Alluramin parfémy s feromony pro muže: buďte svůdník!

Alluramin parfémy s feromony pro muže: buďte svůdník!

 • přiveďte ženy k šílenství
 • získejte okamžitou sexuální chemii
 • získejte víc pohledů, víc schůzek, víc sexu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Už jste se někdy zamýšleli, proč někteří muži přitahují ženy jak magnet?

Alluramin parfémy s feromony pro muže: buďte svůdník!

Možná jste to viděli hodně krát. Průměrný chlap, který chodí na rande s opravdu krásnými holkami, začne vám to vrtat hlavou. Balení žen je pro něj hračka. Ženám se většinou hodně líbí.

Často ho vidíte s novou ženou. Zřejmě se divíte, proč je pro ženy tolik atraktivní, co je na něm tak odlišné, že má každou holku, na kterou pomyslí.

Představte si ty nejkrásnější ženy, jak na vás koukají na ulici…

…oslovíte je, flirtujete, jdete na rande, máte sex. Víte, že je přitahujete jak magnet. Na každé párty se vám budou věnovat jen ty nejkrásnější ženy. V jejich očích vidíte chtíč, skryté touhy a nejtajnější sexuální potřeby. Víte, že jste pánem každé situace a že vám nemohou odolat. Máte velkou moc.

Na překvapení vašich kamarádů, stále balíte nové sexy holky. „Proč má tolik štěstí?“ – ptají se vaši přátelé. Můžete jim odpovědět jednoduše: „Takový prostě jsem.“ Jen vy znáte pravdu… Alluramin dělá zázraky.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Alluramin byl vytvořen z přírodních přísad, které zaručují naprostou bezpečnost

Alluramin parfémy s feromony pro muže: buďte svůdník!

 1. ANDROSTENOL
  Díky němu je vyvolán silný společenský efekt. Tento feromon podporuje proces komunikace, proto se mu říká lamač ledů. Ženy ztrácejí zábrany a lépe hodnotí muže. Tato složka má také pozitivní vliv na mladost a zdraví.
 2. ANDROSTENON
  Tento feromon podporuje respekt a zvýrazňuje vnímání mužské dominance. Ženy preferují silné a sebevědomé muže, budou vás vidět jako dominantního.
 3. ANDROSTERON
  Snižuje u žen úzkost a uvolňuje je. Tento feromon podporuje pocit „důvěry“ vůči potenciálním partnerům – ženy vás budou vnímat jako silného a pečujícího muže, který je ideálním partnerem pro život.

Dr. Ryan doporučuje Alluramin

Účinnost feromonů je nepopíratelná. Několik studií vypracovaných německými a americkými univerzitami a laboratořemi potvrdili účinnost Alluramin.

 

Po analýze statistik o výsledcích Alluramin, jsem přesvědčen, že byla vytvořena neuvěřitelně silná látka, která stimuluje části ženského mozku odpovědné za sexuální touhu.

 

Během výzkumu byly potvrzeny účinnost a bezpečnost Alluramin. Tuto unikátní směs feromonů doporučuji každému muži, který se chce stát objektem ženské touhy jednoduše, rychle a úspěšně.

Dr. Ryan Elderman

Přečtěte si názory mužů, kteří ho vyzkoušeli:

Koupil jsem si Alluramin, abych okořenil své manželství (po několika letech spolu se stávalo trochu nudným). Prohledal jsem několik webů a fór a rady byly takové, že je dobré to vyzkoušet. Tyto feromony u mě fungovali zázračně. I když jdeme večer domů z práce a mám na sobě Alluramin, moje žena mi nedokáže odolat.

Gregor

Balení nových holek bylo pro mě vždy noční můrou. Nejhorší bylo, jak mě jedna za druhou odmítala. Teď je to obráceně, jsem to já, kdo říká „ne“ holkám. Vyzkoušel jsem několik různých feromonů, ale Alluramin je nejlepší. Působí nejdéle a cena je výhodná.

Robert

Ve zkratce – Alluramin funguje :) Nemyslím si, že bych měl problém s holkami, ale když používám Alluramin, dostanu každou.

Karel

U mě fungoval – všechny holky jdou po mně. Nejlepší je mít tyto feromony na sobě v práci (pracuji v kanceláři). Každá nezadaná holka mě zdraví.

Marek

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: