VISIMIN: eliminuje jakékoli příznaky očních onemocnění a znovu vytváří zrak

VISIMIN: eliminuje jakékoli příznaky očních onemocnění a znovu vytváří zrak

PŘIROZENÝ NÁVRAT ZRAKU

 • Chrání oční kmeny jakéhokoliv druhu a zaručuje bezpečnost sítnicových buněk.
 • Obnovuje přirozený proces, aby udržoval vaše oči vlhké, chrání sliznice před sušením, podrážděním a zarudnutí
 • Odstraní jakékoli příznaky očních onemocnění a obnoví zrak!
OBJEDNAT

TENTO PŘÍRODNÍ A UČINNÝ PRODUKT CHRÁNÍ LIDSKÉ ZDRAVÍ!

 1. BEZ SMRADLAVÝM OLEJŮ
 2. BEZ LEČBY S PRÁŠKAMI
 3. BEZ LÉKAŘSKÝCH ZÁROKŮ
 4. BEZ STARÝCH OPRAVNÝCH PROTŘEDKŮ

VISIMIN: eliminuje jakékoli příznaky očních onemocnění a znovu vytváří zrak

OBJEDNAT

HLAVNÍ VÝHODY VISIMIN

Posiluje oční svaly
VISIMIN je zodpovědný za posilování svalů a poskytuje dostatek práce pro mikrovlákna

 

Zachování sítnice
VISIMIN obsahuje poměrně vysokou koncentraci vitamínů a karotenoidů pro účinnou regeneraci sítnice.

 

Normalizace kapilárního oběh
VISIMIN normalizuje krevní cévy a chrání je před poškozením krevního tlaku

POUŘIVÁNÍ
Každých 10 kapek se třikrát denně rozpustí ve sklenici vody. Konzumuje se ihned po jídle.

100% přírodní složení VISIMIN

 1. Lutein z extraktu z květin Craite. Fytoterapeutické přípravky se doporučují pro osoby s glaukomem, noční nikalopií a průjmem (hemeralopie), těmi, kteří tvrdě pracují na počítači nebo kteří přemohou oči svým charakterem (řidiči, strojvedoucí, radiologové, počítačoví operátoři, piloti, řídící letového provozu). , při zachování zrakové ostrosti, pigmentace sítnice a krátkozrakosti.
 2. Tinktura listů Ginkgo Biloba. Gingko biloba je léčivá rostlina s krátkými větvemi, vejčitými listy, nejedlými plody a produkuje silnou vůni. Terapeutické účinky ovoce Gingko Biloba: vykašlávání, tuberkulostatika, antiastmatika, antibronální, sedativní, trávicí, vermifuge.
 3. Tinktura z listů brusinky. Ovoce brusinky mají antibakteriální a antiseptické látky a, co je nejdůležitější, rostlinný ekvivalent inzulínu. Vápník, draslík, sodík, hořčík, vitamíny jako A, C, B1, B2 a bílkoviny obsažené v chutném brusinkovém ovoci (i když jsou plody sušené) promění tuto semi-keř na zázračný přírodní lék pro vaše zdraví.
 4. Tinktura z kořenů Angelica. Kořeny obsahují těkavý olej, který obsahuje zásady kumarinu, angelicin, xantotoxin, imperatorina a bergapten. Obsahuje také kávový, chlorogenní, andělský, fumarový, šťavelový, mastné kyseliny, taniny, sacharidy.Těkavý olej se doporučuje při anorexii, dyspepsii, meteorismu. Při reumatické terapii se také externě používá éterický andělský olej.

VISIMIN: eliminuje jakékoli příznaky očních onemocnění a znovu vytváří zrak

ZNALECKÉ POSUDKY

I když podporují tradiční medicínu, výzkumní pracovníci se rozhodli vytvořit nejúčinnější lék na obnovu a ochranu zraku. Podle mého názoru, jeho přínosy jsou díky přesné kombinaci antokyanů z borůvek a karotenoidů.
Z tohoto důvodu může VISIMIN spíše odstrani příčiny poškození zraku než skrýt problémy, stejně jako podobné léky. Pokud jde o současnou situaci, doporučil jsem tento lék tisícům mých pacientů. Mnozí ukončili léčbu a jsou s výsledkem velmi spokojeni. Myslíte pouze: zlepšená ostrost zraku od dioptrií 0,2 až 100% bez brýlí, kontaktních čoček a operací!

Dr. Swen Baader, Vysoce kvalitní oftalmolog, 38 let lékařské praxe

ZE SKUŠENOSTI LIDÍ,KTEŘÍ PRODUKT POUŽIVALI

V poslední době jsem si všiml postupného zhoršování mého zraku . Pokud jsem předtím viděl znamení auta z okna , musím se na něj dlouho dívat, abych jej mohl odhadnout. Objednal jsem VISIMIN, protože nemám čas jít k oftalmologovi. Beru ho dva týdny a moje jasná vize se zlepšuje! Vidím bez úsilí, jak jsem viděl před několika lety.

René I.

V 6 měsících se mé vidění pohybovalo od 1 do 0,2. Lékaři byli šokováni, stejně jako já. Bylo mi řečeno, že začínám s šedým zákalem. Odmítl jsem nosit brýle a dával přednost léku v USA. Začal jsem brát VISIMIN a týdně jsem navštívoval oftalmologa. Po měsíci jsem díky tomu dokázal obnovit své normální vidění. I mě je to těžko uvěřit, ale je to pravda.

Miloš T.

Můj manžel byl najednou diagnostikován hyperopií. Neměli bychom podezření, že by takový problém měl !!! Obvykle v naší zemi nemá smysl chodit k lékařům. Musíme se spoléhat pouze na sebe. Kapky VISIMIN jsme použivali 2 měsíce a nyní má zrakovou ostrost dioptrii 1.3. Riziko vzniku strabismu je zcela vyloučeno (v nemocnici jsme provedli úplnou kontrolu). Jsme velmi spokojeni s VISIMIN!

Šárka S.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: