ULTRAVEN z křečových žil: OBNOVTE ZDRAVÍ A KRÁSU VAŠÍCH NOHOU!

ULTRAVEN z křečových žil: OBNOVTE ZDRAVÍ A KRÁSU VAŠÍCH NOHOU!

 • Odstraňuje křečové žíly
 • Povyšuje tón žil
 • Zlepšuje krevní oběh
OBJEDNAT

VNITŘNÍ ROZŠÍŘENÍ ŽIL (KŘEČOVÉ ŽÍLY)

ULTRAVEN z křečových žil: OBNOVTE ZDRAVÍ A KRÁSU VAŠÍCH NOHOU!

 1. KŘEČOVÉ ŽÍLY MALÉ PÁNVE
  Postihuje vaječníkové žíly, stehenní žíly, žíly žlučníku a dělohy. Křečové žíly malé pánve mohou vést k chronickým hemoroidům.
 2. KŘEČOVÉ ŽÍLY DĚLOHY
  Ovlivňuje děložní žíly. Příznaky: tupá bolest břicha, dlouhá bolestivá menstruace, nepohodlí při pohlavním styku. Porušení krevního oběhu ve vaječnících je nebezpečné a může vyvolat neplodnost u žen.
 3. KŘEČOVÉ ŽÍLY JÍCNU
  Tenké žíly v žaludku nebo jícnu mohou kdykoli prasknout, co povede k vnitřnímu krvácení s krevním kašlem a černou dehtovou stolicí. Je to přímé ohrožení života.

VZOREC ULTRAVEN ZA POUHÝCH 1 KURZ:

 • Obnovuje průtok krve
 • Posiluje stěny krevních cév
 • Zmírňuje bolest v nohách
 • Zabraňuje tvorbě krevních sraženin v žilách
 • Eliminuje křeče
 • Zmírňuje otoky
OBJEDNAT

POUŽÍVEJTE PRODUKT, JEHOŽ ÚČINNOST JE POTVRZENA TISÍCI ŽENAMI!

ULTRAVEN z křečových žil: OBNOVTE ZDRAVÍ A KRÁSU VAŠÍCH NOHOU!

 • Lze s jistotou říci, že použití gelu Ultraven je nejlepší prevencí a léčbou křečových žil!
 • Studie potvrzují, že pravidelné užívání gelu v průběhu pouhých 1,5 týdnů odstraňuje všechny nepříjemné příznaky (bolest, zánět, křeče, pálení, otoky), ale také zlepšuje tonus žil a snižuje kapilární křehkost.
 • Mikropoškozování a suchost nohou zmizí.
 • Použití preparátu během kůry (4-6 týdnů)léčí cévy zevnitř, odstraňuje vnější příznaky křečových žil a vrací nohám lehkost!

NÁZOR CÉVNÍCH ODBORNÍKŮ-FLEBOLOGŮ

Přijela jsem ze Švýcarska a vim to jistě o neuvěřitelné hojivé síle přírodních složek pro zdraví cév. Výzkum ULTRAVEN má obrovský význam pro mě a celou asociaci flebologů.

 

Ve spolupráci se švýcarskými vědci jsme vyvinuli vzorec nejúčinnějšího produktu který pomáhá z křečových žil. ULTRAVEN již pomohl tisícům žen cítit pocit lehkosti a zapomenout na oteklé žíly na nohou.

 

Jsem si jistá, že tento gel také pomůže vašim nohám a vy se vyhnete operaci a souvisejícími s ní rizikům. Jsem chirurg a vím, o čem mluvím. Už nepotřebujete mou pomoc, protože nyní máte nejlepší preparát na odstranění křečových žil – ULTRAVEN.

Jana Maternová kardiovaskulární chirurg, flebolog, člen Evropské společnosti cévní chirurgie.

TISÍCE ŽEN UŽ OCENILY ULTRAVEN

Simona Slánská, 29 let

Po porodu jsem začala mít problémy s žily. Kompresní punčochy mě nezachránily. Strašně mě to trápilo. Vypadalo to hrozně, protože moje nohy byly hodně oteklé a hodně bolely. Myslela jsem, že po čas těhotenství to bude jen těžké, ale po narození dcery se to nezlepšilo. Naštěstí jsem našla dobrého lékaře, který mi doporučil gel Ultraven. Řekl, že jej ho třeba používát dvakrát až třikrát denně po dobu 1-1,5 měsíců. Pátý den se zmírnila bolest nohou, zánět žil se zmenšil. A na konci léčby se mé nohy opět staly krásné a zcela zdravé! Jsem šťastná!

Pavlina Posejpalová, 45 let

Křečové žíly byly mým prokletím posledních 7 let. Každý den jsem rozmazával nohy různými krémy, masti atd. ale výsledek byl minimální. Ultraven je to nejlepší, co vědci vynalezli. Gel se rychle vstřebává a od prvního použití snižuje otoky a bolest. Složení výrobku je přirozené a neexistují žádné vedlejší účinky. Gel používám už pátý týden a nohy mám zase lehké jako v mládí. A co je nejdůležitější, že žíly se vrátily do normálu – křečové žíly zmizely!

Dominika Šímková, 58 let

Měla jsem křečové žíly 2. stupně. Žíly na rukou byly silně viditelné, kůže byla velmi suchá. Otoky a bolesti nohou trápily neustále. Dcera mi koupila tento gel, když jsem už ztratila naději. Použila jsem Ultraven 6 týdnů, jak je doporučeno v pokynech, a nemoc ustoupila. Kůže se stala výrazně měkčí, bolest a otoky zmizely téměř okamžitě. Cévní hvězdičky a sítě postupně mizely, viděla jsem, jak se žíly den co den zužují a otok mizí. Výsledek mě velmi potěšil, porazila jsem křečové žíly! To je to, co moderní vědecké pokroky znamenají. Obecně platí, že o zdraví je třeba se vždy starat, používejte Ultraven k prevenci, abyste zabránili křečovým žilám, abyste je pak neléčili.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: