou tkáň. Absorbuje tuk a rozkládá ho, díky čemuž vaše postava začne vypadat přesně podle vašich snů. Detox s aktivním uhlím umožňuje vašemu tělu spalovat více tuku. Buňky, které fungují efektivněji, se vyrovnávají s rozkladem tukových buněk.

 

Plný detox těla
Nahromaděné toxiny doslova otráví váš život. Způsobují selhání buněk. Celé tělo funguje špatně, což se projevuje bolestmi hlavy, malátností, problémy s koncentrací. Silná dávka aktivního uhlí vás toho zbaví! Aktivní uhlí je jako houba, která pohlcuje všechno, co je špatné z těla. Čistí, pomáhá při otravě, váže toxiny, kovy, škodlivé bakterie, chemii a vylučuje je z těla. Budete se cítit lépe! Uvidíte, jaké to je mít dostatek energie k dosažení cílů. Budete pracovat rychleji a budete mít více času na potěšení.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Aktivní uhlí – zbožňováno hvězdami!

Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow a Shailene Woodley. To jsou jen některé hvězdy, které ocení a pravidelně používají aktivní uhlí ve své stravě. Velmi dobře vědí o jeho vlastnostech a velkém vlivu na pohodu. Nyní je čas, abyste se o tom přesvědčili i vy.

Káva, která zeštíhluje!

Chceme zeštíhlit a očistit vaše tělo co nejpřirozenějším způsobem. Produkt obsahuje nejen aktivní uhlí, ale také důležité MCT oleje!

MCT olej
MCT olej je olej obsahující dobré pro nás mastné kyseliny se středním řetězcem. Jsou skvělým zdrojem rychlé energie, ale neukládají se jako tuk. Podle některých studií je naopak – MCT podporuje proces termogeneze, tj. přeměny uloženého tuku na energii! MCT tuky také způsobují, že se déle cítíme nasyceni.

Easy Black Latte pro hubnutí: zhubněte tolik, kolik chcete!

Za co se Easy Black Latte nejvíce oceňuje?

Doporučujeme našim zákazníkům, aby se podělili o své názory na Easy Black Latte. Díky vám můžeme tento produkt vylepšit a jsme také hrdí, když říkáte, jak vám Easy Black Latte pomohl!

  • 97% uživatelů ocení Easy Black Latte za efektivitu
  • 92% uživatelů ocení snadnou přípravu
  • 90% uživatelů ocení rychlé účinky
  • 87% uživatelů ocení chuť

Máte nějaké dotazy? Viz níže!

Pro koho je Easy Black Latte určen?

Easy Black Latte je určen pro ty, kteří chtějí zhubnout a udělat spolehlivý detox – očistit tělo od toxinů a znečištění. Tyto účinky jsou výsledkem vysokého obsahu aktivního uhlí, a také MCT oleje.

 

Jaké je složení Easy Black Latte?

Easy Black Latte obsahuje: syrovátkový prášek (mléko), instantní káva arabica-robusta, protispékavá látka – oxid křemičitý, MCT olejový prášek obsahující mastné kyseliny se středním řetězcem, aroma kondenzovaného mléka, čokoládové aroma, sladidlo – sukralóza, aktivní uhlí (z kokosového ořechu).
Produkt může obsahovat stopy jiných ořechů.

 

Proč je aktivní uhlí tak efektivní?

Aktivní uhlí je látka známá pro své skvělé vlastnosti. Absorbuje a neutralizuje tuk, jakož i všechny negativní a škodlivé látky, jako jsou toxiny, znečištění, škodlivé bakterie a chemické sloučeniny. Možná si pamatujete, že v dětství bylo aktivní uhlí přijímáno pro bolesti břicha – právě díky tímto vlastnostem bylo k těmto účelům využíváno.

 

Na kolik porcí mi stačí jedno balení Easy Black Latte?

Jedno balení by mělo stačit na asi 12 porcí.

 

Jak připravit Easy Black Latte?

Přidejte 3 odměrky (15 g) prášku a nalijte 150 ml horké nevroucí vody. Nemíchejte roztok dodávanou odměrkou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt obsahuje v jedné porci 84 mg kofeinu z instantní kávy.

 

Jak uchovávat produkt?

Skladujte produkt v uzavřeném balení na suchém místě, mimo přímé sluneční záření, při teplotě 18-25°C. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Spotřebujte produkt do 90 dnů od otevření.

Názory zákazníků

Děkuji 1000000-krát!! Vypadám a cítím se opravdu dobře, poprvé za několik let. Věděla jsem, že aktivní uhlí mi může pomoci, ale takové účinky jsem neočekávala :) Ztratila jsem 9 kilogramů tím, že jsem vypila jen 1 šálek denně! Nyní doporučuji Easy Black Latte svým kamarádkám, ostatně můj vzhled je pro ně nejlepším doporučením :P

Veronika

Miluji dobrou latte, ale nikdy jsem si nemyslela, že bych s ní mohla zhubnout. Po měsíci jsou moje stehna mnohem menší, mé břicho už nevyčnívá a ztuhlo. Také se cítím lépe, např. spím lépe než dříve, mám více energie, moje hlava funguje lépe. Velmi doporučuji, protože jsem ještě nepila kávu s takovými účinky.

Eva

Bohužel vám nemohu ukázat, jak strašně jsem se cítila nedávno, než jsem začala pít Easy black latte. Nemohla jsem se na sebe dívat, protože ze mě vytékal tuk. Pořád jsem měla bolesti hlavy. Mám ráda latte, často to piju, takže když jsem se dozvěděla o Easy black latte, věděla jsem, že to je produkt pro mě. Mohu říci, že jsem se s každým šálkem cítila lépe, bolesti hlavy ustupovaly a spala jsem v noci jako dítě :) Ale skutečné odhalení je moje váha! Zpočátku klesla chuť k jídlu, byla jsem sytá déle. A pak kilo za kilo mě bylo méně. Nemám k tomu žádné jiné vysvětlení, než jen Easy black latte :)

Zuzana

Objednala jsem si easy black latte pro detox. To se podařilo, ale chtěla jsem se pochlubit jiným výsledkem. Zhubla jsem! Ne moc, pár kilo, ale ani jsem o takovém efektu nepřemýšlela, takže je to velmi příjemné překvapení.

Lenka

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: