Buniduo Gel Comfort proti valgusu: zdravé nohy bez operace!

Buniduo Gel Comfort proti valgusu: zdravé nohy bez operace!

Neinvazivní způsob zmírňování halluxů

 • může přirozeně zmírňovat bolest
 • dlouhodobě rozděluje prsty na noze
 • pomáhá dosáhnout správné polohy palce
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Účinek léku

 • Rychle pomáhá zmírňovat halluxy
 • Několikanásobně posiluje kloub palce
 • Narovnává prst přirozeně a bezpečně 24 h denně

Trpíte kvůli halluxům?

Buniduo Gel Comfort proti valgusu: zdravé nohy bez operace!

Nesnesitelná bolest, otok, vbočenost palce vám otravují život? Musíte se vzdávat každodenních aktivit? Problémy s halluxy vás mohou připravit o každodenní radosti. Výzkum Institutu aplikované ortopedie v Curychu ukazuje, že do roku 2019 bude mít potíže s halluxy až 68 % lidí starších 40 let.

Vznik halluxů ovlivňuje: degenerace kloubů, nošení těsné obuvi se špičatou špičkou, nadváha, genetické sklony, „stojací” způsob života, nedostatek fyzické aktivity. Deformace palce na noze může vzniknout na mechanickém, genetickém nebo degenerativním pozadí. Je to ochromující, ale dá se tomu zabránit!

Bohužel, velmi často je nalezení příčiny problému velice těžké nebo přímo nemožné. Proto je nejlepším způsobem, jak získat zpět zdravá chodidla, terapie, která umožňuje obnovit správné postavení palce. Takovou terapii nabízí Buniduo Gel Comfort.

Řešením těchto problémů je 1 unikátní mechanismus: oddělovač Buniduo Gel Comfort s technologií prodyšného silikonu. Buniduo Gel Comfort je vyroben z nejkvalitnějšího prodyšného silikonu, který neumožňuje odřeniny ani záněty. Díky tomu lze zmírnit degenerace bezbolestně a přirozeně zlepšit funkčnost chodidel. Znamená to, že díky kúře

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

S Buniduo Gel Comfort můžete rychle a přirozeně:

 • obnovit správnou polohu palce
 • zmírnit degeneraci chodidla
 • zlepšit funkčnost chodidel a zmírnit bolest

Buniduo Gel Comfort způsobuje:

 • zmírňování bolesti chodidel
 • obnovení pohodlí pohybování se
 • zahojení odřenin, otlaků a otlačenin
 • zlepšení prokrvení chodidel
 • redukci zánětu
 • možnost návratu k plné aktivnosti
 • redukce příčného plochonoží

Jakým způsobem účinkuje Buniduo Gel Comfort?

Buniduo Gel Comfort proti valgusu: zdravé nohy bez operace!

 1. Spolehlivý, specializovaně vyvinutý materiál dokonale udržuje prsty ve správné poloze, díky čemuž odlehčuje kloubu a umožňuje návrat palce do správné polohy.
 2. Profesionální technologie prodyšného silikonu stimuluje autoregeneraci tkání na buněčné úrovni.
 3. Konstrukce oddělovačů je založena na pravidlech termo-dynamiko-kinetiky, která společně s chůzí nebo fyzickou aktivitou zahřívá struktury pojivové tkáně v našem chodidle, což navíc urychluje proces regenerace kloubu.

Odborníci doporučují Buniduo Gel Comfort

„O Buniduo Gel Comfort jsem se dozvěděl od svého přítele, experta na terapii halluxů světové úrovně z Curychu (Švýcarsko). Řekl, že je to nejrychlejší a nejúčinnější způsob narovnávání palce, jaký věda doposud objevila.

 

Využívání profesionálních silikonových oddělovačů v léčbě halluxů lze přirovnat k objevu penicilinu. Viděla jsem, jak moji pacienti, kteří doslova vyli bolestí po udělání několika kroků, už po prvním období nošení Buniduo Gel Comfort výrazně zlepšili funkčnost chodidel. Žena, která trpěla při každém kroku, brzy přišla do mé ordinace v krásných lodičkách na jehlách, aby mi poděkovala, a plakala radostí.

 

Je to možné díky technologii prodyšného silikonu použitého v Buniduo Gel Comfort v souladu s pokročilými pravidly termo-dynamiko-kinetiky, ale 100% bezpečného pro organismus. Je to jediný mi známý oddělovač, který nejen zmírňuje projevy, ale především pomáhá porazit příčiny degenerace palce. Jsem přesvědčený, že může být dokonce efektivnější než operace (která může způsobit komplikace)”.

Doporučuji Buniduo Gel Comfort dokonce i při terapii těžkých případů vbočení palce Erik Fajkus, specialista z oblasti ortopedie a revmatologie

Poznejte historii úspěchu

„Pracuji v lékárně – ve stoje, proto, když začaly moje problémy s halluxy, myslela jsem si, že je můj život v troskách! Bodavá bolest mi neumožňovala stát pevně na nohou… Až mi kolegyně z práce doporučila Buniduo Gel Comfort. To byl opravdový zázrak! Bolest chodidel ustoupila rychle a přirozeně!”.

Paní Jana z Pardubic, 57

„Nasadila jsem si ten zvláštní oddělovač a hned jsem v chodidle cítila takové příjemné mravenčení. Po asi čtvrthodině se bolest začala zmírňovat! Pomyslela jsem si, že to není možné, ale cítila jsem se čím dál tím lépe! Teď se díky těmto zázračným oddělovačům cítím jako o 30 let mladší!”.

Paní Michaela z Vršovic, 69

„V mé rodině jsou halluxy dědičné. Lékaři mi nedávali naději, že se mi podaří jim vyhnout. Jak moc se mýlili! Buniduo Gel Comfort mi pomohl narovnat moje zkroucené prsty tak rychle a neinvazivně! Oddechl jsem si úlevou, a na bolest chodidel si už vůbec nepamatuji!”.

Pan Vojtěch z Valašského Meziříčí, 48 

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: