Varikosette z křečových žil: zmírní bolesti a tíhu nohou!

Varikosette z křečových žil: zmírní bolesti a tíhu nohou!

Když krém budete používat nepřetržitě:

 • Vyléčí vám problémy;
 • Podporuje řešení výronů;
 • Posílí cévní stěny;
 • Sníží nepohodlí v nohou;
 • Sníží vznik krevních sraženin;
 • Zlepší funkci žil;
 • Odstraní zvětšení měkkých tkání.
OBJEDNAT

Krém na žíly Varikosette

Komplexní přístup je klíčem k úspěšnému řešení varixů. Varikosette je jedním z důležitých složek tohoto přístupu. Pouze tento krém dokáže jemně a účinně odstranit projevy poruchy, zpevnit a posílit krevní cévy. Krém na varixy Varikosette se aplikuje lokálně, je vynikajícím nástrojem pro předcházení a řešení tohoto problému. Bude vaším záchranným lanem, který byste měli používat, abyste dosáhli nejlepšího výsledku!

Proč máte varixy

Varikosette z křečových žil: zmírní bolesti a tíhu nohou!

 1. Varixy se dědí po rodičích nebo jiných příbuzných;
 2. Sedavý životní styl a práce;
 3. Hypermoderní strava bez dostatku vlákniny;
 4. Těsné kalhoty a vysoké podpatky narušují přirozený krevní oběh;
 5. Sezení s nohou přes nohu;
 6. Nadměrně těžká zátěž v posilovně;
 7. Hormonální přípravky jako je např.
 8. Přípravek proti početí.
OBJEDNAT

Účinky krému Varikosette

Díky svému jedinečnému složení krém na varixy funguje efektivně a bezpečně. Dokáže odstranit známky lokálních problémů a zmírňuje nepříjemné pocity. Při pravidelném používání tento krém zlepšuje stav cév, posiluje je a zvyšuje jejich odolnost. Neméně důležitým faktorem je také to, že odstraňuje subjektivní projevy jako např. pocity vyčerpání nohou.

100% přírodní složky Varikosette Aktivní složky:

Varikosette z křečových žil: zmírní bolesti a tíhu nohou!

Pokud si chcete najít krém na varixy, který pro vás bude vhodný, měli byste si přečíst seznam účinných látek, které zajišťují účinnost krému.

 • Gel z aloe vera – obsahuje různé glykosidy, fytoncidy, organické kyseliny, aminokyseliny, vitaminy, enzymy, stopové prvky. Komplexní složení krému aktivuje široké spektrum biologických účinků aloe na pokožku.
 • Výtažek kořene Listnatce pichlavého – obsahuje steroidní saponiny a zlepšuje krevní oběh. Posiluje žilní stěny a zabraňuje městnání (stagnaci) krve v kapilárách, zlepšuje mikrocirkulaci.
 • Výtažek z citronové kůry – Obsahuje rutin, který snižuje propustnost krevních cév, a tím pomáhá redukovat otoky
 • Výtažek ze zlatobýlu – Díky vysokému obsahu flavonoidů, organických kyselin, diterpenů má výrazné uvolňující a antioxidační účinky.
 • Olej z muškátové růže a arganový olej – přírodní změkčovadla rostlinného původu, obsahuje polynenasycené mastné kyseliny, které zpevňují a chrání pokožku, pomáhá udržovat její vlhkost.
 • Menthyl Lactate – pomáhá rychlému odstranění vyčerpání nohou, poskytují pocit svěžesti.

Vlastnosti krému na varixy:

Zvyšuje odolnost organismu, zmírňuje nepříjemné projevy: zvětšení, vyčerpání, nepříjemné pocity.

 1. Zlepšuje krevní oběh Snižuje tlak v žilách
 2. Podporuje rychlou obnovu cévních stěn
 3. Redukuje zvětšení
 4. Zlepšuje stav žil
 5. Snižuje zátěž na nohy
 6. Snižuje propustnost cév a křehkost žil
 7. Odstraňuje varixy

Recenze klientů:

Lenka K: 28 let

Po těhotenství a po porodu jsem začala mít problémy s nohama. Nejenže jsem měla nepříjemné pocity, ale začaly mi vystupovat žíly. Večer mě nohy zlobily a měla jsem je vyčerpané. To bylo hrozné. Šla jsem k odborníkovi a ten mi doporučil, abych používala tento krém na varixy. Řekl mi, že ho mám aplikovat dvakrát denně. První účinky jsem zaznamenala už za 5 dní. Na konci dne moje nohy vypadaly téměř normálně a uzly zmizely. Po měsíci užívání jsem si všimla, že zmizelo i nepohodlí. Už jsem neměla žádné nepříjemné pocity. Pokračuju v kůře!

Zuzana V. 47 let

Varixy jsou můj věčný problém! Během 10 let jsem se nemohla obejít bez mastí, krémů a léků. Ze všeho, co jsem vyzkoušela, je Varikosette nejlepší. Používá se příjemně, rychle se vstřebává a také pomáhá. Nezpůsobuje žádné svědění ani vyrážky, jako některé další krémy. Nyní nemám nohy tak oteklé a záněty zmizely. I když výsledky nejsou okamžité, vydrží vám navždy! Kromě toho teď mám lehké nohy. A ještě jedna věc, na krému nevzniká závislost. Účinky se dostaví, i když ho nebudete používat pravidelně.

Marie S. 58 let

Měla jsem varixy v pokročilém stádiu. Byly viditelné a pokožka byla suchá. Zvětšené nohy a nepříjemné pocity téměř neustále. Moje dcera mi koupila tento krém, ale už jsem ani nedoufala, že mi pomůže. Používám ho skoro rok, několikrát denně. Výsledky mě překvapily. První, čeho jsem si všimla, bylo to, že kůže začala být pevnější a hydratovaná potom začaly mizet nepříjemné pocity.. Asi po měsíci užívání se mi varixy začaly zmenšovat. Stále tento krém používám, protože skutečně funguje. Jsem velmi šťastná!

Adam A. 65 let

Moje manželka stále říkala, že mám problémy se žilami. Cítil jsem to sám. Měl jsem vystouplé žíly na rukou, vypadalo to děsivě. Bylo to velmi nepříjemné a ruce jsem měl stále studené. Manželka mi koupila tento krém. Začal jsem ho používat. Ze začátku se nestalo nic, jen jsem cítil příjemné teplo. Po asi 10 dnech se mi žíly mírně rozjasnily a zmenšily. Byl jsem nadšený! Potom zhruba po měsíci jsem si všiml, že zmizela bolest. Zřejmě díky krému zmizel i zánět! Žíly se ještě více zmenšily. Nyní už “pavučina” na mých rukou nevypadá tak děsivě a bolest je pryč!

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: