PROSTATRICUM z prostatitidy: REVOLUCE V BOJI S CHRONICKOU PROSTATITIDOU!

PROSTATRICUM z prostatitidy: REVOLUCE V BOJI S CHRONICKOU PROSTATITIDOU!

Po jedné kúře se zlepší funkce oběhového systému, znormalizuje se proces močení, posílí imunita a zvýší se Vaše libido. Zbavte se bolesti v oblasti hráze, konečníku a varlat Normalizujte močení již po jedné kúře Zbavte se zánětu prostaty Podpořte své sexuální zdraví

OBJEDNAT

Jak působí PROSTATRICUM na mužský organismus

 • SAW PALMETTO ODSTRAŇUJE ZVĚTŠENÍ PŘEDSTOJNÉ ŽLÁZY, MÁ IMUNITOSTIMULUJÍCÍ ÚČINEK PROSTATRICUM
 • KŮRA SLIVONĚ AFRICKÉ TLUMÍ OTOK A ZÁNĚT PROSTATY, VARUJE PŘED VZNIKEM NÁDOROVÉ TKÁNĚ PROSTATRICUM
 • SEMÍNKA DÝNĚ ODSTRAŇUJE HROMADĚNÍ MOČI V MOČOVÝM MĚCHÝŘE, OBNOVUJE FUNKCI PŘEDSTOJNÉ ŽLÁZY

Výhody přípravku PROSTATRICUM PROSTATRICUM

PROSTATRICUM z prostatitidy: REVOLUCE V BOJI S CHRONICKOU PROSTATITIDOU!

 1. RYCHLÁ POMOC Odstranění bolestivých symptomů od samého začátku kúry PROSTATRICUM
 2. ÚČINNÉ PŮSOBENÍ BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ Vyspělé technologie umožňují získání krystalicky čistého koncentrátu léčivých rostlin, a to bez příměsí. PROSTATRICUM
 3. VÝROBEK JE HYPOALERGENNÍ Na rozdíl od většiny antibiotik a jiných prostředků proti zánětu prostaty PROSTATRICUM
 4. KOMPLEXNÍ OZDRAVENÍ Intenzívní působení na tkáň prostaty a celkové posílení.Více sil, energie, zvýšení libida a skvělá potence.
OBJEDNAT

Způsob použití

 • Užívat 3 kapsle dennĕ, nepřekračovat určenou dávku
 • Minimální doba léčby – 40 dní, doporučeno – 4 měsíce

Názor odborníka

Názor odborníka Chronický zánět prostaty se vyvíjí pomalu a často bez příznaků, avšak jeho následky mohou být nebezpečné. Aby se předešlo komplikacím, doporučuji PROSTATRICUM. Ve své vlastní lékařské praxi jsem se přesvědčil, že pouze tento komplex nabízí výrazné zlepšení. Účinně zbavuje bolestivých symptomů a den za dnem dává prostatu do pořádku. Přípravek PROSTATRICUM nevyvolává alergické reakce na rozdíl od jiných léků a mastí. Je mimořádně účinný, zcela bezpečný. Jeho působení je komplexní. Ozdravuje prostatu a posiluje mužské zdraví.

Docent medicíny, Urolog, androlog Lékařská praxe 24 let

Ohlasy lidí, kteří si PROSTATRICUM vyzkoušeli

Bolesti jsem měl takové, že jsem na sex, se svou ženou neměl ani pomyšlení.. Hodně jsem trpěl. Ona mi přinesla PROSTATRICUM a za měsíc jsem byl k nepoznání. Jsem zase zdráv jako rybička. Už nemám žádné bolesti a na toaletu chodím jako normální člověk. Sex je teď mnohem lepší.

Dan, Praha

Dlouho jsem cítil neustálý discomfort. Neustávající tupá bolest v tříslech a varlatech mi nedávala spát . Byl jsem připraven dokonce podstoupit operaci. Nakonec to nebylo nutné a já jsem za to velmi rád. . Kamarád mi doporučil PROSTATRICUM. Kúru jsem podstoupil asi na 2 měsíce a teď se považuju za zdravého člověka. Zánět prostaty už nemám. Opět se mi do života vrátila chuť na sex a klidné noci bez bolesti a ponížení.

Jan Ondroušek, Brno

Mému muži zjistili chronický zánět prostaty a přitom je mu teprv 27 let.. S potencí je vše v pořádku, na to si nestěžuje. Ale co když je to chronický zánět…? Polekali jsme se a nevěděli, co dělat. Měli jsme strach, že kvůli tomu bude manžel neplodný, a my bychom chtěli děti. Má kolegyně mi poradila PROSTATRICUM. Teď, po 3 měsících, se manžel cítí skvěle!

Danuše, Hradec Králové

Jak to s námi chodí?

 1. Vyplníte objednávkový formulář
 2. Naši konzultanti se s Vámi spojí
 3. Zboží Vám bude doručeno expresně během tří pracovních dnů.
OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: