AFRICAN MANGO pro hubnutí: NOVÝ RECEPT NA ŠTÍHLOU POSTAVU!

AFRICAN MANGO pro hubnutí: NOVÝ RECEPT NA ŠTÍHLOU POSTAVU!

African Mango je:

 • Bezkonkurenční přípravek urychlující spalování tuků
 • Jedná se o 100% čistý výtažek
 • Specialista v redukci břišního tuku
 • Zaručeně bezpečný přípravek na bázi přírodních látek, který napomáhá při hubnutí
 • Látky obsažené v africkém mangu snižují pocit hladu a zaručují dostavení pocitu sytosti!
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

TAJEMSTVÍ SKUTEČNĚ ÚČINNÉ DIETY SE SKRÝVÁ V OVOCI AFRICKÉHO MANGA

AFRICAN MANGO pro hubnutí: NOVÝ RECEPT NA ŠTÍHLOU POSTAVU!

ovoce African Mango African Mango je řešením pro osoby, které už mají dost všech těch neúčinných diet a hubnoucích přípravků. Tento přípravek zdravým způsobem spaluje tuk a udržuje hmotnost těla v normě.

Tento přípravek byl vyvinut na základě velkého množství vitamínů a minerálů obsažených v africkém mangu. Semena tohoto ovoce obsahující velké množství vláknin, po kterém má člověk pocit sytosti a zároveň snižují chuť k jídlu. African Mango obsahuje rovněž silný antioxidant Irvingia Gabonensis, který podporuje hubnutí a spalování tuků. Navíc díky zharmonizování leptyny která se stará o správně přijímání energetických zdrojů, pomůže získat vaši vysněnou figuru. Již dlouhou dobu je velkou konkurencí pro všechny slavné hubnoucí přípravky, jež obsahují bobule Acai.

Jednou z jeho mnoha výhod stojících za zmínku je, že má blahodárný vliv na snižování hladiny cholesterolu. Dále jsou dokázány jeho protizánětlivé účinky. Navíc udržuje pravidelnou hladinu reaktivních proteinu a adinoponektynu. Reguluje hladinu glukózy v krvi a zbavuje tělo od přebytečných toxinů. Tyto všechny účinky African Mango mají pozitivní vliv na celý lidský organizmus.

REDUKCE TUKOVÉ TKÁNĚ BYLA VĚDECKY POTVRZENA

Klinické studie potvrzují účinnost africké Mango V roce 2005 zůstalo africké mango lékařsky zkoumáno na University of Yaounde (Kamerun), kde potvrdili jeho vysokou účinnost!

Předmětem pozornosti byl vliv Irvingia Gabonensis (antioxidant obsažený v africkém mangu) na úbytek hmotnosti. Této studie se zúčastnilo 40 osob. Z tohoto celkového počtu obdrželo 28 z nich 3 denně dávku 1,05 gramů výtažku z afrického manga. Zbylých 12 osob dostalo placebo. Výzkum trval 4 týdny. Po této době se u lidí, kteří užívali africké mango, snížila hmotnost o 5,26%! Zatímco u osob s placebo váha klesla jen o 1,26%.

African Mango je vyzkoušený a nezvykle skutečný přípravek určený ke snížení přebytečných kilogramů. Tento doplněk je zcela bezpečný pro lidský organismus, nejenom že zredukuje vaší tukovou tkáň, ale rovněž pomůže udržet si vysněnou postavu.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

ÚČINNOST CENNÝCH LÁTEK

AFRICAN MANGO pro hubnutí: NOVÝ RECEPT NA ŠTÍHLOU POSTAVU!

Ovoce manga obsahují celou škálu cenných vitamínů:

 • Antioxidační vitamíny C a E,
 • Vitamíny B6 a K,
 • Vitamíny ze skupiny B,
 • Polifenole,
 • Provitamín A,
 • Karetonoidy, draslík,
 • Měď,
 • 17 aminokvasů,
 • Omega-kvas 3 a 6 nenasycených mastných kyselin.

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY POLIFENOLŮ OBSAŽENÝCH V AFRICKÉM MANGU

Mango ovoce z deštných pralesů západní Afriky Polifenoly jsou skupina chemických sloučenin obsažených v rostlinách (katechiny, quercetin, licniny, fenelokvasy, kyseliny ferulové, flavanomy) užívají se v léčbě mnoha nemocí. Směs poli fenolu, vitamínů a minerálů obsažená v africkém mangu dokáže účinně odblokovat buněční receptory. Čímž se zvyšuje naše citlivost na leptin a inzulin Tím způsobem nás ochraňuje před vznikem nových tukových buněk. Poli fenoly jsou také odpovědné za zvyšování hladiny leptinu (hormon vylučovaný do krve, jež reguluje příjem potravy) i přes přijetí nižší dávky sacharidů. Navíc vzhledem k vlastnostem poli fenolů zesilují proces lipolýzy. To znamená, že lidský organismus může používat nashromážděné tukové zásoby a zabraňovat tvorbě nových.

 

African Mango je doplněk stravy s obsahem 600 mg čistého extraktu z afrického manga! To svědčí o vysoké efektivnosti přípravku ve srovnání s jinými doplňky stravy.

KOMENTÁŘE UŽIVATELŮ AFRICAN MANGO

Chtěla bych poděkovat výrobci African Mango za vytvoření tak dokonalého přípravku na hubnutí. Funguje! Shodila jsem už 7 kg! Jestli chcete skutečně dobrý přípravek, pak zkuste African Mango. Výsledek se dostaví už po prvním týdnu od užití.

– Hanka, Mladá Boleslav

African Mango se stalo mým oblíbencem. Dlouhou dobu jsem bojovala s přebytečnými kilogramy. Nakonec se mi podařilo se jich zbavit a mohla jsem tak skoncovat s experimentálními dietami. Děkuji African Mango za to že jsi!

– Veronika, Praha

Během jednoho měsíce jsem se zbavila špeků na břiše, s kterými jsem válčila už od jakživa. Konečně už mohu chodit v bikinách po pláži bez komplexů také se už nemusím oblékat do širokých triček. S African Mango jsem získala ploché břicho a svojí vysněnou postavu. Doporučuji!

– Martina, Plzeň

Abych vyzkoušela African Mango mě musela přesvědčit až moje sestra, která žije a pracuje v Anglii. Potom co se vrátila na svátky do Čech byla po těch všech měsících k nepoznání. Zhubla několik kilogramů a hýřila energii. To vše s ní povedl přípravek African Mango, který užívá. Rozhodla jsem se proto jít v jejích stopách a úžasné výsledky už pozoruju i na sobě!

– Petra, Liberec

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: