VegaSlim pro hubnutí: shodit 15 kg za 1 měsíc!

VegaSlim pro hubnutí: shodit 15 kg za 1 měsíc!

Nechtěla bych o tom říkat veřejně, ale motivace je zde výhradně osobní. Před několika lety zemřela moje matka na hypertenzi kvůli nadváze. Všechno vypadalo v pořádku, pak její zdravotní stav náhle se zhoršil ve spánku a s bolesti zemřela. Moje babička na to zemřela také.

 

Pak jsem začala více číst o problémech, které jsou spojené s nadváhou a zbavením se této nemoci. Byla jsem v šoku, když jsem si uvědomila, že strava, cvičení, různé léky a liposukce jsou pro zdraví 90% nebezpečné a problém s nadváhou jen zhoršují. Ale moje matka měla speciální dietu a cvičila aerobik téměř 5 let.

 

Za poslední tři roky jsem se do tohoto tématu úplně ponořila. Ve skutečnosti se v průběhu psaní disertační práce objevila jsem novou metodu, která dává možnost lidem s nadváhou zbavit se té nemoci, o které teď všichni mluvějí. Uvědomila jsem si nakonec, že jsem přišla s něčím novým. Ale neměla jsem ani představu, že by to mohlo vyvolát takový zájem mezi různými vědeckými strukturami.

OBJEDNAT

Pokud vím, ty jsi vzorec neprodala?

VegaSlim pro hubnutí: shodit 15 kg za 1 měsíc!

Může to znít trochu sprostě, ale nevytvořila jsem tento vzorec, aby na tom někdo vydělával peníze. Co se stane, když prodám recept? Dostanou patent, zakážou výrobu tohoto vzorce a zvýšejí cenu. I když jsem mladá, nejsem blbá. V této situaci se Češi jednoduše nemohou zbavit problémů spojených s nadváhou. Jeden zahraniční lékař mi řekl, že takový lék v České republice by měl stát alespoň 5000 Kč. Ale to není fér! Kdo to v Česku může koupit za 5000 Kč? Když jsem tedy od státu obdržela nabídku na účast na vývoji národního produktu, okamžitě jsem se souhlasila. Pracovali jsme s nejlepšími specialisty endokrinologického ústavu Národní lékařské univerzity. Nyní tento lék již prošel klinickými zkouškami a je k dispozici všem lidem.

Dieta a hubnutí je mučení a zbytečné vyhazování peněz!

VegaSlim pro hubnutí: shodit 15 kg za 1 měsíc!

  1. Většina diet se nedoporučuje zkušenými lidmi: abyste ztratili 10 kg navždy, měli byste se stravovat dietně příbližně 2,5 měsíce. Navíc se musíte na celý život omezovat v použivaní svého oblíbeného jídla, aby se váha nevrátila! To je vše proto, že amatéři doporučují 98% dietních programů. Lidé, kteří nemají představu o tom, jak funguje tělo, a o travícím systému a správné výživě. Tyto diety jsou škodlivé pro organismus, nebezpečné pro zdraví a zcela neúčinné.
  2. Strava oslabuje tělo a snižuje imunitu: dieta také vede k nedostatku vitamínů a minerálů. Tělo ztrácí energii, takže jsme neustále unavení, podrážděni a ospalí. Odolnost těla vůči virům a bakteriím prudce klesá, proto často chytámé nějakou nemoc.
  3. Takzvané dietní potraviny mohou být škodlivé pro zdraví: výrobci potravin přitahují lidí, kteří kupují speciální “fitness” produkty za velmi velkou cenu. Bohužel, navzdory skutečnosti, že tyto potraviny neobsahují hodně vlákniny jak očekáváte, jsou plné glukozy, díky čemuž, jak víte, můžete získat kalorií více než z hamburgeru. Na druhou stranu, potraviny které neobsahují cukr, pravděpodobně obsahují karcinogenní aspartam!
  4. Dieta pořád vyvolává u člověka hlad, předpokládá to také odmítnutí oblíbeného jídla a výčitky svědomí: je obtížné to všechno překonat. Výsledkem je, že po takových zákazech pak nemáme síly na další omezení a hladovění, a váha se vrací v důsledků toho, že pak naopak přejídámé.
  5. Dieta je drahá záležitost: měsíční dietní strava a návštěva dietologa stojí minimálně 5000 Kč. Kromě toho jsou všechna nízkokalorická a “fitness” jídla obvykle drahá. Výsledkem je, že utrácíme 4krát více peněz na dietní stravu než na běžnou. A abychom si mohly udržet váhu, musíme takto jíst celý život. Žádná peněženka nemůže takové náklady vydržet.
  6. Po dietě nastává takzvaný “yo-yo efekt”: tělo oslabené hladem automaticky začíná shromažďovát energetické rezervy na další den, v souvislosti s čímž metabolismus se zpomaluje – dokud se nezastaví. Výsledkem je, že po jídle se tělo vráсí ke své původní hmotnosti, která byla předtím, ještě rychleji než probíhalo to hubnutí. Proto je metoda hubnutí paní Klapkové skutečným průlomem v boji o štíhlou postavu!
OBJEDNAT

Podle vzorce pani Klapkové byl vytvořen speciální přípravek “VegaSlim”

A pouze 20ml tohoto vysoce koncetrovaného sirupu zrychluje přechod těla do stavu ketózy za pouhých 40-50 minut, během níchž začíná proces přeměny tuků v energii a dochází ke snižování viscerálhího tuku.
Produkt zajišťuje zásobování ketonových těles zvnějšku a pomáhá se zbavit nadbytečného viscerálního tuku. Což zaručuje že se zhubnete a ta nadváha se Vám nikdy nevrátí. “VegaSlim” zahajuje proces ketózy: urychluje metabolismus, snižuje chuť na jídlo a přímo ovlivňuje vaše tukové zásoby!

Proč jsou doplňky stravy v tekuté formě zdravější než tobolky nebo tablety?

  • Tekutý extrakt je nejzdravější výtažek užitečných látek z bylinek!
  • Přirozeněji a rychleji se vstřebává do těla, nedráždí žaludek!
  • Neobsahuje uměle vyrobené tobolky nebo pomocné látky.

Komentáře

Sandra Doubová

Povězte mi, prosím, jsou pro použití tohoto přípravku nějaká zdravotní kontraindikace? Mám cukrovku, ale musím zhubnout.

Helena Pokorná

Velmi dobrý výsledek, myslela jsem, že člověk je schopen zhubnout tak rychle jen při hladovění. Ale jen tak dál!

Martina Skurová

půl roků zpátky jsem brala “VegaSlim”, zhubla jsem o 19 kg za měsíc. Hmotnost se mi nevrátila, lék je fakt velmi účinný

Blanka Hvězdová

Také nemůžu se pořád stravovát dle diety, stačilo maximálně 3 dny, pak jsem měla depresi, nervové poruchy, slzy. Je škoda, že jsem o “VegaSlim”u dozvěděla jen teprvé teď, už jsem provedla liposukci.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: