Cholestifin od cholesterolu: snižuje hladinu škodlivého cholesterolu!

 • Odstraní usazeniny cholesterolu
 • Eliminuje riziko srdečního infarktu a mrtvice
 • Pro menší bříško a tukové zásoby
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

JAK SNÍŽIT hladinu cholesterolu bez zdravotních potíží?

Důležité informace! Pro prevenci kardiovaskulárních onemocnění nestačí jen snížit hladinu „špatného“ cholesterolu. Je také důležité udržovat dostatečnou hladinu „dobrého“ cholesterolu, který je nezbytný pro normální fungování vnitřních orgánů. Čím vyšší je hladina užitečného cholesterolu v krvi, tím nižší je riziko vzniku srdečních onemocnění.

Vědcům trvalo pět let než vyvinuli dokonale vyvážené a účinné složení koktejlu, který upravuje hladinu cholesterolu

Cholestifin od cholesterolu: snižuje hladinu škodlivého cholesterolu!

 1. L-karnitin “Stavební materiál” pro nové buňky, který pomáhá udržovat rovnováhu vody v těle a redukuje tuk.
 2. Omega-3 Obnovuje krevní oběh, podporuje normální činnost srdce, jater a mozku
 3. HLOH Rozpouští nánosy, které se ukládají na stěnách tepen. Odbourává škodlivý cholesterol a jemně ho odstraňuje, což vytváří prostor pro dobrý cholesterol.
 4. Lněné semínko Nachází se v divokém ovsu, které je bohaté na vlákninu a velmi rychle snižuje hladinu cholesterolu.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Dá nový život vašim cévám

Cholestifin od cholesterolu: snižuje hladinu škodlivého cholesterolu!

 • Stabilizuje hodnoty lipidů v krevní plazmě a chrání před kardiovaskulárními nemocemi.
 • Minimalizuje riziko ischemické choroby srdeční.
 • Má příznivý účinek na trávicí trakt, obnovuje krevní oběh a cévy.
 • Pomáhá rychle a bezpečně při snižování nadváhy.

STANOVISKO NEZÁVISLÝCH EXPERTŮ

Dr Martin Konečný, PhD, dietetik, 12 let odborné praxe

Při prevenci aterosklerózy, což je obstrukce tepen, jje třeba věnovat pozornost životnímu stylu, výživě a samozřejmě i hladině cholesterolu. Léčím pacienty pomocí Cholestifinu 2,5 roku a rovněž ho používám jako prevenci. Jsem vědcům a lékařům vděčný, protože vyvinuli ideální lék. S jeho výsledky jsem spokojen, stejně tak jako mí pacienti. Cholestifin – unikátní složení, které likviduje špatný cholesterol a zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu. Cholestifin zlepšuje práci všech vnitřních orgánů, které se starají o vaši pohodu a dlouhý život!

Objektivní recenze prostředku Cholestifin

Eliška Dušková

Byla jsem v lázních; cholesterol jsem měla 6,7. Po návratu z lázní a dietě mi ještě stoupl na 7,3. Podle ultrazvuku vypadala má játra normálně, ale objevila se u mě ateroskleróza. Byla jsem z toho v šoku. A to jsem utratila za léčbu spoustu peněz. Začala jsem tedy hledat něco dobrého a neškodného a objevila jsem Cholestifin. Líbilo se mi, že zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu a ne tak jako ty ostatní, které likvidují všechen cholesterol bez rozdílu. Včera jsem zase byla na ultrazvuku a všechny hodnoty mám NORMÁLNÍ! + Bez problémů jsem zhubla 5 kg. Bez změny stravy a cvičení. Jsem nadšená a cítím se mladší o 10 let, určitě budu žít o deset let dýl:)))

Linda Měla

Jsem vysokou hladinu cholesterolu a krevní tlak 160/130 a 45 % mých cév bylo ucpáno. Doktor mi předepsal léky na snížení cholesterolu, a to i přesto, že mají spoustu vedlejších účinků. Byla jsem hloupá, že jsem ho poslouchala. Stálo mě to spoustu času i peněz za léky. A to ještě u nás na vesnici některé léky nebyly k dispozici. Také proto jsem po 15 dnech tabletky přestala brát. Začala mě bolet játra. Mám s nimi problémy. Tak jsem se rozhodla vyřešit problém vysokého cholesterolu bez léků. Jeden možná uzdravuje, ale dva už zabíjí – to je můj názor na prášky. Tak jsem začala studovat lidové recepty i lékařské články. Došla jsem k názoru, že nejlepší produkty jsou ty, co jsou složeny z přírodních látek, a ne těch chemických. Vyzkoušela jsem Cholestifin. ”Úžasné” – ani nemůžu popsat slovy, jak jsem se cítila. Asi po týdnu doktor začal vychvalovat, jak pěkně fungují ty léky, co mi předepsal. Všechno jsem mu vysvětlila a bavila se jeho překvapeným obličejem. Dnes mám nízkou hladinu cholesterolu a cítím se velmi dobře., Věřím, že brzy se uzdraví i má játra, nebo všechno je v našem těle propojeno. uzdravení jater!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: