ASAMI pro růst vlasů: viditelné výsledky už za 1 týden!

 • RYCHLÉ VÝSLEDKY celkově zvyšuje rychlost růstu vlasů
 • DLOUHODOBÝ ÚČINEK husté a pevné vlasy už napořád
 • SEBEVĚDOMÍ už nikdy nebudete muset skrývat řídnoucí vlasy!

HLAVNÍ VÝHODY ASAMI

ASAMI pro růst vlasů: viditelné výsledky už za 1 týden!

 1. PŘÍRODNÍHO SLOŽENÍ Hypoalergenní, neobsahuje žádné syntetické chemikálie ani konzervační látky
 2. UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ Nejnovější vynález ruských vědců – silný
 3. BIOCOMPLEX z extraktu Urtica dioica v kombinaci s dalšími vzácnými regeneračními bylinami a obohacený vitamíny a minerály.
 4. JEDNODUCHÉ POUŽITÍ Naneste roztok na postižená místa 2-3 krát týdně – bez oplachování po aplikaci.
 5. ÚČINNOST Sérum ASAMI stimuluje vlasové folikuly a tím zvyšuje hustotu a rychlost růstu vlasů.
 6. DOSTUPNÝ PRO VŠECHNY MUŽE Nejprve byl tento vynález držen v tajnosti, ale nyní je toto nesmírně účinné sérum k dispozici pro širokou škálu spotřebitelů!

DŮVODY ZTRÁTY VLASŮ

 • Genetická predispozice;
 • Stresová období
 • Nedostatečné prokrvení vlasových kořínků;
 • Škodlivý vliv životního prostředí;
 • Poruchy hormonálního nebo imunitního systému;
 • Šampony a stylingové přípravky.

PŘÍPRAVEK BYL KLINICKY TESTOVÁN A CERTIFIKOVÁN

ASAMI pro růst vlasů: viditelné výsledky už za 1 týden!

V roce 1983, v chemické laboratoři v Petrohradě, začalo výzkumné úsilí vývinu léku na rakovinu. Během tohoto výzkumu byl pozorován nežádoucí účinek, jehož důsledek udivil všechny zůčastněné vědce. Po požití prostředku, 87% klinických účastníků studie vykazovalo zlepšení zdraví a růstu vlasů. Bohužel, po zhroucení Sovětského svazu, byl výzkum ukončen. V roce 2011 se na základě tohoto vedlejšího účinku byl vyvinut přípravek pro revitalizaci vlasů “ASAMI”vytvořený přípravek

 • napomáhá snížit ztrátu vlasů
 • vyživuje strukturu vlasů, posiluje kořínky
 • podporuje růst nových vlasů
 • dává vlasům zdravý a lesklý vzhled

REFERENCE PRO ASAMI

Michal, 35 let

“První věc, kterou chci zdůraznit, je jeho účinnost. Tam, kde bývala holá místa, začaly znovu růst vlasy a byly čím dál tím hustší. Za druhé, vypadávání mých vlasů se zcela zastavilo. Za třetí, tenké a slabé vlasy jsou očividně silnější. Po pouhém měsíci se mi vrátilo sebevědomí a sebeúcta. Děkuji!”

Roman, 43 let

“Můj otec ztratil všechny vlasy, když mu bylo pouhých 20 let, a nepodařilo se mu to nijak zastavit. Byl jsem si toho vědom a byl jsem psychicky připraven, že stejný osud čeká i mě a moje vlasy. Když mi bylo 35, tak to začalo a začal jsem ztrácet vlasy. Začala se objevovat holá místa. Úplnou náhodou se mi do ruky dostal sprej proti vypadávání vlasů ASAMI. Chtěl jsem zachránit alespoň vlasy, které mi zůstaly na hlavě. Nejdřív jsem používal sérum pouze nepravidelně. Docela často jsem na to zapomněl. Ale i tak po 4 měsících používání si moje žena všimla, že tam, kde bývala holá místa, jsem měl opět pár vlasů. Nemohl jsem tomu uvěřit, a podpořen jsem začal přípravek používat každý den. O šest měsíců později jsem viděl jemné vlasy i já, ale nebylo to všude. Tak jsem se do toho dal s vervou a aplikoval sprej na vlasy dvakrát denně, každý den. Za rok byly moje vlasy mnohem silnější a byly odlišné od vlasů, které jsem míval. Rostly na místech, kde jsem dřív vlasy už neměl. Po aplikaci spreje na růst vlasů mám pocit, jako bych si sundal paruku. Pokožka na hlavě může dýchat a je to příjemný pocit. Díky výzkumným pracovníkům pro záchranu mých vlasů!”

Tomáš, 29 let

“Po dvou týdnech jsem viděl výsledky! Před aplikací jsem zkoumal oblast hlavy, kde alopecie hraničí s linií vlasů … za pouhých 7-8 dnů od začátku užívání jsem pozoroval tmavé tenké vlasy. Z dálky to nebylo až tak patrné, ale věděl jsem, že to rostou mé nové vlasy! Ti, kdo věří, že vypadávání vlasů nelze zastavit, se mýlí. Nemá to chybu!”

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: