Celleasy Perfect Body Serum z celulitidy: dokonalé vyhlazení a zpevnění!

Celleasy Perfect Body Serum z celulitidy: dokonalé vyhlazení a zpevnění!

Vyzkoušejte Celleasy Perfect Body Sérum a získáte:

 • hlubokou hydrataci a regeneraci
 • viditelné zlepšení hustoty kůže
 • hladké, pevné a hedvábné na dotek tělo
 • 5 cm méně v obvodu stehen a hýždí
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak vzniká celulitida?

Celulitida se v podkožní tkáni objevuje, když vedete sedavý životní styl, trpíte hormonálními změnami, nemáte rádi fyzickou aktivitu, zneužíváte sůl, konzumujete hodně sacharidů, kouříte cigarety nebo zneužíváte alkohol. V každé z těchto situací si můžete všimnout nevzhledných mozolů na pokožce, které se postupem času mohou proměnit v uzlíky a hrudky, které budou viditelné i v klidu.

Boj proti celulitidě nemusí být neúspěchem!

Celleasy Perfect Body Serum z celulitidy: dokonalé vyhlazení a zpevnění!

Naštěstí je celulitida problém, který lze snadno řešit! Nejprve začněte více cvičit. Chodit, procházet a hodně se usmívat. Za druhé, vzdejte se sacharidů. Změňte stravu na vyváženější, vysaďte sůl a konzumujte více zeleniny. Za třetí a NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, použijte aktivní sérum na tvarování těla Celleasy Perfect Body Sérum. Je to přípravek, který vám pomůže vyhladit a zpevnit pokožku. Jeho pravidelným nanášením již po několika týdnech zjistíte, že se obvod stehen a hýždí snížil až o 5 cm!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Vyberte si dokonalé tělové sérum Celleasy, které:

 • obnovuje pevnost a pružnost pokožky
 • hluboce regeneruje následující vrstvy epidermis
 • silně zvlhčuje
 • urychluje pálení celulitidy
 • zanechává pokožku hedvábně hladkou
 • zpomaluje proces stárnutí
 • zmenšuje obvod stehen a hýždí o 5 cm

Proč je Celleasy Perfect Body Sérum účinné?

Celleasy Perfect Body Serum z celulitidy: dokonalé vyhlazení a zpevnění!

 1. Bavlníkový olej
  Bavlníkový olej bohatý na nenasycené mastné kyseliny – lionovou a olejovou, a také na kyselinu palmitovou a tokoferoly. Díky nim má antioxidační vlastnosti, bojuje proti volným radikálům a zpomaluje proces stárnutí pokožky. Bavlníkový olej je také bohatý na vitamin E, známý jako vitamín mládí. Silně hydratuje, vyživuje a zlepšuje pružnost pokožky. Navíc je mimořádně jemný. Nezanáší póry a zklidňuje záněty.
 2. Extrakt z citronu
  Extrakt z citronu je látka, která se používá v kosmetice především ke zmírnění zbarvení. Extrakt z citronu bohatého na vitamín C má ale také antioxidační a revitalizační účinky a bojuje proti volným radikálům. Minimalizuje poškození ve struktuře kolagenu a elastinu způsobené volnými radikály. Díky tomu obnovuje pokožku postiženou celulitidou.
 3. Kofein
  Kofein stimuluje proces lipolýzy a zabraňuje akumulaci tuku v podkožní tkáni. Zlepšuje tok lymfy v lymfatických cévách, což usnadňuje odstraňování toxinů. Zabraňuje otokům a má silný antioxidační účinek.
 4. Výtažek z pupečníku asijského
  Výtažek z pupečníku asijského se stará o pokožku na mnoha úrovních. Zvyšuje syntézu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Zlepšuje napnutí a hydrataci pokožky. Má protizánětlivé vlastnosti. Vyhlazuje, zvyšuje hustotu pokožky a zlepšuje metabolismus fibroblastů. Posiluje také stěny cév, čímž zvyšuje odolnost pokožky proti vzniku celulitidy.
 5. Výtažek ze sušeného ovoce pálivé papriky
  Výtažek ze sušeného ovoce pálivé papriky obsahuje kapsaicin, který dokonale zahřeje pokožku. Díky tomu má drenážní účinek, proniká do dalších vrstev pokožky a urychluje spalování tuků. Zlepšuje prokrvení pokožky, díky čemuž je pokožka silnější, pružnější a odolnější vůči poškození.

Celleasy Perfect Body Sérum je:

 • lehká, hedvábná konzistence
 • přírodní rostlinné extrakty
 • vysoce kvalitní bavlníkový olej

Lidé, kteří používali Celleasy Perfect Body Sérum píší o účincích takto:

„Celulitida je problém, který mě provází od střední školy. Už během puberty jsem si všimla prvních nerovností pod kůží, ale tehdy mi nikdo neřekl, že je to normální, ale prostě nehezké. Nelíbil se mi ten pohled a jsem si zakrývala tělo co nejvíce. Žádné šortky ani sukně. Teprve poté, co jsem začala používat Celleasy Perfect Body Sérum, se něco změnilo. S každou aplikací jsem viděla, jak se moje tělo stává hladší a lépe hydratované. A musím dodat, že miluji hřejivý efekt hned po aplikaci séra”.

Kamila, 32 let

„O celulitidě jsem věděla tolik, že se může objevit kdykoli. Stačí se na chvíli o sebe nestarat. Ale to není pravda. Když jsem otěhotněla, moje stehna vypadala hrozně. Ani jako pomeranč, spíše jako nějaký kráter! Během těhotenství jsem používala přírodní oleje, ale nemohla jsem se zbavit celulitidy. Teprve po porodu jsem dostala Celleasy od své sestry a podařilo se mi s ní vyhrát! Složení s kofeinem a pálivou paprikou to zvládlo :) Doporučuji nerozhodnutým!”.

Olga, 21 let

„Vždy jsem si myslela, že když budu štíhlá, nebudu nikdy mít celulitidu! Podle mého názoru se jedná o problém, který se týká pouze žen s nadváhou. Moc jsem se mýlila! Když mi bylo 40 let, najednou začala moje kůže stárnout! Objevily se zbarvení a celulitida. Nemohla jsem uvěřit! Nanášela jsem na pokožku hodně přípravků, ale žádný nefungoval. Pouze Celleasy byl trefa do černého! Aktivní složky séra se rychle vypořádaly s mým prokletím. Během několika týdnů se obvod mých stehen snížil o 4 cm, hýždí o 3 cm, a pokožka je viditelně hladší a pevnější. Ufff!”.

Jana, 43 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: