Buff Skill ke zvýšení koncentrace: energie, reflex, soustředění

Buff Skill ke zvýšení koncentrace: energie, reflex, soustředění

 • soustředění
 • energie
 • reflex
 • lepší paměť
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

LÅT ENERGIN VARA MED DIG HELA TIDEN

JAKO PRO-GAMER DOBŘE VÍTE, ŽE E-SPORT NENÍ JEDNODUCHÉ „HRANÍ HER“, JAK SI MYSLÍ NAŠE BABIČKY.
Jedná se o vážnou výzvu, která vyžaduje každodenní trénink, mistrovské zvládnutí hry, okamžité reakce, neochvějné soustředění a energii.

Vyžaduje také dobré spojence, kteří vám umožní stále posouvat své schopnosti a podpoří váš rozvoj.

Buff Skill se skládá z 17 aktivních látek ve formě prášku

Stačí přidat trochu vody a připravit vysoce oktanové palivo pro hlavu a tělo. Buff Skill se postará o to, co je pro profesionálního hráče nejdůležitější:

 1. soustředění
 2. energie
 3. odolnost proti stresu
 4. reflex
 5. žádná únava
 6. lepší paměť

Buff Skill ke zvýšení koncentrace: energie, reflex, soustředění

První pozitivní výsledky všimnete tucet minut po vypití.
Efekty budou trvat až 6-7 hodin. Po této době nepocítíte žádný energetický pokles, protože přípravek Buff Skill neobsahuje přidaný cukr zodpovědný za takový účinek.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

PLNÉ SOUSTŘEDĚNÍ PO DLOUHOU DOBU

 • Odolnost vůči stresu. Stres může paralyzovat, ale zajistili jsme, aby vás pouze motivoval. Přítomnost ve složení adaptogenů zabrání negativnímu dopadu stresu na vaši psychiku. Ke každé soutěži budete přistupovat s čistou a klidnou hlavou. I v kritických situacích zvládnete emoce.
 • Ruka rychlejší než oko. Setina sekundy může rozhodnout o všem. Někdy musíte být tolik rychlejší než váš soupeř. Buff Skill zrychlí váš reflex a koordinaci ruka-oko. Vylepší váš APM. Zkrátí se reakční doba na to, co vidíte na obrazovce. Poskytne vám zlomky sekundy, které určí vaši výhodu.
 • Energie. Kolísání energie je normální, ale ne, když máte Buff Skill. Stejně jako soustředění, bude energie s vámi vždy. V Buff Skill nenajdete cukr. Cukr na krátkou dobu zvyšuje vaši energii a koncentraci, ale poté, když se s ním vaše tělo vypořádá, následuje energetický pokles: vaše hlava přestává pracovat. Pokud se vám to stane v klíčovém okamžiku turnaje, je pro vás konec.
 • Žádná únava. Fyzická únava může rozptýlit a vyrušit. Buff Skill eliminuje pocit únavy a vyčerpání. Vaše tělo bez problémů vydrží hodiny hraní.
 • Lepší paměť, rychlejší učení a analýza. Abyste se stali šampióny, musíte se učit od šampiónů. Nestačí jen sledovat nejlepší hráče na twitch. Musíte také přijmout to, co vidíte. Proto jsme zajistili, aby se Buff Skill staral o vaši paměť a schopnost zapamatování. Lepší kognitivní funkce vám budou užitečné také pro strategii, taktiku a rychlejší analýzu akcí soupeře. Řešte ho, než on řeší vás.

ZLEPŠETE SOUSTŘEDĚNÍ S Buff Skill

 1. Vsypte
 2. Přidejte vodu
 3. Promíchejte
 4. Vypijte
 5. Jednejte

Buff Skill připravíte rychle, např. v šejkru. Bude s vámi všude, kde to budete potřebovat.

Buff Skill ke zvýšení koncentrace: energie, reflex, soustředění

DOBRÉ SLOŽENÍ JE KLÍČOVÉ

 • Taurin. Skvěle stimuluje. Zlepšuje práci hlavy. Zvyšuje soustředění. Snižuje únavu.
 • L-tyrosin. Má adaptogenní účinek (zvyšuje odolnost vůči stresu). Právě díky ní si v klíčových chvílích zachováte chladnou hlavu. Navíc dodává energii.
 • Kofein. Nebudeme psát mnoho, protože pravděpodobně dobře znáte účinky kofeinu. Lepší soustředění, menší únava, zvýšená bdělost. 200 mg kofeinu je přibližně tolik, kolik ve 3 espressech.
 • L-theanin. Zodpovědný za lepší koordinaci oko-ruka. Zrychluje tyto reakce. Navíc působí proti stresu.
 • Cholin. Další složka, která zvýší vaše soustředění. Cholin zvyšuje vytrvalost, takže vaše tělo může pracovat déle, aniž byste se cítili unavení. Třetím účinkem cholinu je zlepšení kognitivních funkcí a kreativity.
 • L-karnitin. Soustředění, rychlejší učení a rychlejší reakce – to vše je ovlivněno L-karnitinem.
 • Niacin. Pečuje o správné fungování mozku. Zlepšuje náladu a odolává stresu.
 • Kyselina pantothenová. Působí na nervový systém. Na tom závisí kognitivní funkce, schopnost soustředění a paměť. Pečuje o duševní zdraví.
 • Vitamín B6. Je důležitý pro mozek, protože zajišťuje, že mu nechybí kyslík. Podporuje také soustředění.
 • Thiamin. Zlepšuje kognitivní schopnosti. Pečuje o váš nervový systém. Poskytuje dobrou pohodu.
 • Kyselina listová. Zlepšuje paměť a snižuje pocit únavy a vyčerpání.
 • Vitamín B12. Snižuje pocit slabosti a únavy. Podporuje paměť a soustředění.

Jak používat Buff Skill?

Vsypte 1 odměrku (6 g) prášku, zalijte 200 ml vody a důkladně promíchejte. K míchání nepoužívejte přiloženou odměrku.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou pro zdraví důležité.

Doporučená denní dávka produktu poskytuje složky v množství nezbytném k dosažení deklarovaného příznivého účinku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein.

KONTROLLERA RECENSIONERNA

Funguje skvěle. Asi po několika minutách můžete vidět první efekty, únava pomine, zvyšuje se soustředění. A tak několik hodin. Doporučuji.

+PetrUS

Buffskill není vhodný pouze pro hry. Pomáhá všude tam, kde je důležité soustředění (např. v mé práci, hehehe). Řeknu, že je to nejúčinnější a nejzdravější energetický nápoj (i když to není energetický nápoj), jaký jsem kdykoliv pil.

+Marek

Bylo těžké uvěřit, jak se mé APM zvýšilo, odkud piji Buff.

+MutaBoss

Závodím v online závodech (Race Room, Assetto Corsa). Průměrná pozice před Buffem – 5-6. místo. Po Buffu 3-4. :D samozřejmě každý závod je jiný příběh a existuje mnoho faktorů, které přispívají k úspěchu, ale nemohu si nevšimnout zlepšení a nepřipsat to vašemu doplňku!!!

+Bounty

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: