Pure foundation tónový krém: vyrovnává tón pleti a skrývá nedokonalosti!

Pure foundation tónový krém: vyrovnává tón pleti a skrývá nedokonalosti!

 • Pro všechny typy pleti
 • Hypoalergenní
 • Voděodolný
 • 4 odstíny
 • SPF 15
OBJEDNAT

Co je to Pure Foundation?

Pure foundation tónový krém: vyrovnává tón pleti a skrývá nedokonalosti!

Pure Foundation je unikátní voděodolný hypoalergenní make-up s vysokou krycí schopností, který je odolný i vůči mořské vodě. Inovativní krémová konzistence s 50% obsahem pigmentů dokonce i v malém množství zakrývá barevné nedokonalosti pleti, vyrovnává barvu pleti a dodává jí dokonalý vzhled. Snadno maskuje pupínky, pigmentové skvrny nebo tetování. Lze ho použít na celý obličej a tělo pro barevnou korekci nebo k přidání pleti světlejšího či tmavšího odstínu. Krém se často používá pro profesionální make-up při focení, natáčení, v modelingu nebo ke slavnostní příležitosti.

Jak se používá Pure Foundation?

Nejdříve je nutno pokožku zvlhčit pleťovým krémem, na který se pak aplikuje velmi malé množství make-upu pomocí prstů nebo vlhké houbičky. Make-up se nanáší v malém množství nejprve na problémové zóny, pak na celý obličej. Make-up má vysokou krycí schopnost, proto je třeba začít s malým množstvím a postupně ho přidávat podle potřeby.

OBJEDNAT

Dostupné odstíny Pure Foundation

Pure foundation tónový krém: vyrovnává tón pleti a skrývá nedokonalosti!

 • 100 světlý růžovo-broskvový
 • 120 světlý béžovo-broskvový
 • 130 snědý – přírodní, růžový
 • 220 světle snědý, béžový, žluto-pískový

Doprava a platba

 • Doprava výhradně kurýrem během 3-5 dnů (140 Kč dodání)
 • Platba objednávky se provádí při převzetí zboží
 • Máte právo odstoupit od nákupu do 14 dnů

Názor odborníka

Jelena Jarošenko Make-up artist

Tento make-up se jeví jako skutečný objev. Dokonalé se hodí pro ty, co mají post-akné, pupínky, jizvy nebo jiné kožní vady – tento make-up je pro to nejlepší! S ním není potřeba mít navíc korektor nebo concealer, stačí ho aplikovat pouze v jedné vrstvě a zanechá vaši pleť dokonalou.

Hodnocení zákazníků

Bogoslovceva Anna, 32 let

Po 2 měsících používání mohu říci, že make-up dokonale skrývá všechny nedostatky, jak akné, tak i skvrny nebo zarudnutí. Je hodně odstínů, prostě obrovský výběr, dokonce i pro „Sněhurky“. Velmi úsporná spotřeba. Lze použít i jako korektor k maskování drobných nedostatků, takže opravdu doporučuji všem)

Kiričenko Lilija, 27 let

Už je to rok, co jsem věrná tomuto make-upu. Je naprosto úžasný, protože: vše dokonalé maskuje, má hustou konzistenci, je hypoalergenní a odolný proti vodě, za přijatelnou cenu, a co je nejdůležitější – po něm je pokožka hebká, hladká a sametová. Doporučuji všem, kdo má problémovou pokožku, myslím si, že lepší přípravek neexistuje.

Nikolajeva Olga, 35 let

Jsem z tohoto make-upu opravdu nadšená! Je prostě NEJLEPŠÍ! Budu ho kupovat znovu a znovu. DOPORUČUJI ho vyzkoušet všem dívkám, které chtějí skrýt nedokonalosti pleti a vypadat perfektně. Abych řekla pravdu, nechápu, proč nejsou nadšené recenze na tento úžasný make-up. Pro mě je rozhodně nejlepší ze všech krycích make-upů, které jsem již vyzkoušela.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: