BioDermis Therapy proti akné: trvale odstraňuje akné a reguluje sekreci kožního mazu

BioDermis Therapy proti akné: trvale odstraňuje akné a reguluje sekreci kožního mazu

POCÍTÍTE TO NA VLASTNÍ KŮŽI! DOKONALE HLADKÁ PLEŤ BEZ OŠKLIVÉHO AKNÉ!

 • účinně odstraňuje pupínky, papuly a černé tečky v 98 %
 • 3násobně urychluje hojení ran po kožních lézích
 • působí na různé typy akné v jakémkoli stádiu závažnosti
 • redukuje skvrny a zabraňuje vzniku nových pupínků
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

PLEŤ BEZ AKNÉ JE ŽIVOT BEZ PONIŽOVÁNÍ A SKRÝVÁNÍ SE PŘED SVĚTEM

Už se nemusíte stresovat akné a soustřeďovat se pouze na to, jak ho skrýt, zejména v důležitých chvílích, jako je rande, pracovní pohovor nebo svatba. Nebojte se, že vás někdo vyfotí a zvěční váš znetvořený obličej. Použijte BioDermis Therapy a sledujte, jak se vaše pleť každý den mění. Jako mávnutím kouzelného proutku zmizí pupínky a vaše pleť bude nádherně hladká. Ale to není magie! Jedná se o fenomenální kombinaci vědy a přírody, která vaši pleť zachrání před papulami, černými tečkami, ucpanými póry a seboreou, když jdete na ůležité pro vás rodinné setkání, pracovní schůzku, společenskou událost nebo dlouho plánovanou dovolenou a chcete vypadat skvěle. Už se neschovávejte za tuny pudru a tónovacího krému. Ukažte svou pravou tvář bez jediné chybičky!

BioDermis Therapy proti akné: trvale odstraňuje akné a reguluje sekreci kožního mazu

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

NEZOUFEJTE!

I KDYŽ METODY, KTERÉ JSTE DOSUD VYZKOUŠELI V BOJI PROTI AKNÉ, JSOU NAPROSTO NEÚSPĚŠNÉ

Populární metody boje proti akné nejenže nepřinášejí požadované výsledky, ale také spotřebovávají spoustu peněz, zatěžují rozpočet a ukazují se jako ztráta času. Často také vedou ke zhoršení stavu kůže. Díky biodermálním vlastnostem oleje BioDermis Therapy však lze aknózní pleť zachránit! Abyste vypadali skvěle v kteroukoli denní i noční dobu.

 • přináší viditelné účinky kúry již po několika dnech, je mimořádně pohodlný na používání
 • má bezpečné složení na bázi přírodních složek a univerzální použití, nevyžaduje konzultaci s lékařem
 • zajišťuje pohodlnou aplikaci v domácnosti, má široké spektrum účinku, je cenově dostupný

NEDOVOLTE, ABY AKNÉ OVLÁDLO VÁŠ ŽIVOT

BioDermis Therapy proti akné: trvale odstraňuje akné a reguluje sekreci kožního mazu

Ke kúře BioDermis Therapy jsem byla skeptická. Když jsem si o tom ale přečetla v prestižním lékařském časopise Perspective of Biomedicine, rozhodla jsem se to vyzkoušet na vlastní kůži. Tak jsem našla záchranu pro své pacienty. Aktivace biodermálních molekul obsažených v oleji reguluje hladinu lipidů produkovaných v mazových žlázách. Vytváří přirozenou bariéru pro rozvoj bakterií a zabraňuje pronikání patogenních mikroorganismů způsobujících záněty do dalších vrstev epidermis. Kromě toho se bioaktivní složky podílejí na syntéze kolagenových vláken a fibroblastů. Zvýšená aktivita BioDermis Therapy na buněčné úrovni umožňuje přípravku řešit mimo jiné: problém akné, nadměrné tvorby kožního mazu, ekzémů, hyperpigmentace, jizev. Bojuje proti černým tečkám, papulám, hnisavým kožním lézím a vyrovnává barvu pleti. Má maximální čisticí, okysličující a zpevňující účinek. Vyznačuje se silnými antibakteriálními, protizánětlivými a antioxidačními účinky.

dr. Amanda Grey, dermatoložka, Aesthetic Medicine Clinic, Philadelphia

VÝSLEDKY TESTŮ BIODERMIS TERAPY PROVEDENÝCH V RENOMOVANÉM DERMATOLOGICKÉM CENTRU NENECHÁVAJÍ POCHYBNOSTI

BioDermis Therapy prošla řadou testů a studií v prestižním Dermatology Center v Galway, které již desítky let testuje metody a produkty pro řešení kožních onemocnění a dermatologickou prevenci. Studie se zúčastnilo 1 890 osob ve věku 18 až 55 let, které byly vážně postiženy kožním onemocněním. BioDermis Therapy používali jak je doporučeno v příbalovém letáku a po dobu jednoho měsíce. Velkolepé výsledky kúry jsou uvedeny níže.

 • 99,8% výrazné odstranění různých typů vyrážek aknózního původu
 • 98,2% urychlení hojení ran po akné
 • 96,7% hloubkové vyčištění pórů a normalizace činnosti mazových žláz
 • 94,1% prevence vzniku nových černých teček
 • 95,4% vyhlazení a celkové zlepšení stavu pokožky

EVROPSKÁ ZÁRUKA NEJVYŠŠÍ KVALITY PRO BIODERMIS THERAPY

BioDermis Therapy proti akné: trvale odstraňuje akné a reguluje sekreci kožního mazu

BioDermis Therapy získal prestižní Certifikát Nejvyšší kvality. Tento certifikát se uděluje pouze nejlepším výrobkům a recepturám, které prošly řadou přísných klinických zkoušek a která vykazují mimořádnou účinnost a kvalitu. Toto mezinárodní ocenění se vztahuje jak na složení, tak na způsob výroby. Bohužel je na trhu mnoho padělků BioDermis Therapy – nenechte se zmást! Originální přípravek si můžete objednat pouze na webových stránkách výrobce – zde!

NÁZORY LIDÍ, KTEŘÍ JIŽ PŘEKONALI AKNÉ POMOCÍ TÉTO PŘEVRATNÉ METODY

Přežít ve škole jako uhrovitý teenager není vůbec snadné. Všichni se vám neustále posmívají a dívají se na vás s odporem. Kromě toho všeho se mi pleť začala opravdu mastit. Pořád jsem měl pocit, že mám na obličeji mastný povlak. Bál jsem se, že si lidé budou myslet, že se prostě nemyju! Z toho všeho jsem měl deprese. Simuloval jsem nemoci a neuspěl jsem ve výuce. Na BioDermis Therapy jsem narazil online. Objednal jsem si jej, použil a po několika dnech mi zmizely pupínky, pleť se mi přestala mastit a po třech týdnech zmizely i stopy po vymačkaných černých tečkách. Konečně jsem se zbavil studu a ostychu, zbavil jsem se depresí a dohonil jsem výuku. Pupínky se mi nevracejí a pleť je stále zdravá.

Matouš, 18 let, Olomouc

Myslela jsem si, že až skončí puberta, konečně se rozloučím s příšerným akné. Kdepak! Ve věku 26 let mi pupínky po celém obličeji a dekoltu ubíraly radost ze života. Vyzkoušela jsem léky, kosmetické přípravky, a dokonce i babiččiny nálevy. Teprve BioDermis Therapy mi pomohl zbavit se akné a udržet si zdravou pleť, a to rychle a přirozeně, bez použití chemických přípravků. Moje pleť je hluboce vyčištěná a regenerovaná. Ucpané póry už nejsou mým utrpením. Překonala jsem mastnou pleť, která se mi konečně přestala lesknout po celém obličeji. Také zmizely zohavující stopy po vymačkaných pupíncích.

Marta, 26 let, Strakonice

Vyzkoušel jsem BioDermis Therapy a na vlastní kůži jsem zjistil, že růžovka není rozsudek. Přetrvávající kožní léze zmizely, pokožka se stala zdravou a hladkou. Navíc není mastná, šupinatá ani se nezbarvuje. A to vše za přijatelnou cenu! Předtím jsem utratil spoustu peněz za návštěvy dermatologa a za čisticí ošetření v kosmetických salonech, stejně jako za nesmyslnou kosmetiku z drogerie, která neměla žádný účinek.

Adam, 42 let, Hodonín

Akné je pro člověka, který pracuje s lidmi, tragédií. Pracuji jako servírka v elegantní restauraci v Praze a ve své práci musím vypadat bezchybně. Díky BioDermis mi okamžitě zmizely aknózní léze. Tón pleti se vyrovnal a zlepšila se úroveň hydratace. Nemám ani černé tečky na nose a bradě. Změnila jsem nejen svůj vzhled, ale i způsob bytí. Stala jsem se veselejší a otevřenější k lidem. Všimli si toho i moji klienti a šéf. Dostala jsem přidáno a sbírám spoustu spropitného. Ušetřila jsem spoustu peněz, které jsem utrácela za nevhodné kúry, a mohla jsem si konečně dovolit luxusní dovolenou.

Sara, 20 let, Praha

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: