CRYSTAL ELUXIR: zastavuje vypadávání vlasů a stimuluje růst nových!

CRYSTAL ELUXIR: zastavuje vypadávání vlasů a stimuluje růst nových!

  • Aktivní výživa a péče: totální obnova struktury po celé délce!
  • Hustota, objem a krása po týdnu použití!
  • Efektivita 99% v 10 z 10 případů!
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

INOVAČNÍ KOMBINACE BIOAKTIVNÍCH SLOŽEK PRO VŠESTRANNOU PODPORU ZDRAVÍ VAŠICH VLASŮ!

První komplexní péče, která má uzdravující účinek na vlaskové cibulky, pokožku hlavy a vlasové vlákno, pomáhá efektivně bojovat s vypadáváním a poškozením vlasů.

  • Úplně zastavuje vypadávání vlasů, vyvolané škodlivými faktory, po 30 dnech použití
  • 97% obnovení zdraví vlasů po nepovedených kadeřnických ošetření
  • Plnocenná péče a efekt kadeřnické laminaci
  • 5 v 1: dodává objem, vyživuje, prevence lámavosti a suchosti vlasů, dodává ochranu před přehřátím, ochraňuje před ultrafialovým zářením!

CRYSTAL ELUXIR: zastavuje vypadávání vlasů a stimuluje růst nových!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

PRVOTŘÍDNÍ VÝROBEK PRO VŠESTRANNOU OCHRANU VLASŮ!

CÍL 1. BLOKACE PATOLOGICKÉHO VYPADÁVÁNÍ VLASŮ
Probouzí více než 10 000 nových vlasů již za měsíc pravidelného použití a úplné odstranění alopecie za 1 kúru. Zastavuje vypadávání bez ohledu na příčinu v 100% případech!

CÍL 2. ZLEPŠENÍ KVALITY VLASŮ
Vyživující a pečující složky obklopuje každý vlas od kořínku, dodává objem, hustotu, pevnost a hlavně – O HODNĚ KVALITNĚJŠÍ VLASY! Již po 3-5 použití vlasy vypadají zdravější a udržované, jako po drahých ošetření v salónu!

CÍL 3. MAXIMÁLNÍ OCHRANA PŘED ŠKODLIVÝMI VNĚJŠÍMI VLIVY
Odstraňuje vypadávání vlasů a lámavost. Dělá zcela bezpečným použití fénu a žehličky, neutralizuje škodlivé vlivy stylingových přípravků, chrání před škodlivým vlivem chladu, horka, ultrafialového záření.

CO ŘÍKAJÍ ODBORNÍKY?

Jako odborník s 15 letou praxi mohu říct s jistotou, že nyní je CRYSTAL ELUXIR — prvotřídní vzorec pro komplexní léčení a obnovení vlasů.

Je to efektivní řešení problému s alopecii jako u mužů, tak i u žen, a také výborný preventivní obnovující přípravek. Vždyť nikdo není chráněn před problémy s vlasy, bohužel. Moderní ekologie, stresy, nedostatek živin a špatná péče podrobují riziku krásu a zdraví vlasů.

Zkušenost každé moji pacientky dokazuje, že pravidelný použití CRYSTAL ELUXIR v 99,9% případů zajišťuje stimulaci růstu nových zdravých vlasů a vrací k životu vlasy po vážných chemických a všedních ošetření.

Zvlášť chci upozornit na důležitost toho, že CRYSTAL ELUXIR není hormonální a je úplně bezpečný přípravek.

Díky unikátnímu složení a inovačnímu způsobu účinku na vlasové vlákno , můžu s jistotou doporučit CRYSTAL ELUXIR všem, kdo má takové problémy se zdravím a krásou vlasů bez ohledu na příčinu!

Prázdný T., odborník – tricholog Centrálního institutu trichologie

CRYSTAL ELUXIR: zastavuje vypadávání vlasů a stimuluje růst nových!

JAK POUŽÍVAT CRYSTAL ELUXIR, ABY DOSÁHNOUT MAXIMÁLNÍHO VÝSLEDKU?

PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ A ALOPECII
PRAVIDELNÉ POUŽITÍ VEČER NEBO PŘED SPANÍM
Aplikujte CRYSTAL ELUXIR na kořene vlasů, vtírejte jemně masirujícímí pohyby do pokožky hlavy. Pro zesílení krevního oběhu a dosažení rychlejšího efektu můžete používat masážní hřeben.

 

PRO RŮST VLASU
JEDNA APLIKACE 2-3 TÝDNĚ
Aby byl aktivní růst vlasů, aplikujte CRYSTAL ELUXIR jako masku na kořene a pokožky hlavy několikrát týdně pravidelně během 3 měsíců. Držte masku až 2 hodiny pod ručníkem nebo polyetelenem.

JAK POUŽÍVAT CRYSTAL ELUXIR, ABY DOSÁHNOUT MAXIMÁLNÍHO VÝSLEDKU?

Z mé citlivosti na stres na prvním místě vždycky trpěly vlasy. Byla jsem trochu nervózní, a po nějakém čase vlasy vypadávaly neskutečně. Z tohoto důvodu jsem si objednala CRYSTAL ELUXIR. Tento přípravek rychle obnovil vypadávání vlasů, zpevnil kořeny. Za měsíc pravidelného používání se vlasy staly zdravější a silnější, aktivně rostou 1,5 cm měsíčně. Přípravek je účinný, doporučuji!

АNNA, 24 LET

Ztrátu vlasů jsem poprvé zaznamenal ve 32. Začala se objevovat plešatá místa. Lékaři dávali svá doporučení, předepisovali hormony, ale to vše nedávalo výsledky. CRYSTAL ELUXIR mi objednala manželka,řekla, že tento lék má spoustu pozitivních recenzí a je doporučován i při vážných důvodech vypadávání vlasů.
Výsledkem jsem spokojen. Za 1 kúru na místech plešky se objevily male vlásky, budu nadále používat.

VÁCLAV, 37 LET

Časem, mé už tenké a ne příliš silné vlasy úplně zřídly. Začala jsem používat CRYSTAL ELUXIR na doporučení kamarádky,za 6 měsíců ji odrostly 20 cm vlasů, přičemž nádherných! Mých prvních výsledků jsem si všimla po týdnu používání. Vlasy zhuštěly a staly se poslušné. O měsíc později jsem už viděla na hlavě nové vlasy)) Po třech měsících používání jsem byla nadšená ze svých vlasů, CRYSTAL ELUXIR s nimi udělal zázrak! Silné, krásné, husté!

KATEŘINA, 38 LET

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: