CARDIO LIFE z hypertenze: první pomoc při onemocněních srdce a cév!

CARDIO LIFE z hypertenze: první pomoc při onemocněních srdce a cév!

 • Pomáhá posílit a očištit stěn krevních cév
 • Pomáhá rozpouštět cholesterolové plaky
 • Pomáhá předcházet komplikacím
 • Pomáhá normalizovat krevní tlak
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

JAK ZACHRÁNIT SVÉ SRDCE ZDRAVÉ?

CARDIO LIFE z hypertenze: první pomoc při onemocněních srdce a cév!

Hypertenze se nemusí objevit roky. Vysoký krevní tlak obvykle souvisí s únavou, počasím nebo určitým tělesným stavem. Když se objeví bolesti hlavy, nespavost nebo dušnost, to poslední, co vás napadne, jsou problémy se srdcem. “Jsem v pořádku. Venku je prostě horko,“ řekla matka, když popadala dech.

Ten den se nám ji sotva podařilo zachránit… Asi 2 měsíce před infarktem si maminka začala stěžovat na bolesti hlavy. Přes to všechno byl krevní tlak nízký – 135/90. V den, kdy dostala infarkt, se cítila skvěle a dokonce šla nakupovat. Později mi zavolali z nemocnice a řekli mi, že je na jednotce intenzivní péče. Díky bohu, všechno klaplo.

Rekonvalescence byla velmi dlouhá a infarkt se mohl každou chvíli opakovat. Krevní tlak byl stále 150/95. Z velkého množství užívaných pilulek byly výsledky testů velmi špatné a hrozilo selhání ledvin. Naléhavě jsme potřebovali snížit počet pilulek, které jsme brali. Ale jak? Bez nich se totiž maminčin stav okamžitě prudce zhoršil.

Cardio Life – SPOLEHLIVÝ PRODUKT KTERÝ POMÁHÁ:

 • Normalizujte hodnoty krevního tlaku
 • Nižší cholesterol
 • Zabraňte nedostatku kyslíku v buňkách
 • Vyčistěte krevní cévy
 • Nemyslete na bolesti hlavy a tinnitus
 • Udržujte normální cévní tonus
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

5 NEJLEPŠÍCH TIPŮ OD KARDIOLOGA

CARDIO LIFE z hypertenze: první pomoc při onemocněních srdce a cév!

 1. Hlídejte si krevní tlak.
  Veďte si deník, do kterého si budete zaznamenávat hodnoty krevního tlaku alespoň 2-3x denně.
 2. Pokuste se ovládat svůj emoční stav.
  Kromě ničení nervových vláken má stresový hormon negativní vliv na fungování kardiovaskulárního systému. Stres zrychluje metabolismus, srdeční frekvenci a krevní tlak. V důsledku toho mohou pacienti s vysokým krevním tlakem pociťovat nepříjemné pocity v uších, očích a hrudníku.
 3. Nezapomínejte hlídat jídelníček a být fyzicky aktivní.
  Omezte příjem soli a cukru. Kouření a alkohol by měly být zcela vyloučeny. Pokud máte nadváhu, snažte se ji snížit. Přebytečná tuková tkáň v těle zatěžuje všechny orgánové systémy, zatímco pohybový aparát je vystaven dvojnásobné zátěži.
 4. Věnujte pozornost výsledkům svých testů.
  Je důležité, aby hladiny cholesterolu, hemoglobinu, kreatininu, elektrolytů a kyseliny močové byly v normálních mezích.
 5. Vezměte vitamíny / vitamínové komplexy.
  Při arteriální hypertenzi nejsou konvenční vitamínové komplexy vhodné. Neobsahují složky potřebné pro kardiovaskulární systém.předepisuji Cardio Life Všem svým pacientůmJeho účinnost je založena na interakci složek, které pomáhají čistit cévy od cholesterolových plaků a snižují krevní tlak. Díky tomu může nástroj pomoci vašim ledvinám vyrovnat se se stresem. Důležitým rozdílem Cardio Life a jinými léky je normalizace koncentrace kyslíku v krvi, protože krevní tlak stoupá s jeho nedostatkem a vazospasmem. Vitamíny skupiny B spolu s extraktem z pyrethrum udržují trvale vysokou hladinu kyslíku, zabraňují vazokonstrikci a zvyšují krevní tlak.

RECENZE

Jitka Vesela
42 let

Před 10 lety mi byla diagnostikována chronická hypertenze. Abych zbavil mé tělo užívání prášků, lékař mi předepsal Cardio Life. Arteriální tlak se vrátil do normálu, zmizel pocit tíhy, bolesti hlavy a hrudníku. Po užití Cardio Life jsem si uvědomil, že jsem příliš dlouho užíval velmi silné léky, což způsobilo mé problémy s ledvinami. Díky bohu, že už je nemusím brát.

Anna Simonova
27 let

jsem koupil Cardio Life svým rodičům, kteří měli vysoký krevní tlak. Po požití se máma a táta cítili mnohem lépe. Po čase jsem tento nástroj začal používat i já. Pomohlo mi to rozšířit cévy a také normalizovat práci kardiovaskulárního, nervového a imunitního systému. Po týdnu byly migrény úplně pryč a začal jsem lépe spát, teď se cítím skvěle. Proto každému, kdo má problémy s krevním tlakem, doporučuji vyzkoušet Cardio Life.

Jan Pelikan
54 let

Sehnal jsem Cardio Life se slevou. Nečekal jsem zázrak, ale ve skutečnosti se stal. Stačí jeden kurz a vysoký krevní tlak je minulostí. Teď je to 120/80 a mám pocit, že mi je zase 20.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: