WondaLips pro zvětšení rtů: přirozeně baculaté rty bez pomoci injekcí a jiných zásahů

WondaLips pro zvětšení rtů: přirozeně baculaté rty bez pomoci injekcí a jiných zásahů

 • RTY VYPLŇUJE A TÓNUJE
 • KONTURY A OBRYSY RTY
 • 100% PŘÍRODNÍ PŘÍSADY
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

SLOŽKY WONDALIPS:

 1. LINEFILL™. Výkonná aktivní složka od Provitalu® která zvyšuje objem adipocytů pro lepší účinek objemnějších rtů a vyhlazení vrásek. Rty vypadají plnější a hladší.
 2. OLEJ ZE SEMEN KONOPÍ. Konopný olej má vynikající změkčovací a zvlhčující vlastnosti. S vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 a bohatých na vitamín E.
 3. KYSELINA HYALURONOVÁ. Podporuje hustotu rtů, spojujících strukturální složky pokožky: elastin a kolagen. Hydratuje a udržuje vlhkost v pokožce.
 4. 99,5% ČISTÝ KOLAGEN. Působí hloubkově a funguje na hlubší molekulární úrovni pro lepší regeneraci pokožky. Obnovte správný styl. Stimuluje tvorbu nových kolagenových vláken.

WondaLips pro zvětšení rtů: přirozeně baculaté rty bez pomoci injekcí a jiných zásahů

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

PROČ SI OBJEDNAT?

S pomocí WondaLips můžete mít baculatější rty bez estetických zásahů.

 

Díky jeho přírodním složkám můžete mít konečně rty, o kterých jste vždy snili, bez bolesti a za přijatelnou cenu. Za tento produkt zaplatíte velmi malou částku ve srovnání se zásahy nebo profesionálními produkty, které ve skutečnosti nefungují.

JAK FUNGUJE WONDALIPS?

WondaLips je nemastný krém, který nezanechává špínu a který kombinuje ty nejlepší přírodní složky pro zlepšení tvaru, struktury a hustoty vašich rtů.

Kyselina hyaluronová má okamžitý účinek, zatímco peptidy si zachovávají svůj účinek. LINEFILL ™, konopný olej a 99,5% čistý kolagen podporují tyto procesy a rty se tak stávají hydratované, plnější a krajšie.

NÁZOR SPECIALISTY

Doporučuji krém WondaLips všem mým pacientkám, které přicházejí do mé kanceláře a žádají mě o výplně nebo zásahy. WondaLips nabízí přirozené, esteticky korigované výsledky bez nákladných a nebezpečných postupů. Není pochyb o tom, že tento produkt může skutečně použít každý.

DR. JOSEF RODEN – ESTETICKÉ CHIRURGIE

WondaLips pro zvětšení rtů: přirozeně baculaté rty bez pomoci injekcí a jiných zásahů

WONDALIPS JE 100% EVROPSKÝ PRODUKT

Vyrobeno ve spolupráci s nejlepšími francouzskými laboratořemi, abychom poskytli produkt nejvyšší kvality s maximálním účinkem na vaše rty!

PŘEČTĚTE SI HODNOCENÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ NA WONDALIPS:

WondaLips – krém mi pomohl získat rty mých snů – krásné a objemné. Už se nemusím stydět za svou tvář.

Jiřina Bohmilová

Celkově jsem byla velmi skeptická, ale je to tak – WondaLips opravdu funguje! Zbláznil se, protože to funguje lépe než výplně!

Kristína

WondaLips funguje! Důrazně ho doporučuji všem kamarádkám a známým. Konečně se mohu rozloučit s trvalými výplněmi!

Monika

Vždy jsem se bála chirurgie a injekcí, ale díky WondaLipsu mi zachránil život!

Radka

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Comments: 0
 1. Anna Timková

  Krém WondaLips má dvě hlavní výhody: cenu a účinek. I při takovém silném působení a složení přírodních komponentů byl výrobce schopen zajistit, aby cena zůstala stále dostupná. Nestojí mnoho, protože se mi nelíbí drahé krémy z důvodu chybějící možnosti předem si ověřit účinek a riziko není levné!

 2. Kristina Mórová

  Od prvního použití uplynuly 3 týdny a účinek je stejný jako u Katky. Nejdříve WondaLips obnovil rty, ty změkly a pak jsem si v zrcadle všimla, že se začaly zvětšovat! A to se děje, představte si, bez kosmetičky, otoků a vpíchnutí!

 3. Viktória Čorba

  Chci vsadit na WondaLips! Postupovala jsem podle pokynů, používala jsem ho pravidelně! A jsem si jistá, že to opravdu fungovalo!

 4. ANEŽKA Zahradníková

  Podívejte se, jak tento krém funguje v reálném životě! Kamarádka si ho koupila a ukázal mi, jak jí zvětší rty přímo před mýma očima mnou. Už jsem si ho i objednala. Není velmi drahý, ale výskedky jsou úžasné!

 5. Bohumila Galová

  Pracuji jako sekretářka, takže je velmi důležité, abych vypadala dobře. Kvůli finančním problémům jsem si v salonu nikdy nemohla nechat udělat zvětšení rtů. Pak jsem narazila na krém na zvětšení rtů na interent, který mohu používat i doma. Děkujeme za informace o výprodeji!

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: