Rechiol proti vráskám: udržte svůj věk v tnosti

Rechiol proti vráskám: udržte svůj věk v tnosti

Rechiol obsahuje moderní analog retinolu – bakuchiol
Když bakuchiol proniká do kožních buněk, aktivuje chemické procesy odpovědné za tvorbu kolagenu a snižuje riziko předčasného stárnutí.

OBJEDNAT

Příčina stárnutí Nedostatek retinolu

Po 35.roce věku vaše pokožka nevyhnutelně stárne. Produkce retinolu – přírodního stimulátoru mládí – se zpomaluje.

 • MIMICKÉ VRÁSKY
 • VRÁSKY OD ÚSMĚVU KOLEM RTŮ
 • TMAVÉ KRUHY POD OČIMA
 • MÉNĚ DEFINOVANÉ KONTURY OBLIČEJE

Rechiol proti vráskám: udržte svůj věk v tnosti

OBJEDNAT

Jaké je tajemství Rechiolu?

Aktivní složka rechiolu – bakuchiol – je rostlinná náhrada retinolu. Tento fyto koncentrát se vyrábí ze vzácné rostliny Psoralea corylifolia v Indii.
Bakuchiol umožňuje produkci kolagenu typu I, III a IV a potlačuje enzymy, které narušují metabolismus kůže a bílkovin. Neovlivňuje pouze povrch epidermis, ale také proniká do hlubokých vrstev kůže a umožňuje mechanismus buněčné obnovy zevnitř.

Na rozdíl od syntetického retinolu používaného v estetické medicíně není bakuchiol kůží odmítnut, nezpůsobuje alergii. 100% nahrazuje přírodní retinol, stimuluje tvorbu kolagenu, vyhlazuje vrásky, zlepšuje strukturu pokožky, zesvětluje skvrny a pigmentové skvrny.

TVARUJE A ZVEDÁ KONTURY OBLIČEJE

 • Ochablá pleť u lícních kostí
 • Méně definované kontury obličeje
 • Otok
 • Ochablá linie čelisti

VYHLAZUJE MIMICKÉ VRÁSKY

 • vrásky od úsměvu kolem rtů
 • tmavé kruhy pod očima
 • drobné vrásky pod očima
 • periorální vrásky

ZABRAŇUJE VÝVOJI NOVÝCH VRÁSEK

 • stimuluje produkci kolagenu
 • zesvětluje skvrny
 • bojuje proti pigmentovým skvrnám
 • dělá pokožku odolnější

Znalecký posudek

Nedostatek retinolu je problém, kterému čelí 90% žen po 35.roce věku. Avšak tablety na bázi retinolu jsou karcinogenní a ovlivňují játra. Retinoidní peelingy jsou účinné, ale způsobují mnoho vedlejších účinků: odlupování kůže, svědění, dlouhodobé zotavování po jejich používání. Liftingový koncentrát Rechiol je skvělou náhradou těchto metod. Obsahuje bakuchiol – rostlinný analog retinolu, který intenzivně stimuluje buněčnou obnovu a umožňuje tvorbu kolagenu. Tuto vzácnou složku je možné získat pouze v Indii.

Rechiol redukuje hluboké vrásky za několik týdnů a bojuje s pigmentovými skvrnami, díky čemuž je pokožka opět pružná. Zaměřuje se na problémové oblasti: drobné vrásky pod očima, vrásky od úsměvu kolem rtů atd. Kůže se po použití neodlupuje, takže můžete Rechiol používat kdykoli, dokonce i v létě.

Alice Ramková, kosmetická terapeutka

Rechiol proti vráskám: udržte svůj věk v tnosti

Jak vypadá vzorec omlazujícího přípravku Rechiol?

 1. BAKUCHIOL je rostlinný analog retinolu z indické rostliny Psoralea corylifolia. Stimuluje tvorbu kolagenu, obnovuje pružnost pokožky, bojuje proti vráskám a potlačuje produkci melaninu. Složka také odstraňuje skvrny a akné díky svým antiseptickým vlastnostem.
 2. MANDLOVÝ OLEJ zvlhčuje pokožku obličeje a krku, bojuje se stárnutím kvůli slunečnímu záření, obnovuje ochranné ​​funkce pokožky, nasycuje ji vitamíny a mastnými kyselinami.
 3. VITAMÍN C je silný přírodní antioxidant, čistí pokožku a chrání ji před poškozením volnými radikály. Má protizánětlivé vlastnosti, pomáhá při hojení ran, odstraňuje nežádoucí věkové skvrny.
 4. KOLAGEN je protein, na kterém je založena pojivová tkáň kůže. Když je člověk mladý, tělo produkuje kolagen samo, ale jeho hladina v dlouhodobém horizontu klesá. Kůže ztrácí pružnost, mění se tvar obličeje. Proto vaše pokožka po 35 letech nutně potřebuje kolagen z vnějšku.
 5. EXTRAKT Z LÉKOŘICE stimuluje tvorbu kolagenových vláken, vyhlazuje vrásky, bojuje s otoky.

Recenze skutečných kupujících Rechiol

Nikdy jsem si nemyslela, že bych vypadal lépe v 29 než ve 22… Bez injekcí a plastické chirurgie. Rechiol používám už 3 měsíce. Po použití je pokožka tak skvělá, že nepotřebujete žádný pudr, základ pod make-up ani korektor.

Naďa 29 let

Od 22-23 jsem měla mimické vrásky. Dlouho jsem s nimi bojovala, ale nedostavil se téměř žádný výsledek. Cvičila jsem obličejovou jógu, zkoušela lidové recepty na péči o pleť i peelingy, podstupovala kosmetické procedury… Pomohl mi až krém Rechiol.

Olivie 34 let

Díky mé kamarádce za Rechiol. Byl to skvělý dárek! Tento krém mi pomohl definovat kontury obličeje a odstranit lícní vrásky.

Lenka 31 let

Vzorec je přírodní, to je pro mě velmi důležité. Krém má lehkou texturu, není lepkavý, snadno se rozetře po tváři, hezky voní. Teď mám méně vrásek. Tento krém je ideální pro prevenci předčasného stárnutí.

Laura 51 let

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: