Veniselle proti křečovým žilám: regenerace žil až do jejich úplného uzdravení

Veniselle proti křečovým žilám: regenerace žil až do jejich úplného uzdravení

Veniselle KRÉM NA ŘEZNÉ RÁNY

 1. PRO LÉČBU
 2. PRO PREVENCI
 3. PRO ZMÍRNĚNÍ PŘÍZNAKŮ ÚNAVY
OBJEDNAT

Po absolvování kurzu terapie Veniselle klienti pozorují:

 • 93% Snížení množství zánětlivých markerů v krvi
 • 89% Redukce žil o
 • 97% Zmírnění bolesti únavy a otoků

Veniselle proti křečovým žilám: regenerace žil až do jejich úplného uzdravení

OBJEDNAT

Zdraví a krása nohou, to je Veniselle

Krém Veniselle byl vyvinut na základě výzkumů předních flebologů Atockholsmké Akademie Zdraví. Výrobek prošel všemi potřebnými stupni testování, což potvrzují i patenty a certifikáty mezinárodních asociací pro kontrolu kvality léčivých přípravků.

 

V roce 2019 se WHO připojila k výzkumu revolučního složení krému. Veniselle byl uznán jako jediný funkční produkt s lokálním účinkem při léčbě žilních onemocnění. Aplikace krému uzdravuje žíly, což bylo dříve možné pouze při využití chirurgickýchg postupů.

100% AKTIVNÍCH SLOŽEK

 • TROXERUTIN. Má silné absorbční a hojivé účinky. Působí jako booster – urychluje pronikání účinných látek na místo určení. VSTŘEBÁVÁNÍM HEMATOMŮ, HRBOLKŮ A VŘEDŮ SE ŽÍLY VRACÍ DO PŮVODNÍHO STAVU.
 • Kaštan koňský. Posiluje cévní stěny a chlopně, snižuje viskozitu krve a riziko vzniku krevních sraženin
 • Výtažek z květu heřmánku. Zmírňuje záněty, svědění, otoky, deodoruje a zjemňuje pokožku
 • Výtažek z kopřiv. Posiluje a tonizuje stěny cév, redukuje křečové žíly, zlepšuje krevní oběh a odstraňuje žilní kongesci
 • Mentol. Chladí a zklidňuje pokožku, ulevuje od bolesti a ulevuje těžkým a unaveným nohám
 • Kofein. Přírodní venotonikum, činí pokožku pružnější a zlepšuje její barvu
 • Pantenol. Zklidňuje, zjemňuje a vyživuje pokožku, hojí mikrotrhlinky, normalizuje buněčný metabolismus, zvyšuje pevnost kolagenových vláken
 • Extrakt z červené papriky. Podporuje lepší pronikání účinných látek kůží, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje žilní tonus a snižuje propustnost kapilár
 • Extrakt z pelyňku. Posiluje krevní cévy, pomáhá předcházet tvorbě krevních sraženin a žilek na kůži

Názor odborníka

Žilní insuficience je klinický syndrom způsobený poruchou odtoku krve. Při křečových žilách nedochází k těsnému uzavření ventilů cév. V důsledku toho krev stéká žilami do dolních končetin, stagnuje, tvoří se bolestivé boule a vředy. To se pak dále zhoršuje. Infekce krve může vést k amputaci končetiny a výsledná krevní sraženina může vést ke smrti.
Aby bylo možné vyhnout se takovým následkům, doporučuji Veniselle svým pacientům. Tento krém působí na všechny známky žilního refluxu a zlepšuje stav žil již od prvních dnů používání.

Irina Vereshagina. Expert v oblasti flebologie

Veniselle proti křečovým žilám: regenerace žil až do jejich úplného uzdravení

PRINCIP ÚČINKU VENISELLE

 1. ZMÍRŇUJE ZÁNĚT. Zastavuje tvorbu prostaglandinů v těle – látek, které vyvolávají zánětlivé procesy s křečovými žilami
 2. ULEVUJE OD BOLESTI. Zvýšením průchodnosti žil krém zmírňuje příznaky doprovázející křečové žíly – spasmy a křeče
 3. POSILUJE. Aktivní složky krému posilují cévní stěny žil. To zvyšuje jejich celkový tonus a zabraňuje spojení ztenčených žil s kůží, blokádám a trombóze
 4. UVOLŇUJE. Ztenčení lymfy a zrychlení průtoku krve působí dekongestantně. Zmírňuje únavu a syndrom těžkých nohou

REFERENCE KLIENTŮ:

Lituji, že jsem se o tomto krému dozvěděla tak pozdě, protože jsem žila 8 let v neustálých bolestech.
Pracovala jsem jako manažerka hotelového řetězce 12-16 hodin denně, někdy jsem si za celý den ani nesedla. Zpočátku se mi tento způsob života líbil, ale po letech se objevily problémy. Začaly mě bolet nohy a stala jsem se závislou na prášcích proti bolesti. Později se mi z ničeho nic na nohou objevily modré boule. To celé bylo navíc provázeno pekelnou bolestí, kterou někdy dokázala zmírnit pouze injekce diclofenacu nitržilně. Tak ale i žíla trpěla. Lékaři jen pokrčili rameny a nabídli mi operaci. Díky bohu, že nesouhlasila a dozvěděla se o Veniselle! Neříkám hned, ale za tři měsíce jsem si žíly úplně vyléčila. Je to zázrak Páně.

Irena, 52 let

Poslední tři generace žen v naší rodině trpěly křečovými žilami. Maminka, která se po pracovním dni vracela domů, vždy hodila nohy na stůl a tak několik hodin odpočívala.
Jako dítě jsem se tomu vždy divila. Ve svých 25 letech jsem zažívala to samé. Nejprve mě zachránily koupele, obklady, masáže. Sledovala jsem svou matku a babičku a nechtěl jsem žít stejně jako ony. Absolvovala jsem 2 sezení laserového ošetření, efekt se projevil. Těžkost v nohou, otoky zmizely. Nohy vypadají štíhlejší. Ale pak se mi to celé vrátilo zpět. A bylo to ještě horší: žíly se staly konvexními, ačkoli dříve byly vidět pouze krevní cévy. Prostě, kdybych se o Veniselle nedozvěděla, souhlasila bych s provedením operace. Krém jsem používala 30 dní ráno a večer. Nyní 2x týdně preventivně 1x denně. Nohy vypadají skvěle a není problém ani po dni stráveném na vysokých podpatcích. Moje rada pro vás zní – berte to! Je lepší problému předcházet, než řešit jeho následky.

Alena, 29 let

Všechno to začalo v mých 30 letech. Nejprve se mi z cévní síťky, která mi vůbec nevadila, vytvořila hnědá a na nohách velmi nápadná síťka.
Po těhotenství se mi objevily vředy, které čas od času krvácely. Vypadalo to hrozně a velmi mě to omezovalo. Musela jsem si obvázat nohy a schovat je pod kalhoty. Dlouho jsem nevydržela stát, ven s dětmi jsem chodila jen zřídka a když už tak maximálně na 30 – 40 minut. Cítila jsem se jako méněcenná matka. Veniselle se stala mou spásou poté, co jsem vyzkoušela už snad všechny druhy pilulek a mastí. Tento krém mi manžel přivezl ze služební cesty. Ve vší upřímnosti přiznávám, že je to nejlepší dárek, jaký jsem v životě dostala. Od té doby co ho používám, jsem úplně zapomněla, co jsou bolavé žíly, a začala jsem se svými dětmi nový, aktivní život. Pravidelně jezdíme na kolečkových bruslích, na kole a nebo chodíme na dlouhé procházky do parku.

Katka, 36 let

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: