Cellamax proti celulitidě: vaše osobní tajemství dokonalost

Cellamax proti celulitidě: vaše osobní tajemství dokonalost

 • 100% hladká pokožka
 • Žádná celulitida jen pro jeden kurz
 • Vyrovnává reliéf pokožky
 • Obnovuje tón a pružnost
 • Modelujte tvar
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

PROČ JE CELLULITE NEBEZPEČNÝ

 1. Slabá kapilární síť, po které se objevují křečové žíly
 2. Špatný krevní oběh vede k onemocnění srdce a cév
 3. Způsobuje otravu těla v důsledku hromadění škodlivých látek v tkáních a výskytu rakoviny

ZAČNĚTE BOJ PROTI CELLULITU HNED TEĎ
Obnovte sebedůvěru a ochraňte se před nezvratnými následky

Cellamax proti celulitidě: vaše osobní tajemství dokonalost

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

3D KOREKČNÍ KOMPLEX

 • Rosmarinus officinalis oil (rozmarýnový olej) – zlepšuje mikrocirkulaci krve a motilitu kapilár. Stimuluje intenzitu procesu lymfatické drenáže.
 • Pelargonium graveolens oil (muškátový olej) – odděluje lipidy v tkáních, blokuje jejich opětovné ukládání a přirozeně je vylučuje spolu s toxiny.
 • Citrus hystrix oil (bergamotový olej) – stimuluje produkci elastinu díky pružnosti pokožky a vytváření lákavých křivek.
 • Cupressus sempervirens oil (cypřišový olej) – odstraňuje povislá a pružná, vyhlazuje reliéf pokožky a činí ji hladkou a sametovou.

JAK POUŽÍVAT Cellamax

 1. TOBOLKY BY SE MĚLY UŽÍVAT DENNĚ S VODOU
 2. DOPORUČENÁ DOBA LÉČBY JE 30 DNÍ. PRŮBĚH APLIKACE CELLAMAXU MÁ ZARUČENÝ VÝSLEDEK

CELLULITE — NENÍ JEN KOSMETICKÁ NEDOSTATEK

Málokdo si dokázal představit, že celulitida není jen kosmetická vada, ale vážné onemocnění. Bez moderní terapie může tato patologie vést k nevratným následkům.

Gynoidní lipodystrofie je odborný název pro celulitidu. Jedná se prakticky o degeneraci tukové tkáně vyvolanou stagnací.

Když tukové zásoby začnou zadržovat vlhkost, dojde k otokům. Tlačí na pojivové tkáně. V zájmu ochrany před neustálým vlivem otoků začíná zvýšená produkce bílkovin – kolagenu. Protein prostupuje tukem se silnými nitěmi, protože se snaží uvolnit sílu tlaku a vytvářet nepravidelnosti na povrchu kůže.

Podle statistik se celulitida vyskytuje u 85% žen v jakémkoli věku a indexu tělesné hmotnosti. Nelze jej úplně odstranit, ale není nepřemožitelný.

Cellamax doporučuji svým klientům. Tento capsules snižuje výskyt celulitidy a působí také na její příčinu. Od prvních dnů aplikace se zlepšuje krevní oběh a otoky lymfy. Otok je snížen, což samo o sobě vede ke snížení objemu těla. A na konci kurzu obnoví Cellamax tón pleti do původního stavu a pleť bude zdravá, hladká a svůdná.

Andrea Novák, odbornice na zdraví žen

Cellamax proti celulitidě: vaše osobní tajemství dokonalost

Názory zákazníků

Myslel jsem, že to bude žihadlo, jak to obvykle dělá z krému proti celulitidě, ale ne. Už při objednávání mi operátor ten okamžik zdůraznil. Mám to s čím srovnávat, zkusil jsem asi tucet krémů proti celulitidě. Prozatím je Cellamax můj oblíbený. Navštívil jsem web, abych si objednal další balíček.

Jana 32 let

Ahoj všichni! Dívky, chci zanechat svůj komentář. Minulý rok jsem šel na LPG a účinek byl dobrý. Letos jsem se rozhodl připravit na pláž pomocí CellamaxA. Hodně jsem o něm slyšel. Li chcete věřit, pokud nemáte, nemusíte, ale účinek je stejný. Kůže je hladká, rovnoměrná, bez záhybů . Otázkou je, proč platit více? Kupte si kapsle, nebudete toho litovat .

Anna 27 let

Cellamax nejen odstranil mou celulitidu, ale také mé komplexy a obnovil sebedůvěru . Bývalo mi nepříjemně se svlékat i před manželem. Žaludek, paže, stehna – to bylo všechno nestejnoměrnost. Dokonce jsem si koupil vakuový masážní stroj a zkusil jsem to udělat sám. Vůbec to neskončilo dobře, protože jsem měl modřiny a modřiny, které nezmizely 2 měsíce. Zkrátit dlouhý příběh, po 2 kurzech CellamaxA si mohu dovolit nosit bílé těsné šaty. Doporučuji.

Maja 38 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: