Variconis proti křečové žíly: zdravě a krásné nohy

Variconis proti křečové žíly: zdravě a krásné nohy

Úplné zotavení křečových žil během 28 dnů

 • Odstraňuje příznaky a viditelné známky křečových žil
 • Zabraňuje předčasnému vzniku křečových žil
 • Zmírňuje ztuhlost a těžkost nohou
 • Bezpečný a přírodní produkt
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

VARICONIS – PRODUKT NOVÉ GENERACE

Přípravek bojuje během počáteční fázi projevu příznaků, ve fázi vývoje poškození žilního systému a během rehabilitačního období.

VARICONIS PRACUJE VE VŠECH SMĚRECH

 1. Zbavuje křečových žil a jejich příčin, tj. krevních sraženin
 2. Stimuluje krevní oběh a posiluje stěny cév

JEN PŘÍRODNÍ SLOŽKY

Variconis proti křečové žíly: zdravě a krásné nohy

Aloe Vera Barbadensis

 • Bohatě obsahuje linalalester, fenylpropan a ginkgolid, unikátní látku
 • Rozšiřuje krevní cévy
 • Zvyšuje pružnost cévních stěn
 • Snižuje zánět

Hamamelis Virginiana

 • Aromatizuje a snižuje nadměrné pocení
 • Odstraňuje suchost a napnutí pokožky
 • Hluboce hydratuje a vyživuje pokožku

Aesculus Hippocastenum

 • Speciální taniny na bázi gama-melanitu a flavonoidů
 • Antioxidační účinek
 • Zabraňuje tvorbě volných radikálů, které poškozují cévní stěny

Lavandula Hybrida Oil

 • Aktivní vitamín -P
 • Hraje roli v procesu oxidačního obnovení
 • Snižuje propustnost a křehkost kapilár
 • Posiluje cévní stěny
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

PRACUJE KOMPLEXNĚ KROK ZA KROKEM:

 1. NORMALIZUJE PRÁCI ŽILNÍCH VENTILŮ. V případě křečových žil žilní ventily nejsou zcela otevřené, což zvyšuje pravděpodobnost refluxu krve. Obvykle krev cirkuluje od zdola nahoru, od nohou k hrudníku. V případě refluxu zůstává většina krve v dolních končetinách. Variconis posiluje ventily, obnovuje nervové spojení, zlepšuje příjem živin a normalizuje krevní oběh.
 2. ZVYŠUJE VRSTVU ENDOTELIE KREVNÍ CÉVY. Počet mrtvých buněk v anomálních procesech překračuje normu. Tyto buňky blokují krevní cévy a ztenčují je. Variconis posiluje vrstvu endotelie, což dělá krevní cévy silnější a pružnější. Je to skvělý způsob prevence a léčby křečových žil.
 3. SNIŽUJE AKTIVITU KREVNÍCH DESTIČEK. Enzymy leukocytů pronikají do krevních cév, působí na krevní destičky, ničí krevní sraženiny a vyčerpávají vaše tělo.

Variconis proti křečové žíly: zdravě a krásné nohy

TŘI KROKY K OBNOVENÍ ZDRAVÍ A KRÁSY:

 1. Naneste dostatečné množství produktu na problémové oblasti a počkejte, až se úplně vstřebá. Používejte jej denně (1-2 krát během dne)
 2. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte krém masážními pohyby
 3. Doporučená délka kúry je 28 dní

NÁZOR CÉVNÍ SPECIALISTKY – FLEBOLOŽKY

Pocházím z Austrálie, a vím z první ruky o neuvěřitelné síle přírody pro zdraví. Provedená studie VARICONIS byla pro mě a celou asociaci flebologů velmi důležitou.

Spolu s rakouskými vědci jsme vyvinuli složení nejúčinnějšího přípravku na křečové žíly. VARICONIS již pomohl tisícům žen zažít pocit lehkosti a zapomenout na oteklé žíly na nohou.

Jsem si jista, že gel pomůže vašim nohám a nebudete muset jít na operaci. Vím, o čem mluvím, vždyť jsem chirurg. Moje pomoc vám již není potřeba, teď máte VARICONIS.

Giulia Calò kardiovaskulární chirurg, flebolog, člen Evropské společnosti cévní chirurgie

MAXIMÁLNÍ POČET KLADNÝCH HODNOCENÍ

Začala jsem mít problémy s žilami po porodu. Kompresní punčochy mě nezachránily. Žíly mě strašně trápily. Vypadalo to hrozně a samozřejmě jsem měla velké otoky a bolesti. Myslela jsem si, že těhotenství je těžké, ale po narození dcery, nelítala jsem od štěstí, ale plazila se, jak mrzák:( Nakonec jsem šla k lékaři, který doporučil mi gel Variconis. Řekl používat 2 krát denně. Účinek jsem zaznamenala již po 5 dnech použití. Žíly vypadaly téměř normálně. Po měsíci použití všimla jsem si, že bolest je pryč, otoky skoro nejsou vidět, nohy nejsou ztuhle jako dřivé. Budu dále pokračovat v léčbě!

Magda Jiráková, 29 let

Křečové žíly byly mým prokletím téměř 10 let. Masti, krémy, tablety byly moje stálé společníky. Hodně přípravku jsem vyzkoušela, ale nejlepším zůstává Variconis. Příjemně chladí pokožku, okamžitě zmirňuje otok, rychle se vstřebává. A co je nejdůležitější, pomáhá lépe než ostatní. Po něm nemám svědění, vyrážku, jak to bylo po různých jiných léčivech. Vidím, že otoky a záněty mizí. Ano, ne moc rychle, ale mizí. Mám z toho radost. A ještě jedna důležitá věc – krém není návykový. Účinek je, i když gel nepoužíváte pravidelně.

Jana Kafková, 45 let

Měla jsem druhý stupeň onemocnění. Žíly na rukou byly velmi dobře viditelné, pokožka byla suchá. Otoky a bolest nohou byly téměř neustále. Dcera mi koupila tento krém, i když už jsem ztratila naději. Používala jsem ho dlouho, než pomohl. Asi 2,5 měsíce. Ale můj stav byl opravdu dost zanedbaný. První, čeho jsem si všimla, byl stav pokožky. Pak se postupně začaly mizet bolest a otoky. Uzly se začaly zmenšovat. Neříkám, že je to kouzlo, o své zdraví ale musíte pečovat.

Barbora Lukešová, 58 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: