Aerflow z chrápání: dá vám sladký klidný spánek!

Aerflow z chrápání: dá vám sladký klidný spánek!

Proč je Aerflow efektivnější ve srovnání s ostatními produkty?

 • Produkt bude fungovat okamžitě
 • Můžete ho používat i na ucpaný nos
 • Nezpůsobuje alergie ani závislost
 • Budete mít svěží dech
 • Obnovuje elasticitu svalů v horních dýchacích cestách
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Chrápání představuje zdravotní riziko!

Aerflow z chrápání: dá vám sladký klidný spánek!

 • Mozková mrtvice
  Když chrápete, tělo nedostává dostatek kyslíku a to často vede k poškození nervových buněk (neuronů). Následkem toho může být i Mozková mrtvice.
 • Srdeční selhání
  Dlouhodobé chrápání vede k vysokému krevnímu tlaku. Kromě toho může dojít i k narušení srdečního rytmu, což může vést i k srdečnímu selhání.
 • Spánková apnoe
  Spánková apnoe je porucha, při které dočasně dochází k zástavě dechu, někdy i na minutu či déle! Během toho se svaly uvolňují a může dojít k poškození dýchacích cest.

Aerflow je přírodní přípravek, který obsahuje komplex přírodních aktivních látek, který léčí chrápání už od prvního použití!

Aerflow z chrápání: dá vám sladký klidný spánek!

 1. Extrakt ze lněných semen
  léčí a obnovuje hydrataci svalstva v hltanu a nosní dutině
 2. Extrakt z kořene marshmallow
  předchází poškození způsobenému bakteriemi a viry
 3. Extrakt z kořene lékořice
  obsahuje glukózu, fruktózu a různé organické kyseliny s hydratačními účinky
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Aerflow Názor odborníka

S chrápáním se potýká každý čtvrtý dospělý jedinec. Tento problem obvykle postihuje i jejich partnery, kteří si také potřebují dobře odpočinout. Neméně závažný je tento problém i pro lidi, kteří žijí sami. Chrápání totiž ohrožuje život! Proto je třeba tento stav neprodleně léčit. V současné době máme k dispozici nejjednodušší a nejrychlejší produkt pro boj s tímto problémem – Aerflow. Uživatelé budou moci klidně spát hned po prvním použití. Už žádné otravné zvuky chrápání! díky svému přírodnímu složení tento výrobek nezpůsobuje závislost a je vhodný pro všechny.

Karel M. certifikovaný odborník na spánek

Co říkají skuteční uživatelé

Jana

“S manželem jsme vyzkoušeli spoustu různých metod, jak se zbavit chrápání, ale nic nepomohlo. Proto jsme nejprve nevěřili ani Aerflow. Ukázalo se ale, že tento sprej opravdu funguje. Je skvělý! Nejen že nás zbavil chrápání, ale také vyléčil zánět. Je úžasný! Doporučuji ho každému, koho potkám!”

Patrik

“Vím, že chrápání není nepříjemné jen pro ty, kdo s vámi spí, ale může být i smrtelné. Dlouho jsem tedy hledal produkt, který efektivně vyléčí chrápání, až jsem nakonec narazil na Aerflow! Teď se cítím skvěle a moje žena si v noci taky odpočine.”

Václav

“Lidé mi začali říkat, že v noci nesnesitelně chrápu, tak jsem začal hledat nějaké řešení, abych se chrápání zbavil. Nakonec jsem narazil na Aerflow, který mi doporučil můj lékař. Snadno se používá a je praktický. Stačí dvakrát stisknout sprej a budete spát celou noc. Už žádné vyrušování!”

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: