Ayur Read Pro ajurvédské brýle: dobrý zrak mrknutím oka!

Ayur Read Pro ajurvédské brýle: dobrý zrak mrknutím oka!

 • Bezpečná a neinvazivní metoda
 • Potvrzená 100% účinnost
 • Pro všechny bez ohledu na věk
OBJEDNAT

Na jaké oční problémy lidé trpí?

 1. VPMD
 2. krátkozrakost
 3. dalekozrakost
 4. šedý zákal
 5. glaukom
 6. astigmatizmus
 7. šilhání
 8. presbyopie

Ayur Read Pro ajurvédské brýle: dobrý zrak mrknutím oka!

OBJEDNAT

Naučte se znovu vidět

Bylo zjištěno, že oční svaly jsou nejflexibilnější a nejsilnější svaly v lidském těle. Mohou se rychle regenerovat a vrátit se k původní kondici. Jak je to možné?

Stačí naučit svoje oči… znovu – vidět!

Ano, je to pravda. Stačí ukázat svým očím, jak by měly správně fungovat. Vše, co potřebujeme, je nástroj, který instruuje oči, kam mají zaostřit. Pravděpodobně jste zvědaví, odkud se vzal nápad na ájurvédské brýle Ayur Read Pro…

Více než 40 % Čechů ve věku 26-54 let potřebuje korekci zraku, z čehož téměř 30 % o tom neví – jsou přesvědčeni, že jejich vidění je v pořádku? Také téměř 59 % lidí starších 54 let nosí nesprávné brýle, které pouze poškozují jejich zrak ještě více.

Starověká indická medicína obnoví váš zrak…

Přemýšleli jste někdy, proč jsou vzdálené kmeny usazené mezi horskými pásmy mezi Indií, Nepálem a Butanem známé svou dlouhověkostí a mimořádně dobrým zrakem? Vděčí za to starodávným metodám indické medicíny – ájurvédy.

Co je ájurvéda a způsob boje proti vadám zraku?

Ájurvéda sestává z různých diet, řešení a principů, podle kterých tito domorodci žijí. Výsledkem je, že netrpí různými ochořeními a zdravotními problémy a jejich průměrný věk přesahuje 95 let!

Spolu s průběhem let a objevující se potřebou zlepšit naši pohodu shromáždili vědci z oblasti oftalmických věd nejúčinnější řešení od ajurvédské medicíny v boji se zrakovým postižením.

Výsledkem byly ájurvédské brýle Ayur Read Pro, které – místo běžných skleněných čoček – mají černé fólie s četnými otvory malého průměru.

Ayur Read Pro ajurvédské brýle: dobrý zrak mrknutím oka!

Nošením ájurvédských brýlí denně po dobu několika hodin:

 • efektivně zvětšíte hloubku ostrosti
 • zlepšíte svůj zrak
 • snížíte riziko nebezpečných potíží s očima
 • vycvičíte své oční svaly (metoda reedukace)
 • zbavíte se bolesti očí a migrény
 • obnovíte svou dřívější kondici

Ájurvédské brýle Ayur Read Pro jsou jediným takovým efektivním produktem na trhu, proto je výrobce sám zařadil pod speciální a jedinečnou Záruku trojí satisfakce:

 1. Kvality
 2. Originality
 3. Spokojenosti

Uživatelské recenze Ayur Read Pro

Představte si padesátiletou ženu, která si ani nemůže v obchodě vyzkoušet boty, protože… je nevidí!!! Bylo to tak, ale když jsem na internetu našla tuto nabídku s Ayur Read Pro, věděla jsem, že je musím mít. Stačilo 28 dnů používání a jsem úplně v pořádku!

Viktorie Ralská z Mělníka, 50 let

Nejhorší na tom bylo, že když jsem chtěla plavat – no nenasadíte si brýle, a kontaktní čočky mě dráždily, ostatně jsou velmi nebezpečné pro sítnici oka. Naštěstí mi kamarádka doporučila tyto ájurvédské brýle. Teď lámu rekordy v olympijském bazénu!

Alena Warchalová ze Znojma, 24 let

V práci jsem nikdy brýle nepotřeboval, i když jsem hodinář. Na nedostatek klientů si nemůžu stěžovat, takže musím být v pohotovosti… Před rokem se objevily problémy se zrakem, podezření na glaukom a jiné ohavnosti. Ale protože mi můj syn daroval Ayur Read Pro, vidím úplně všechno a oči mě vůbec nebolí.

Zdeněk Kratochvíl z Radotína, 63 let

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: