ARTHRAL FORTE pro klouby: JE NEPŘÍTELEM ČÍSLO 1 VŠECH PROBLÉMŮ S KLOUBY A PÁTEŘÍ!

ARTHRAL FORTE pro klouby: JE NEPŘÍTELEM ČÍSLO 1 VŠECH PROBLÉMŮ S KLOUBY A PÁTEŘÍ!

 • Odstranění chronické mechanické a revmatoidní bolesti
 • 7krát rychlejší odstranění zánětu kloubů
 • Okamžité odstranění příčin artrózy
 • Snížení rizika poranění až o 93,8 % a ochrana proti otokům
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Pokud se u Vás objevují následující příznaky, měli byste se co nejdříve postarat o zdraví svých KLOUBŮ A PÁTEŘE!

ARTHRAL FORTE pro klouby: JE NEPŘÍTELEM ČÍSLO 1 VŠECH PROBLÉMŮ S KLOUBY A PÁTEŘÍ!

 1. Dlouhotrvající bolest doprovázená otokem a ztuhlostí kloubů (zejména ráno) a rozšířením jejich kontur.
 2. Zčervenání kůže nad postiženým kloubem doprovázené zvýšenou tělesnou teplotou.
 3. V oblasti lokte se objevily podkožní kuličky, tzv. revmatoidní uzlíky, které jsou na dotek velmi bolestivé.
 4. Nesnesitelná bolest zad, která se objevuje každé ráno a večer a neustupuje ani po odpočinku.
 5. Ztluštění kloubů palců na nohou a jejich úplné znehybnění.

ARTHRAL FORTE okamžitě zasáhne zdroj problémů

ARTHRAL FORTE pro klouby: JE NEPŘÍTELEM ČÍSLO 1 VŠECH PROBLÉMŮ S KLOUBY A PÁTEŘÍ!

 • ODSTRANĚNÍ DLOUHODOBÉ BOLESTI A ZÁNĚTŮ
  100% přírodní hydrogel odstraňuje mechanickou bolest spojenou s pohybem i neuralgii vznikající při zánětech kloubů.
 • ODSTRAŇUJE DEFORMACE V OBLASTI KLOUBŮ
  Arthral Forte odstraňuje záněty v synoviální bláně, které vedou k destrukci a deformaci kloubní chrupavky, a tím ke ztuhlosti kloubů.
 • ZLEPŠUJE PRUŽNOST VAZIVOVÉHO APARÁTU
  Vzorec 10krát rychleji obnovuje předčasně opotřebované tkáně tvořící kloub. V případě degenerace např. vazivového aparátu kolene, kúra regeneruje poškozený kolenní kloub.
 • ODSTRAŇUJE RANNÍ ZTUHLOST KLOUBŮ
  Přípravek na bázi rostlinných extraktů regeneruje poškozené meziobratlové ploténky, které jsou zodpovědné za omezení pohyblivosti po dlouhém setrvání v jedné poloze, např. při spánku nebo sezení.
 • ZABRAŇUJE ZRANĚNÍM PŘI FYZICKÉ NÁMAZE
  Arthral Forte je vhodný i pro lidi, kteří mají rádi fyzickou aktivitu. Odstraňuje všechna mikroporanění způsobená pravidelným přetěžováním svalů, šlach a kloubů.
 • OBNOVUJE 100% POHYBLIVOST
  Převratný hydrogel označovaný za „nepřítele kloubních onemocnění číslo 1“ regeneruje všechny poškozené klouby, kosti a vazy již po 30 dnech užívání. Umožňuje okamžitý návrat k mobilitě bez ohledu na pohlaví, věk a závažnost onemocnění.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Tajemství účinnosti Arthralu Forte spočívá v PŘÍRODĚ!

ARTHRAL FORTE pro klouby: JE NEPŘÍTELEM ČÍSLO 1 VŠECH PROBLÉMŮ S KLOUBY A PÁTEŘÍ!

 1. OLEJ ZE SIBIŘSKÉ JEDLE
  Jedná se o tradiční ruský medikament pocházející z východní Sibiře. Vykazuje silné protizánětlivé účinky, a proto je nenahraditelný při léčbě kloubních onemocnění. Vtírání oleje odstraňuje neuralgie, zmírňuje revmatické bolesti, pomáhá při artróze a namožených svalech.
 2. EXTRAKT Z MARALÍ KOŘENE
  Má protibolestivé, antioxidační a protizánětlivé účinky. Používá se ke zlepšení výkonu organismu a paměti. Je to adaptogen, který zvyšuje výkonnost organismu, snižuje únavu a optimalizuje imunitní procesy.
 3. SIBIŘSKÝ PROPOLIS
  Má regenerační účinek a urychluje regeneraci tkání a jizev. Navíc má protirevmatické účinky a stimuluje krevní oběh. Doplněním vitaminu D, který je obsažen v propolisu, zmírňuje bolest a příznaky artrózy.
 4. MOCHNA BAHENNÍ
  Má protizánětlivý účinek, a proto rychle odstraňuje záněty kloubů a artrózu. Doporučuje se v případě radikulitidy. Má tonizující a stahující účinek. Odstraňuje usazeniny solí v kloubech a přispívá k regeneraci chrupavek. Vykazuje také silné antioxidační vlastnosti, které zabraňují stárnutí tkání.

„Tento inovativní hydrogel předepisuji všem svým pacientům. Mám v něj stoprocentní důvěru!”

BORIS WORONOV,
ortoped, revmatolog, ředitel Institutu Zabolevaniy Sustavov i Degeneratsii Pozvonochnika (v překladu Ústav pro nemoci kloubů a degenerace páteře) v Petrohradě.

„Kloubní onemocnění patří mezi nemoci, které se vyvíjejí velmi rychle. Vznikají mimo jiné v důsledku poruch množství kloubní chrupavky, která je zodpovědná za tlumení pohybů. Jako vědec jsem cítil nutkání vytvořit něco, co by jednou provždy mohlo zbavit člověka všech kloubních onemocnění bez ohledu na jejich příčinu.

 

Společně s mým týmem jsme vyvinuli dokonalý vzorec, který jsme nazvali Arthral Forte. Jedná se o hydrogel s dosud nevídanou kombinací zcela přírodních biosložek. Přípravek proniká podkožím a zasahuje poškozené chrupavčité tkáně, vazy a klouby. Okamžitě zahajuje regeneraci kloubních ploch a reguluje produkci synoviální tekutiny, která je zodpovědná za správné fungování pohybového aparátu, což vede k trvalému odstranění i těch nejzávažnějších problémů s klouby a páteří. Arthral Forte je absolutní jedničkou v celosvětovém měřítku!”

Vysokou účinnost Arthralu Forte potvrdilo již více než 8 750 Čechů a Češek!

Anna, 69 l., Pardubice

Nedávno mě kamarádka přesvědčila, abych začala chodit na hodiny tance. Zdálo se to jako zajímavý nápad, ale kdo kdy slyšel, že by ženy v našem věku chodily na takové kurzy? No, ve svém úsudku jsem se nemýlila. Něco v kyčli mě začalo bolet tak, že jsem nemohla vstát z postele. Ozývalo se jen vrzání a praskání. Bála jsem se, že budu na vozíku. Nevím, co by se mi stalo, kdyby nebylo tohoto úžasného hydrogelu. Arthral Forte doporučuji všem svým přátelům, kteří trpí artrózou.

Pavel H., 57 l., Ostrava

Po letech těžké práce v dolu mi pomalu začala selhávat záda, zápěstí a kolena. Sotva jsem se mohl pohnout, na domácí práce jsem ani nemyslel. Bolest byla nesnesitelná, s příšerným otokem a edémem. Byly dny, kdy jsem si nemohl obléct ani kalhoty. Musel jsem žádat svou manželku o pomoc. Připadal jsem si jako nemohoucí stařec. Naštěstí mi syn našel Arthral Forte. Teď se cítím jako dvacetiletý kluk a můžu si sám i opravovat auto.

Zdeněk, 41 l., Písek

Před rokem jsem měl vážnou autonehodu. Lékaři mi dávali jen malou šanci na uzdravení. Nevzdal jsem se a dokázal jsem, že když se chce, je možné všechno! Nejhorší problém jsem měl s nohou, kterou jsem doslova táhl za sebou. Bolest byla tak nesnesitelná, že jsem musel každý den užívat několik léků proti bolesti, které mi jen ničily játra a žaludek. Našel jsem dokonalé řešení – Arthral Forte, moje číslo 1 v boji proti onemocnění kloubů. Před týdnem jsem se vrátil k běhání. Cítím se šťastný!

Kryštof D., 30 l., Klatovy

Basketbal hraji od svých deseti let. Každodenní cvičení, roky obětování a přísná strava zanechaly mé tělo v troskách. Za svou kariéru jsem toho prožil hodně. Ve 27 letech jsem už měl poraněnou páteř, několikrát přetržené šlachy, zlomené nohy a ruce. Všechno se rychle hojilo, ale nedávno jsem začal cítit každé zranění. Cítil jsem se čím dál hůř, bolel mě každý sval. Naštěstí mi trenér doporučil Arthral Forte. Tento hydrogel je skutečně geniální! Jsem zpátky na hřišti a cítím se jako nový člověk.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: