CytoForte proti cystitidě: nechte nemoc a nepohodlí v minulosti

CytoForte proti cystitidě: nechte nemoc a nepohodlí v minulosti

CYTO FORTE OPTIMÁLNÍ SLOŽENÍ S DŮKLADNĚ VYBRANÝMI INGREDIENCEMI

 • 1 produkt = 2 účinky
 • Odpuzuje patogenní bakterie
 • Chrání močové cesty

OPATŘENÍ KOMPONENTŮ JSOU PŘEDMĚTNĚ VYRÁBĚNA K VYLEPŠENÍ NEMOCNÝCH PŘÍČIN NEMOCNÝCH NÁRAZŮ INFEKCE, RYCHLÉHO ODSTRANĚNÍ UDRŽITELNÝCH PŘÍZNAKŮ A PREVENCE PŘEDCHOZÍCH CHOROB V DALŠÍCH

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

V CYTOFORTE NENÍ NIC NADBYTEČNÉHO. BEZ ANTIBIOTIK. BEZ UMĚLÝCH SLOŽEK

 1. Brusinkový extrakt: má baktericidní účinek a ničí buněčné patogeny E.coli
 2. Extrakt z heřmánku: podporuje svalovou relaxaci v urogenitálním kanálu, který rychle zmírňuje bolest
 3. Zinek: regeneruje tkáň sliznice poškozenou infekcí
 4. Vitamin E: zabraňuje zánětu v těle a obnovuje urogenitální systém
 5. Vitamíny skupiny B: produkuje protilátky, které inhibují patogeny v těle

Cystitida je aktuální a běžný problém u žen. Jen v ČR je každoročně registrováno 26-36 tisíc případů tohoto onemocnění. Vzhledem k fyziologické struktuře těla (krátká a široká močová trubice předurčuje k pronikání mikroorganismů), ženy trpí cystitidou až 30krát častěji než muži. Podle statistik trpí každá čtvrtá žena tímto onemocněním během svého života nejméně 6krát a 32% trpí chronickou cystitidou.

CytoForte proti cystitidě: nechte nemoc a nepohodlí v minulosti

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

BIOAKTIVNÍ PŘÍPRAVEK CYTOFORTE POMÁHÁ OD CYSTITIDY V 8 ETAPÁCH

 1. BRÁNÍ BAKTERIÍM V NAPADÁNÍ BUNĚK MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
 2. DEFORMUJÍ BAKTERIE
 3. POŠKOZUJÍ BUŇKY BAKTERIÍ A BLOKUJÍ JEJICH SYNTÉZU
 4. BRÁNÍ FORMOVÁNÍ BAKTERIÁLNÍHO POVLAKU
 5. NAPOMÁHAJÍ VYLUČOVÁNÍ BAKTERIÍ Z MOČOVÝCH CEST
 6. MÁ VLIV NA KYSELOST MOČI: NORMA – KYSELÉ PROSTŘEDÍ (PH = 7)
 7. PODPORUJE BOJ PROTI INFEKCI V MOČOVÝCH CESTÁCH
 8. ZVYŠUJE ODOLNOST ORGANISMU VŮČI INFEKCÍM. POSILUJE IMUNITNÍ SYSTÉM

JAK UŽÍVAT CYTOFORTE:

 • 2 kapsle / den ALESPOŇ 1 MĚSÍC
  PO TERAPII UTI * ANTIBIOTIKA
 • 2 čepice / den NEJMÉNĚ NEŽ 1 MĚSÍC
  S ČASTÝM RECURRENTEM UTI * (> 3 SMLOUVY BĚHEM ROKU)
 • 1 čepice / den NEJMÉNĚ NEŽ 1 MĚSÍC
  ZVÝŠENÉ RIZIKO ROZVOJ IMC *

SLOŽKY PŘÍPRAVKU PODPORUJÍ POSÍLENÍ PROTI BAKTERIÍM A ZAJISTÍ , ŽE SE AKUTNÍ IMC* NEBUDOU OPAKOVAT

 

* IMC – INFEKCE MOČOVÝCH CEST

 

Situace možného použití CytoForte jsou: období po antibakteriální terapii infekcí močových cest, v případě častých opakovaných epizod infekcí močových cest, stejně jako v období zvýšeného rizika jejich vývoje na pozadí nepříznivých faktorů (sezónní změny, horké / vlhké klima, hypotermie, stresové situace) , cestování, nepříznivé hygienické podmínky).

CytoForte proti cystitidě: nechte nemoc a nepohodlí v minulosti

Moje doporučení pro pacienty s cystitidou – nenosir těsné a syntetické prádlo, které je nepříjemné. Druhou možností je, pokud je to možné, lůžkový režim. Za třetí, ale co je nejdůležitější – užívání doplňku CytoForte.

 

V současnosti je tento přípravek na rozdíl od antibiotik jedinou rychle působící látkou, která nemá žádné vedlejší účinky. Po zahájení užívání přípravku CytoForte trvá pouze 17 minut, než zaznamenáte první výsledky. Vysoká účinnost přípravku CytoForte je způsobena komplexem účinných látek, na které si bakterie, původci cystitidy, nedokáží vyvinout rezistenci. Nástroj účinně ničí patogeny v genitourinárním systému a eliminuje nepříjemné symptomy nemoci. V průběhu klinických studií bylo zaznamenáno: měsíční podávání doplňku zajišťuje absenci bakterie E..Coli v 98% případů a zabraňuje opakování onemocnění v budoucnosti.

Oleg Vysoký, Lékař – urolog, kandidát lékařských věd

UŽ VĚDÍ, JAK CYTOFORTE FUNGUJE

Hlavní věc při útoku cystitidy je cytoforte a sexuální odpočinek. Pokud se budete řídit těmito pravidly, můžete se zbavit vnímavých nepříjemných symptomů za jediný den. Obecně řečeno, nerozumím lidem, kteří berou antibiotika, když exituje tak úžasný analog na rostlinném základě. A mimochodem, ohřívací lahve ani nezkoušejte – ty naopak vytvoří příznivé prostředí pro reprodukci bakterií.

Světlana R. 34 let

Nikdy bych si nemyslela, že na internetu najdu alespoň něco užitečného. Když jem zkusila hledat nové metody léčby cystitidy, objevila jem CytoForte. Nemůžu říct, že najednou, ale prokázal svou účinnost. Už druhý den zmizely křeče během močení a také nutkání. A ráda bych poznamenala – o půl roku později nedošlo k žádnému relapsu. I když mi tehdy diagnostikovali chronickou formu.

Ludmila O. 37 let

Účinek to má opravdu rychlý! Měla jsem chronickou pyelonefritidu, kdykoli jme byla trochu nachlazená nebo přepracovaná. Léčila jsem se tím téměř 4 roky, a to jak pomocí antibiotik, tak i lidovými prostředky. Vyzkoušela jsem mnoho věcí, žádné zlepšení se neprojevilo. Na radu lékaře jem vykoušela kúru CytoForte a všechny problémy zmizely. Od té doby se bolest necítila. Každému ho teď doporučuji.

Irena F. 44 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: