Désir Éternel Femme parfémy s feromony: vyberte si svoji vůni a přitahujte ostatní jako magnet!

Désir Éternel Femme parfémy s feromony: vyberte si svoji vůni a přitahujte ostatní jako magnet!

  • stimulují
  • vyvolávají vášeň
  • povzbuzují chtíč
  • svádí smysly
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Pozitivní první dojmy a nezapomenutelné zážitky. Pouze s Désir Éternel!

Svět lidských smyslů se řídí zápachy. Díky nim poznáte, zda je pro vás osoba, se kterou se právě seznamujete, atraktivní nebo naopak. Silné vůně jsou vnímány jako svůdné, ale někdy až příliš zoufalé. Na druhé straně jemné, nenápadné někdy zůstávají bez povšimnutí. Jde přece o to jak lákat, okouzlit, svádět. Proto je nyní okamžik, abyste důvěřovali nové generaci feromonů Désir Éternel! Jsou to úžasné vůně pro něj i pro ni, díky nimž první skvělý dojem nikdy nezmizí!

Jak to funguje?

Désir Éternel Femme parfémy s feromony: vyberte si svoji vůni a přitahujte ostatní jako magnet!

Může to být neuvěřitelné, ale vůně opravdu ovlivňují smysly. Vůně feromonů je velmi jemná a prakticky nepostřehnutelná lidským čichem. To ale neznamená, že feromony nefungují. Naopak. Jsou vnímány bez vědomí a vy si možná ani neuvědomujete, jak moc na nich závisí! Mohou ovlivnit náladu, sekreci hormonů, sexuální vzrušení, vášeň a chtíč. Proto jsou feromony často popisovány jako lákadlo pro opačné pohlaví.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

1 vůně – tolik možností!

Feromony jsou přenašeči vzrušení, jejich jemnou vůni ani nezaregistrujete. Když jsou přidány do parfémů, fungují nepostřehnutelně. Díky nim budete nevědomky ovlivňovat reakce opačného pohlaví. Nikdo si ani nevšimne, že jsou na vaši pokožce mikropřenašeče chtíče a vzrušení.

Vyberte si feromony vhodné pro Vás

Désir Éternel Femme parfémy s feromony: vyberte si svoji vůni a přitahujte ostatní jako magnet!

  • zvyšte svou přitažlivost
  • povzbuďte chtíč a vášeň
  • zdůrazněte svoji dominanci
  • vytvořte pocit bezpečí

Objevte jedinečné vůně pro něj i pro ni

Désir Éternel je parfém se svůdnými vůněmi, ve kterém najdete feromony pro něj i pro ni. V dámské variantě Désir Éternel Femme jsou uzavřeny estratetraenol a kopulin, které přitahují muže jako magnet. Podněcují jejich představivost, budují napětí a zvyšují atraktivitu ženy. V mužské variantě Désir Éternel Homme najdete trochu androstadienonu, androstenonu, androsteronu a androstenolu. Díky kombinaci těchto 4 nenápadných látek ženy vnímají muže jako pohlednější, mužnější, přitažlivější a hodné pozornosti.

Názory na Désir Éternel Femme

Kamila, 24 let

„Feromony v parfému mi dodaly sebevědomí. Až dosud jsem se bála mužů jako ohně. A teď, když vidím jejich pohledy, srdečně se usmívám. A musím říct, že se mi to líbí. Jsem pro ně přitažlivější, mám větší sebevědomí, a dokonce jsem se odvážila změnit svůj účes na trochu bojovnější”.

Jarmila, 31 let

„Nechtěla jsem věřit v účinky feromonů. Vždyť jsem četla, že je vůbec není cítit. Takto, jak by na někoho měli působit. Ale k mému překvapení Désir Éternel Femme opravdu funguje. Odkud to používám, mám větší úspěch mezi muži. Častěji mě sbalí, ale také vůbec se mnou častěji mluví”.

Božena, 45 let

„Nemohla jsem uvěřit, že bych mohla najít někoho jiného po rozvodu. Myslela jsem si, že v mém věku už nejsem pro muže atraktivní. Moje sestra mi k narozeninám koupila parfém Désir Éternel Femme, vůbec mi neřekla, že obsahuje feromony. Teprve když jsem to začala používat a řekla jsem ji, že mě muži nějak začali sledovat na ulici ,a jeden kolega mě neustále zve na společný oběd a já nevím, co si o tom mám myslet, zeptala se, zda se mi líbí nový parfém, a teprve potom odhalila tajemství – že jsou to feromony!”.

Jaroslav, 33 let

„Jsem muž, ale musím se podělit o svůj názor. Parfém jsem koupil své manželce. Někdo si bude myslet, že jsem se střelil do kolene. Trochu ano, protože muži ji sledují na ulici mnohem častěji než dříve. Ale o to mi nejde. Díky Désir Éternel Femme získala moje Marta větší sebevědomí, což se promítlo do našeho sexuálního života. Vážně. Teď jsme v podstatě nerozluční. A Marta se cítí přitažlivě a nebojí se ukázat přede mnou svoji ženskost. Nemluvě o tom, že to na mě funguje jako nikdy předtím, a náš sex je o tolik lepší!”.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: