BurnBooster pro hubnutí: dbejte o svou váhu, tak jako to dělají slavné osobnosti – efektivně a bezpečně!

BurnBooster pro hubnutí: dbejte o svou váhu, tak jako to dělají slavné osobnosti - efektivně a bezpečně!

BurnBooster jsou inovativní tobolky pomocí, kterých se zbavíš přebytečných kilogramů jednou pro vždy. Díky použitým přírodním látkám, Vám tento přípravek dá přesně to co potřebujete – štíhlou postavu, kterou Vám bude každý závidět a která zaručeně upoutá pozornost toho kdo se Vám líbí!

 • za měsíc až o 8 kilogramů méně
 • podporuje rychlejší spalování tukové tkáně
 • zrychlení metabolizmu
 • potlačuje chuť k jídlu
 • více energie
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Komplexní, dvojitý úder do přebytečného tuku!

BurnBooster pro hubnutí: dbejte o svou váhu, tak jako to dělají slavné osobnosti - efektivně a bezpečně!

Pomalý metabolismus je obvykle velkou překážkou na cestě k ideální váze. Zatímco někteří mohou jíst co chtějí a nepřiberou ani kilo, tak jiní se musejí hlídat a dávat si pozor na každé jídlo, které se potom ve formě tuků uloží do těla. BurnBooster obsahuje např. kanpsacin, který umožňuje rychleji spalovat tukovou tkáň a zvyšuje metabolismus.

Druhým důležitým faktorem, který příznivě ovlivňuje proces hubnutí je potlačení chuti k jídlu. Pokud se chcete zbavit pocitu hladu, potřeby přidávat si a celkově chuti k jídlu, potom Vám pomůže zelený ječmen obsažený v BurnBooster.

Tento dvojitý úder směřovaný do přebytečného tuku přinese efekty, které Vás zaskočí!

Přírodní pomoc!

Složení doplňku stravy BurnBooster je založeno zcela na přírodní bázi – zelený ječmen, kajenský pepř, garcinie kambodžská, zelená káva. Tyto látky nemají vliv jenom na Vaší váhu, ale rovněž i na jiné důležité aspekty Vašeho zdraví. Zabráníte tak zácpě, nadýmání, udržíte optimální hladinu cholesterolu a získáte dostatek energie na každý den.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Dávejte pozor na špatné padělky! Objednávejte jen od ověřených zdrojů!

BurnBooster pro hubnutí: dbejte o svou váhu, tak jako to dělají slavné osobnosti - efektivně a bezpečně!

 1. Zelený ječmen – potlačuje chuť k jídlu
  Zelený ječmen obsahuje velké množství dietní vlákniny. Jeho rozpouštějící se látky v žaludku nabobtnají, díky čemu nemá člověk takovou potřebu jíst. Jako pozitivní můžeme hodnotit i jeho vedlejší účinky, do kterých patří například podpora normální práce střev nebo ochrana proti zácpě. Zelený ječmen je rovněž zdrojem důležitých vitamínů, minerálů a aminokyselin – za zmínku stojí např. vápník, draslík, hořčík, železo nebo kyselina listová.
 2. Kajenský pepř – urychluje proces spalování tuků
  Kajenský pepř není jen známé koření ale rovněž látka, která urychluje proces spalování tuků pomocí tepla, které vytváří v lidském organismu (proces termogeneze) Kromě toho navíc zlepšuje látkovou přeměnu, podporuje trávení, zabraňuje nadýmání a účinně omezuje chuť na sladké i slané pochutiny, které jsou nepřítelem číslo 1 pdo každou osobu na dietě.
 3. Garcinie kambodžská – velice silný přírodní spalovač tuků
  Garcinie kambodžská je tropické ovoce s neskutečnými účinky podporující hubnutí. Účinně potlačuje chuť k jídlu a umožňuje válčit s nutkavým ujídáním v pauze mezi hlavními jídly. . Poskytuje dlouhodobý pocit sytosti, takže nehrozí, že byste překročili denní limit kalorií, ba naopak stačí jen sledovat jak hodnota ukazující váhu bude pořád klesat.. Kromě toho mj.snižuje hladinu zlého cholesterolu a chrání svalovou tkáň – díky garcinie kambodžské budete spalovat pouze tuky, nikoli svaly.
 4. Zelená káva – energie v tobolce
  Zelená káva obsahuje kyselinu chlorogenovou, která je se vyznačuje silnými antioxidačními účinky a výrazně ovlivňuje metabolismus glukózy, kterou do jisté míry vstřebává (nevypražené kávové zrna mohou snížit spotřebu glukózy u konzumovaných potravin až o 7%). Přísun zelené kávy do organismu urychluje látkovou přeměnu a účinně snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi. Dostanete rovněž silnou dávku energie z kofeinu, to Vás motivuje k dalšímu pokračování v dietě a dodatečně doplní síly, které můžete využít během cvičení.

Specialisté doporučují doplněk stravy BurnBooster pro jeho jedinečné účinky

BurnBooster má především skvěle vyvážené složení. Doporučuji ho velice často osobám, které ke mně chodí pro pomoc, když si nevědí rady, protože jejich metody nezabírají. Zelená káva a kajenský pepř jsou pro svoje výborné účinky v poslední době velice populární. Pokud se nim ještě přidá méně známý garcinin kambodžský potom je výsledky efekt unikátní. BurnBooster si dokáže poradit s 2 největšími problémy při hubnutí a to s nemožností omezit chuť na jídlo a příliš pomalým spalováním tuků.

Patricie Kostková, dietetik, Praha

Každý den dostáváme nové zprávy, které jen potvrzují vynikající účinky produktu BurnBooster

Kdyby jste věděli, jak dlouho jsem se snažila zhubnout, tak byste se nejspíš chytily za hlavu! Tolik méně či více doporučovaných rozdílných metod, diet, různých přípravků a doplňků stravy. Vše bylo ale marné a při tom stačilo jen narazit na Burn Booster. Achjo! No dobrá tedy, dozvěděla jsem o tomto doplňku stravy z jakého si časopisu. Objednala jsem si jedno balení na zkoušku a zhubla 3 kilo! Nebylo to tedy upřímně žádná sláva, ale měla jsem najednou naději že to bude lepší, protože jsem zhubla aspoň pár kilo! Přiobjednala jsem si další 2 balení a efekt…….můžete vidět na fotce! Jsem na sebe strašně pyšná, že jsem to nevzdala! Teďka jsem lehčí o 14 kg a konečně můžu dobýt celý svět :D

Milena, 26 let

Pomalý metabolismus to byla moje zhouba, která mi bránila v tom abych se dostala na odpovědnou váhu. Teprve až s přípravkem Burn Booster se mi to podařilo urychlit látkovou přeměnu a konečně shodit pár kilogramů. Dohromady jsem se zbavila 12 kilo a teď mám ideální váhu – přesně takovou o jaké jsem roky snila. Taky jsem se zbavila nepříjemného nadýmání, které mě trápilo taky pěkně dlouho. Fakticky můžu tento produkt doporučit každému.

Katka, 33 let

Když jsem se rozešla s mým bývalým klukem byla jsem fakt na dně. Celou dobu jsem jen smutně seděla a jedla a pořád jen jedla. No A samozřejmě sem přibrala. Hodně moc. Když jsem se už z toho konečně dostala, tak už bylo pozdě. Vypadala jsem strašně a proto jsem s tím chtěla skoncovat. Ale jak to udělat? Chtěla jsem chodit na fitness, ale kamarádka mi řekla, že rychle a efektivně zhubnu jedině když začnu používat nějaké podpůrné prostředky. Ona sama používala BurnBooster a tak mi dala jedno balení, které ji zůstalo. A skutečně, tempo s kterým jsem začala hubnout bylo brutálně rychlý! Sama jsem si hned objednala další. Kromě toho že se mi zrychlil metabolismus, bylo pro mě důležité že jsem už neměla takovou chuť na jídlo a hlavně na sladký. Všechny tyto faktory přispěly k tomu, že jsem se vrátila ke své původní váze :)

Karolína, 28 let

Už odjakživa jsem měla mírnou nadváhu a proto moje válka o vysněnou postavu by se asi nikdy nedala vyhrát. Vždy jsme chvíli hubla a potom zase přibrala, až jsem se dostala až na magických 75 kg. Ale tehdy mi moje kamarádka ukázala článek o účincích BurnBoosteru a bylo to tam. Během 3 měsíců jsem zhubla skoro 15 kg a konečně jsem byla šťastná ze své postavy. Co je ale také důležité, necítila jsem vůbec že bych měla méně energie ba naopak.

Alexandra, 23 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: