Denta Blanic: za 28 dnů budou vaše zuby sněhobílé

Denta Blanic: za 28 dnů budou vaše zuby sněhobílé

 • odstranit 100 % barevných změn na zubech – dokonce dlouholetých a silných, vzniklých např. v důsledku kouření nebo nadměrného pití kávy a těch vzniklých v důsledku úrazu zubů;
 • získat sněhobílou barvu zubů – vybělit je minimálně o 6 tónů, dokonce i když jsou vaše kosti (a, což s tím souvisí – také zuby) přirozeně žluté;
 • dodat zubům ochranu před vznikem barevných změn – učinit zuby odolnými i před nejvíce barvícími pokrmy, nápoji nebo omamnými látkami;
 • obnovit zdraví ústní dutiny – získat svěží dech a čistotu ústní dutiny, obnovit správné pH v ústech, odstranit zubní kámen, toxiny a bakterie a ochránit se před zubním kazem, infekcemi a záněty dásní a ústní dutiny;
 • získat atraktivní vzhled – omládnout o několik let, navýšit pocit sebejistoty a vždy dělat dobrý dojem!
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

MÁ 100% ÚČINNOST V ODSTRAŇOVÁNÍ BAREVNÝCH ZMĚN

Není důležité, kolik je vám let a jak silně zbarvené jsou vaše zuby. Není důležité, jestli jste už používali nějaké způsoby jejich vybělování. Dokonce, i když vám zubař řekl, že jedinou metodou zlepšení stavu vašeho úsměvu jsou drahé fazety nebo zubní implantáty. Vězte, že za 28 dnů si můžete užívat sněhobílý úsměv.

Denta Blanic, na rozdíl od jiných metod bělení, zubům neškodí. Přímo naopak: pozitivně ovlivňuje zdraví ústní dutiny, očišťuje od toxinů a bakterií a dodává svěží dech. Na barevné změny na zubech NEPŮSOBÍ jako brusný papír, ale jako magnety, které jich odstraňují 100 %, a zároveň posilují sklovinu! Následně zubům dodává sněhobílou barvu. Navíc zanechává na zubech ochranný film, který blokuje vznik barevných změn v budoucnu. Díky tomu získáte sněhobílé zuby jednou provždy!

Denta Blanic: za 28 dnů budou vaše zuby sněhobílé

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Názor odborníka

Dobrý den,

Jmenuji se prof. Václav Lange a jsem vědec. Specializuji se na sféru chemie a biologie. Na této stránce bych vám rád představil jeden z největších úspěchů mého života, za který stále dostávám nominace na prestižní ceny v odvětví stomatologie a beauty. Vyvinul jsem metodu, díky níž může každý přirozeně, rychle a jednoduše odstranit 100 % barevných změn zubů a vybělit je o minimálně 6 tónů.

Přírodní složky dělají zázraky – stačí, že věda vyvine jejich ideální kombinaci! Toto heslo mě provázelo při vytváření karbolekulárního přípravku na bělení zubů. Obsahuje výhradně přírodní, bezpečné a super účinné látky. Dal jsem jim podobu prášku k přípravě přípravku na čištění zubů, aby každý mohl bez problému provést bělení sám doma. Stačí si čistit zuby kartáčkem 2 minuty denně. abychom po 28 dnech získali perfektní, sněhobílý úsměv!

Všichni, kdo si zvykli svírat rty, a skrývat zuby, když se smějí, budou nadšení

 • ODSTRANĚNÍ TOXINŮ, BAKTERIÍ A NEČISTOT
 • SNĚHOBÍLÉ ZUBY ZA 28 DNŮ
 • KRÁSNÝ ÚSMĚV A SEBEJISTOTA
 • PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ – BEZ CHEMIKÁLIÍ
 • ZDRAVÍ A OCHRANA ÚSTNÍ DUTINY
 • ÚSPORA DESÍTEK TISÍC KORUN

Denta Blanic: za 28 dnů budou vaše zuby sněhobílé

Záruka trojí satisfakce

 1. Záruka originality – v karbolekulárním přípravku na bělení zubů Denta Blanic se skrývá složení na bázi nejsilnějších látek bělících zuby. Jeho účinnost při odstraňování barevných změn potvrzují klinické testy. Je to jediný takto inovativní přípravek. Proto si můžete být jisti, že se k vám dostane originální výrobek, dostupný jen prostřednictvím těchto stránek.
 2. Záruka kvality – s ohledem na pokročilý proces výroby karbolekulárního přípravku Denta Blanic splňuje nejvyšší standardy kvality. V rámci péče o vaše pohodlí, zdraví a dobrý pocit byla koncentrace aktivních látek zvolena tak, aby byl přípravek naprosto bezpečný. To vše proto, aby výsledky jeho používání 100% splnily vaše očekávání.
 3. Záruka spokojenosti – četné laboratorní a spotřebitelské testy potvrzují nejvyšší účinnost Denta Blanic. Na základě těchto výsledků si karbolekulární metoda bělení zubů získala uznání odborníků z celého světa. Jsou přesvědčeni, že za 28 dnů odstraníte 100 % barevných změn, získáte sněhobílé zuby a váš úsměv bude všechny kolem oslňovat.

Recenze

Od kávy, čaje a cigaret jsem měla strašně tmavé zuby. Až si vnučky vymyslely hru „babička černý zub” a utíkaly přede mnou. No, ale jak se těm dětem divit? Cítila jsem se ošklivá a čím dál častěji jsem se přistihla, že svírám ústa, když se směji. Příšernost! Začala jsem si kupovat bělící pasty, ale jen jsem z nich dostala přecitlivělost zubů. Včas jsem se dozvěděla o Denta Blanic. Už od prvního použití jsem si všimla rozdílu. Po asi měsíci jsem získala bílé zuby – jako nové. Mám velikou radost, protože člověk s hezkými zuby je okolím hodnocen mnohem lépe. Navíc se cítím, jakoby mi ubylo 10 let! Děkuji!

Libuše Petříčková, 66 let, Zábřeh

Až se nechce věřit, že tak jednoduchá metoda dělá takové zázraky. Jednoduše si čistíte zuby a ty den po dni bělají, až jsou úplně bílé. Neuvěřitelné. Už jsem to použila já, moje sestry a sestřenice. Doporučuji to všem!

Božena M., 65 let, Beroun

Dopadlo to tak, že jsem měl po několika letech kouření zuby úplně šedé. Naštěstí jsem vsadil na dobrý způsob bělení. Denta Blanic mi vrátil bílé zuby za necelé 3 týdny. Hned jsem pocítil změnu. Mnohem více se líbím ženám. A není na tom nic divného – krásný úsměv je vábnička na dívky.

Felix Novák, 37 let, Zlín

Zabarvené zuby mě hodně postaršovaly. Pracuji jako recepční v ordinaci, takže chci vypadat esteticky. Začala jsem používat takové bělící proužky, ale nejen, že nepomohly, ještě mi po nich začaly krvácet dásně. Ještě abych kvůli nim přišla o zuby! Na začátku jsem nevěřila, že nějaký přírodní prostředek, a navíc dostupný v tak levné nabídce, mohl být účinný. Ale přesvědčila jsem se o tom! Stačily 3 týdny a už se nemusím stydět za ošklivé zuby. Teď se pořád usmívám!

Marie Šimánková, 61 let, Opava

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: