CHEWIE HIP&JOINT: posiluje kosti vašeho domácího mazlíčka

CHEWIE HIP&JOINT: posiluje kosti vašeho domácího mazlíčka

CHEWIE HIP&JOINT:

 • posiluje kosti, klouby, vazy a šlachy, čímž se snižuje riziko zranění;
 • rychle zmírňuje bolest a zánět kloubů;
 • obnovuje nitrokloubní chrupavku, kloubní pouzdra a vazy v případě poranění
 • urychluje zotavení po poškození;
 • zabraňuje dysplazii kloubů a genetickým onemocněním;
 • zabraňuje demineralizaci kostí;
 • přispívá k eliminaci šíření přední končetiny;
 • usnadňuje umístění ucha;
 • zlepšuje stav zubů, nehtů, kůže a srsti.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

VĚNUJTE POZORNOST SYMPTOMŮM, KTERÉ SE MOHOU OBJEVIT:

 1. Domácí zvíře je nemotorné, kulhá nebo táhne zadní nohy nebo má problémy se sehnutím
 2. Dávejte pozor na klouby, mohou být oteklé nebo mohou začít praskat
 3. Domácí zvíře se nenechá hladit, možná jsou tato místa zanícená
 4. Laskavou a veselou povahu vystřídala agresivita, podrážděnost či apatie. Váš miláček to nedělá schválně, jen si neumí pomoci vyrovnat se s bolestí
 5. Domácí zvíře je pomalé a líné, přestalo skákat i radostí a aktivní hry ho už nelákají
 6. Odmítnutí oblíbené pochoutky, snížená chuť k jídlu nebo naopak, přírůstek hmotnosti v důsledku nízké aktivity

CHEWIE HIP&JOINT: posiluje kosti vašeho domácího mazlíčka

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

KOMPLEX DOPLŇKOVÉ VÝŽIVY VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ PRO POSÍLENÍ KLOUBŮ, KOSTÍ A VAZŮ PRO PSY A KOČKY VŠECH PLEMEN A VĚKOVÝCH KATEGORIÍ

CHEWIE HIP&JOINT je chondroprotektor s účinnou kombinací přírodních živin, které se nenacházejí v běžné stravě vašeho domácího mazlíčka.

CHEWIE HIP&JOINT reguluje syntézu kolagenu v těle, chrání a obnovuje kloubní povrchy, zlepšuje přirozený metabolismus chrupavky, podporuje její čištění a samoléčení, což snižuje riziko vzniku kloubních onemocnění, zánětů šlach a dysplazií.

CHEWIE HIP&JOINT – LAHODNÝ CHONDROPROTEKTOR PRO UDRŽENÍ ZDRAVÍ VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA

KOMU VYHOVUJE CHEWIE HIP&JOINT?

 1. Psi a kočky starší 12 týdnů pro správný růst a vývoj
 2. Pro dospělé k prevenci a podpoře pohybového aparátu
 3. V případě zvýšené zátěže (trénink, závod, lov, těhotenství)
 4. Po poraněních pohybového aparátu
 5. Při onemocněních pohybového aparátu a genetické predispozice

VYVÁŽENÉ SLOŽENÍ VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ SE POSTARÁ O ZDRAVÍ VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA

 • MUŠLE SE ZELENÝMI PERY
  Přírodní glukosamin. Obnovuje a posiluje chrupavky, klouby a šlachy, pomáhá obnovovat strukturu cév, působí protizánětlivě
 • GLUKOZAMIN
  Obsažené v pojivových, chrupavčitých tkáních a synoviální tekutině. Zlepšuje regeneraci kloubních tkání a zabraňuje jejich destrukci, zlepšuje pohyblivost kloubů.
 • CHONDROITIN
  Posiluje chrupavku, šlachy, vazy, má analgetické a protizánětlivé účinky, podporuje aktivní regeneraci chrupavek.
 • METYLSULFONILMETAN
  Zpomaluje vývoj věkem podmíněných změn v kloubech, zlepšuje stav zubů, vlasů, kůže a drápů.
 • VITAMIN C
  Udržuje elasticitu pojivové tkáně a vaziva. Pomáhá předcházet vzniku kloubních onemocnění a v případě jejich výskytu urychluje rekonvalescenci. Podporuje imunitní systém při extrémní fyzické námaze a v období rekonvalescence.
 • VITAMIN E
  Antioxidant, který hraje důležitou roli při udržování stability buněčných membrán, čímž přispívá k tvorbě silné svalové tkáně.
 • OMEGA 3-6
  Má protizánětlivé, spasmolytické a analgetické účinky. Poskytuje pevnost a pružnost tkání, zmírňuje bolesti kloubů a zlepšuje jejich funkci.

CHEWIE HIP&JOINT: posiluje kosti vašeho domácího mazlíčka

ODBORNÝ NÁZOR

Když se pes nebo kočka bez příčiny stane méně aktivním, je to s největší pravděpodobností kvůli bolesti. Zranění a podvrtnutí jsou doprovázeny zánětem, který způsobuje zvýšenou produkci enzymů, které ničí důležité složky chrupavky. Kvůli tomu, klouby nevydrží zátěž, Chondroprotector CHEWIE HIP&JOINT je vhodný pro psy a kočky všech věkových kategorií a plemen. Výsledky vědeckých výzkumů, jakož i pozitivní zkušenosti majitelů a chovatelů naznačují, že v důsledku užívání tohoto léku se domácí zvířata stanou aktivnějšími a vrátí se do normálního života. To naznačuje odstranění zánětu, bolesti, jakož i obnovení chrupavčité tkáně, viskozitu synoviální tekutiny a normální funkci kloubu.

CHEWIE HIP&JOINT se dodává ve formě tablet, je pochoutkou pro domácí zvířata a je lehce stravitelný. Tento produkt doporučuji všem majitelům a chovatelům jak k prevenci, tak ik léčbě problémů pohybového aparátu.

Michal Karel, ortopedický veterinář

POUŽITÍ:

CHEWIE HIP&JOINT by se mělo podávat vašemu mazlíčkovi podle hmotnosti během jídla nebo po jídle. Doplněk stravy je vhodný pro psy a kočky starší 12 týdnů.

 • HMOTNOST DO 4 KG – 1 TABLETA
 • HMOTNOST 4-9 KG – 2 TABLETY
 • HMOTNOST 9 – 14 KG – 3 TABLETY
 • HMOTNOST NAD 14 KG – 4 TABLETY

RECENZE OD MAJITELŮ A CHOVATELŮ

Mám labradorského retrívra. Je jí 9 let a váží 32 kilogramů. Od narození měl problémy s klouby, ale na první pohled jsem se do tohoto zázraku zamilovala. Celá ta léta jsem musela zkoumat a udržovat zdraví… Ale zraněním s křehkými klouby se nedá vyhnout… Nyní začali ochabovat zadní končetiny. Dostali jsme radu na CHEWIE HIP&JOINT. Zlepšení bylo patrné po pár dnech!Můj pes začal běhat jako dřív, méně leží a přináší jeho oblíbený míč, aby si znovu zahrál.Budu brát CHEWIE HIP&JOINT a dále, abychom našemu hlavnímu členovi rodiny prodloužili aktivní život!

Lucia Tisinová

Hodně cvičím se psem. Chodíme spolu i na dlouhé procházky a běháme přespolní běhy. Vzhledem k velké zátěži mi veterinář preventivně navrhl CHEWIE HIP&JOINT. Po týdnu užívání, Všiml jsem si, že můj pes je méně unavený.

Margareta Odrůdová

Moje kočka má 6 let. Nedávno začala trávit více času ve svém domě, i když předtím byla velmi aktivní. Myslela jsem si na věk, ale když jsme přišli na kliniku na očkování, řekli nám, že kočka měla problémy s klouby. Byla jsem velmi rozrušená, ale doporučili nám CHEWIE HIP&JOINT. Začala jsem kočce podávat tento prostředek a její aktivita se vrátila už druhý den! Po měsíci užívání jsem si všimla, že se drápky už nemají drolí a srst je lesklá. Byli jsme na ultrazvuku a ten potvrdil, že je všechno v pořádku. Úžasný prostředek, koupila jsem několik balení najednou, abych dala kočce k prevenci. A mimochodem, CHEWIE HIP&JOINT se mi líbil.

Maria Turnerová

Mám štěně tibetské dogy (7 měsíců). Začal aktivně růst a začal kulhat na přední tlapky. Chovatelé nám řekli, aby mu dávali CHEWIE HIP&JOINT do roka a pak každý rok udělat si preventivní kurz. Dva měsíce jsme to pili, výsledek se dostavil téměř okamžitě. Štěňátko přestalo kulhat, přestalo být nemotorné. Teď chodí hrdě! Líbilo se mi, že cena je mnohem nižší než u analogů a kvalita je mnohem vyšší. Jsem ráda, že štěně s radostí sní tabletku, ačkoli všechny ostatní vitamíny a léky vyplivuje najednou.

Martin Horváth

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: