Varius plus: komplexní přístup je klíčem k úspěšnému řešení varixů

Varius plus: komplexní přístup je klíčem k úspěšnému řešení varixů

Když gél budete používat nepřetržitě:

 • Vyléčí vám problémy;
 • Podporuje řešení výronů;
 • Posílí cévní stěny;
 • Sníží nepohodlí v nohou;
 • Sníží vznik krevních sraženin;
 • Zlepší funkci žil;
 • Odstraní zvětšení měkkých tkání.
OBJEDNAT

Gél na žíly Varius plus

Varius plus je jedním z důležitých složek tohoto přístupu. Pouze tento gél dokáže jemně a účinně odstranit projevy poruchy, zpevnit a posílit krevní cévy.

Gél na varixy Varius plus se aplikuje lokálně, je vynikajícím nástrojem pro předcházení a řešení tohoto problému.Bude vaším záchranným lanem, který byste měli používat, abyste dosáhli nejlepšího výsledku!

Varius plus: komplexní přístup je klíčem k úspěšnému řešení varixů

OBJEDNAT

Účinky gélu Varius plus

Díky svému jedinečnému složení gél na varixy funguje efektivně a bezpečně. Dokáže odstranit známky lokálníchproblémů a zmírňuje nepříjemné pocity. Při pravidelném používání tento gél zlepšuje stav cév, posiluje je azvyšuje jejich odolnost. Neméně důležitým faktorem je také to, že odstraňuje subjektivní projevy jako např.pocity vyčerpání nohou.

Názory odborníků:

Nemůžeme dostatečně zdůraznit význam gélů na varixy jako součást komplexního řešení této poruchy! Jejich účinkyjsou nedocenitelné, zejména pokud jde o moderní produkt Varius plus. Tento gél se osvědčil, prokázal vynikajícívýsledky i v případě klientů, u kterých jsme toho moc neočekávali.

Můžete ho používat doma, ideálně každý den a jemně si ho vtírat do postižené oblasti. Příznivý účinek se objevípřekvapivě rychle. Klienti uvádí, že nepříjemné pocity v rukou a nohou zmizí a zvětšení se zmenší. Já to můžupotvrdit a doporučuji Varius plus všem!

Vladimír Bakula, chirurg, 15 let praxe

Často se mě lidé ptají, který gél na varixy je podle mě nejúčinnější, bezpečný a šetrný. Jaký gél bych sjistotou mohla doporučit starším, i mladším lidem. Moje odpověď zní – zkuste Varius plus!

Po celou dobu mé praxe tento gél zlepšoval stav nohou klientů a odstraňoval nepříjemné známky ze dne na den.Mnoho chemických mastí může způsobit nepříznivé reakce, zatímco Varius plus lidé snáší skvěle. Stojí za to hovyzkoušet a ocenit jeho účinky!

Helena Morávková, Odbornice

100% přírodní složky Varius plus

Aktivní složky: Pokud si chcete najít gél na varixy, který pro vás bude vhodný, měli byste si přečíst seznam účinných látek,které zajišťují účinnost gélu. Chcete-li zvolit gél pro léčbu křečových žil, musíte věnovat pozornost složení přípravku. Účinnost přípravkuzávisí na účinných složkách jeho složení

 • Extrakt z řa zvyšuje pružnost a tón pleti. Podporuje regeneraci tkání
 • Castor oil has nutrients that penetrate deep into the epidermis, speeding up the process ofnourishing the skin, providing a rejuvenating effect.
 • Caffeine has a beneficial effect on blood vessels, accustoming them to pressure.

Hlavním účelem gélu je zmírnit nepříjemné pocity a projevy, ředit krev, tonizovat, posílit žilní stěny a zabránitvzniku sraženin.

Varius plus: komplexní přístup je klíčem k úspěšnému řešení varixů

Vlastnosti gélu na varixy:

 1. Zlepšuje krevní oběh
 2. Snižuje tlak v žilách
 3. Podporuje rychlou obnovu cévních stěn
 4. Redukuje zvětšení
 5. Zlepšuje stav žil
 6. Snižuje zátěž na nohy
 7. Snižuje propustnost cév a křehkost žil
 8. Odstraňuje varixy

Recenze klientů:

Po těhotenství a po porodu jsem začala mít problémy s nohama. Nejenže jsem měla nepříjemné pocity, ale začaly mivystupovat žíly. Večer mě nohy zlobily a měla jsem je vyčerpané. To bylo hrozné.

Šla jsem k odborníkovi a ten mi doporučil, abych používala tento gél na varixy. Řekl mi, že ho mám aplikovatdvakrát denně. První účinky jsem zaznamenala už za 5 dní. Na konci dne moje nohy vypadaly téměř normálně a uzlyzmizely. Po měsíci užívání jsem si všimla, že zmizelo i nepohodlí. Už jsem neměla žádné nepříjemné pocity.Pokračuju v kůře!

Lenka K: 28 let

Varixy jsou můj věčný problém! Během 10 let jsem se nemohla obejít bez mastí, gélů a léků. Zevšeho, co jsem vyzkoušela, je Varius plus nejlepší. Používá se příjemně, rychle se vstřebává a taképomáhá. Nezpůsobuje žádné svědění ani vyrážky, jako některé další gély. Nyní nemám nohy tak otekléa záněty zmizely. I když výsledky nejsou okamžité, vydrží vám navždy!

Kromě toho teď mám lehké nohy. A ještě jedna věc, na gélu nevzniká závislost. Účinky se dostaví, ikdyž ho nebudete používat pravidelně.

Zuzana V. 47 let

Měla jsem varixy v pokročilém stádiu. Byly viditelné a pokožka byla suchá. Zvětšené nohy a nepříjemné pocitytéměř neustále. Moje dcera mi koupila tento gél, ale už jsem ani nedoufala, že mi pomůže.

Používám ho skoro rok, několikrát denně. Výsledky mě překvapily. První, čeho jsem si všimla, bylo to, že kůžezačala být pevnější a hydratovaná potom začaly mizet nepříjemné pocity.. Asi po měsíci užívání se mi varixyzačaly zmenšovat. Stále tento gél používám, protože skutečně funguje. Jsem velmi šťastná!

Marie S. 58 let

Moje manželka stále říkala, že mám problémy se žilami. Cítil jsem to sám. Měl jsem vystouplé žíly na rukou,vypadalo to děsivě. Bylo to velmi nepříjemné a ruce jsem měl stále studené.

Manželka mi koupila tento gél. Začal jsem ho používat. Ze začátku se nestalo nic, jen jsem cítilpříjemné teplo. Po asi 10 dnech se mi žíly mírně rozjasnily a zmenšily. Byl jsem nadšený!Potom zhruba po měsíci jsem si všiml, že zmizela bolest. Zřejmě díky gélu zmizel i zánět! Žíly seještě více zmenšily. Nyní už “pavučina” na mých rukou nevypadá tak děsivě a bolest je pryč!

Adam A. 65 let

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: