SLIMATICA pro hubnutí: zbaví se přebytečných kilogramů rychle a beze zbytku!

SLIMATICA pro hubnutí: zbaví se přebytečných kilogramů rychle a beze zbytku!

 • Nemá žádné omezení pro použítí
 • Začne spalovat tuk od prvního dne kurzu
 • Nevyžaduje korekci stravy
 • Poskytuje omlazující účinek
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Výhody

SLIMATICA pro hubnutí: zbaví se přebytečných kilogramů rychle a beze zbytku!

 1. Při pravidelném používání poskytují kapky Slimatika následující výsledky:
 2. Snížit objem tukové hmoty, stimulováním těla k její aktivnímu zpracování k její aktivnímu zpracování Odstranit přebytečnou tekutinu, zbavit se otoku a ochablé kůže
 3. Urychlit metabolické procesy
 4. Očistit tělo od toxinů, odpadu, přebytku cholesterolu
 5. Zvýšit vytrvalost a výkon
 6. Normalizovat chuť k jídlu
 7. Odstranit “pomerančovou kůru” na stehnech a hýždích
 8. Znatelně zlepšit pleť
 9. Obnovit emocionální rovnováhu
 10. Stimulovat imunitu

Co je Slimatika?

Slimatika je speciálně formulovaný lék pro lidi s nadváhou. Pravidelné užívání umožní v krátkém čase snížit hmotnost o 10-15 kilogramů, normalizovat metabolismus a zbavit se podkožního tuku.

 

Slimatika má rozmanité složení. Zahrnuje obrovské množství vitamínů a minerálů, které nejlépe ovlivňují lidské tělo, stimulují hubnutí v místech, kde se hromadí nejvíce podkožní tuk.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

OBJEDNAT SE SLEVOU

SLIMATICA pro hubnutí: zbaví se přebytečných kilogramů rychle a beze zbytku!

 • Extrakt rhodioly růžové Zesiluje a zvyšuje ochranné vlastnosti těla před negativními faktory prostředí. Urychluje metabolické procesy na buněčné úrovni. Zlepšuje strukturu kůže, napíná ochablou tkáň na břiše a hýždě. Odstraňuje celulitidu z nejproblematičtějších oblastí, dodává kůži elasticitu.
 • Houba Cordyceps (extrakt) Snižuje výskyt nových usazenin tuku a urychluje metabolismus a spouští procesy spalování tuků.
 • Kořen Leuzea světlice Přírodní antioxidant má výrazný silný účinek spalování tuků, snižuje chuť k jídlu a hladinu cholesterolu v krvi, odstraňuje toxiny a přebytečnou tekutinu z těla, ideálně odstraňuje tukovou zátěž v těle.
 • Extrakt ze ženšenu Podporuje oxidaci tuků, urychluje metabolismus, posiluje a zvyšuje koncentraci pozornosti.
 • Extrakt Šípka Normalizuje hormony, má omlazující účinek, odstraňuje škodlivé látky a co je nejdůležitější, stimuluje přirozené spalování tuků.
 • Vitamíny skupiny B Udržují přiměřenou úroveň energie v organizaci, zlepšují stav potahu kůže, struktury vlasů, rovnováhu vitální tonicity a normalizují nervový systém a spánek

Jak funguje Slimatika?

Dobře vyvážené složení přispívají k tomu, že buňky, které mají schopnost hromadit tukové zásoby, se začínají zmenšovat. Potraviny vstupující do těla, i když se neliší užitečností, neodkládá se na bocích a to ve formě záhybů, ale okamžitě se zpracuje na dodatečnou energii. Zároveň pociťujete nával sil, cítíte se energický a aktivní. Nechcete jíst neustále, protože chuť k jídlu výrazně klesá. Pozitivní změny nastávají i s metabolismem, který se zrychluje. Díky tomu je pro člověka snadnější udržet normální váhu, aniž by se uchýlil k pomoci diet a vykládacích dnů.

Jak užívat Slimatika kapky?

 • Připravit sklenice vody (200 ml)
 • Nakapat 15 kapek
 • Počkejte až prostředek zcela se rozpustí
 • Přijmout uvnitř

Názor odborníka

Slimatika – bylinné kapky pro hubnutí. Hodí se každému kteří se starají o své zdraví a chtějí dát svou postavu do pořádku. Tajná zbraň v boji proti obezitě. Efektivní komplex přírodních ingrediencí vitamíny a minerály – myslíte méně na jídlo

 

Přípravek odbourává tuk a pomáhá předcházet jeho opětovné akumulaci v těle. Při hubnutí nebudete cítit nedostatek energie, budete zásobováni vlastními zásobami tuku. Zvyšte svůj metabolismus a starejte se o své tělo.

Petr Procházka dietolog

Recenze kupujících

Daniela 37 let

Po těhotenství jsem přibrala několik kil navíc, shodit to nebylo tak jednoduché. Viděla jsem reklamu na kapky pro hubnutí Slimatika a rozhodla se to zkusit. Líbilo se mi, že přípravek obsahuje pouze přírodní extrakty. Po měsíci příjmu se mi podařilo zhubnout o 8 kg! Cítila jsem mimořádnou lehkost v těle a měla jsem touhu sportovat a udržovat se v dobré fyzické kondici. Jsem s výsledkem velmi spokojená!

Zuzana 27 let

Kapky fungují velmi dobře! Shodila jsem asi 8 – 9 kg za měsíc, byla jsem velmi potěšena tímto výsledkem, takže jsem se rozhodla napsat recenzi! Nevšimla jsem si vedlejších účinků, všechno bylo v pořádku!

Jítka 32 let

Nikdy jsem nebyla hubená. Hmotnost se pohybovala od 65 do 68 kg. Ale po narození dítěte jsem získala 15 kg. 80 kg bylo příliš mnoho. Ale s malým dítětem není absolutně čas na sebe. Nebylo pochyb o tom, jít do tělocvičny. Na internetu jsem viděla reklamu na Slimatiku a rozhodla se ji vyzkoušet. Po prvním týdnu užívání jsem si všimla významného snížení chuti k jídlu, ale zároveň se zvýšila moje fyzická aktivita. Opravdu jsem začala jíst méně a cítila jsem se skvěle. Za dva měsíce se mi podařilo zbavit se 15 kg. S tímto výsledkem jsem velmi potěšena. Tyto přirozené kapky doporučuji každému, kdo chce dát své tělo do pořádku.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: