Promagnetin proti bolesti: zmírníte bolest za 8 minut

Promagnetin proti bolesti: zmírníte bolest za 8 minut

  • zmírnit každou bolest za 8 minut – i když se jiné metody proti bolesti ukázaly být neúčinné;
  • porazit záněty, degenerační změny, otoky a opuchliny – už po 1 týdnu používání;
  • vyčistit organizmus od jedovatých toxinů – zlepšit metabolizmus o 60 % a zbavit se přebytečného tuku;
  • zlepšit práci každého orgánu – porazit problémy s trávením a kožní alergie;
  • mít 3krát více energie, získat zpět 100% pohybovou zdatnost a skvělý pocit;
  • a díky tomu žít život naplno!
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Chodidlo je obrazovkou zdraví

No, v nohách je více než 7 000 tisíc bodů, které jsou nervovými zakončeními vedoucími ke každému orgánu našeho těla – nazýváme je receptory.

Na následujícím obrázku můžete vidět body-receptory, které jsou zodpovědné za jednotlivé orgány těla. Vhodná stimulace těchto bodů prostřednictvím masáže pomáhá snížit bolest a zlepšit práci orgánů. V tom spočívají účinky přirozené, prospěšné staročínské akupresury.

Promagnetin proti bolesti: zmírníte bolest za 8 minut

1. nos. 2. štítná žláza. 3. průdušnice. 4. hltan. 5. čelní a nosní dutiny. 6. nadledviny. 7. možeček. 8. trojklaný nerv. 9. příštítná žláza. 10. oči. 11. uši. 12. lymfa. 13. trapézový sval. 14. paže. 15. plíce a průdušky. 16. srdce. 17. trávící soustava. 18. žaludek. 19. močový měchýř. 20. ledviny. 21. slezina. 22. dvanáctník. 23. žlučník. 24. slinivka břišní. 25. příčný tračník. 26. urogenitální trakt. 27. tenké střevo. 28. sestupný tračník. 29. konečník. 30. kostrč. 31. anální otvor. 32. kolena. 33. kolenní kloub. 34. kyčelní kloub. 35. vaječníky. 36. genitálie. 37. hemoroidy. 38. nervový systém. 39. slepé střevo. 40. hypofýza. 41. hypertenze

ÚČINKY AKUPRESURY
Speciální výstupky masírují nohu při chůzi, čímž stimulují receptory. Samočinná masáž zapříčiňuje mnohem lepší průtok krve přes všechny orgány, což je rozhodující pro naše zdraví. A to proto, že krev přenáší všechny látky nezbytné pro správné fungování těla: kyslík, hormony, imunitní protilátky, enzymy a také odstraňuje škodlivé toxiny.

 

ÚČINKY MAGNETICKÉHO POLE
Magnetické pole rychle proniká do bolavých tkání a nedovoluje elektrickým impulzům bolesti, aby z buněk vyšly. Signál bolesti zanikne za okamžik. Zdraví bezpečné magnetické síly o síle 970 Gaussů navíc způsobují, že červené krvinky dojdou až do nejtenčích kapilár. Výsledkem je růst okysličení, buněčná výživa tkání a vylučování toxinů. Hojení se zánětů se zrychluje, otoky, opuchliny a přecitlivělost mizí.

 

Díky inovativní kombinaci akupresury a biomagnetoterapie, biomagnetické vložky Promagnetin účinně eliminují jakoukoli bolest bez jakýchkoli vedlejších účinků.

JE 100% BEZPEČNÁ A DĚTINSKY JEDNODUCHÁ NA POUŽÍVÁNÍ

Abyste jednou provždy porazili bolest, jednoduše si dávejte do bot biomagnetické vložky a… choďte v nich. Děláte to, co děláte obvykle, a váš organizmus začíná pracovat zcela jinak. Magnetické pole rychle proniká do bolestivých tkání a mírní bolest již na buněčné úrovni. Magnetické síly o síle 970 Gaussů stimulují okysličení a buněčnou výživu a pomáhají očistit tělo toxinů. Výsledkem je, že přestanete pociťovat bolest a zlepšuje se fungování těla. Nemusíte měnit stravu, polykat tabletky proti bolesti, nechávat si dávat injekce nebo chodit na masáže a procedury. Protože vaše tělo i tak vede boj s bolestí.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Promagnetin proti bolesti: zmírníte bolest za 8 minut

Záruka trojí satisfakce

  1. Záruka originality – v Promagnetin byly poprvé spojeny dvě neobvykle účinné terapie proti bolesti do jedné. Její působení v boji proti bolesti a úpravě fungování organizmu je potvrzeno klinickými testy. Takové řešení nenajdete v jiných produktech dostupných na trhu. Proto si můžete být jisti, že dostanete originální produkt dostupný pouze prostřednictvím těchto stránek.
  2. Záruka kvality – díky pokročilé výrobní metodě, splňují biomagnetické vložky Promagnetin nejvyšší standardy kvality. Výkon magnetického pole byl speciálně vybrán tak, aby byl účinný, ale pro tělo naprosto bezpečný. To vše proto, aby efekty používání vložek 100% splnily vaše očekávání.
  3. Záruka spokojenosti – řada spotřebitelských testů potvrzuje vysokou účinnost biomagnetických vložek Promagnetin. Na základě těchto výsledků byla kúra uznána nejlepšími fyzioterapeuty z celé Evropy, kteří ji doporučují svým klientům.

Názor expertů

Můžete dále trpět a být vyloučeni ze života kvůli bolesti. Můžete také nadále trávit svůj organizmus tabletkami nebo utrácet peníze za neúčinné zákroky… Ale proč, když vám zaručím rychlý, jednoduchý a šetrný způsob, jak jednou provždy odstranit bolest? Stačí 8 minut na zmírnění první bolesti a pouze 28 dní kúry na úplné utlumení. Stejně jako 14 tisíc spokojených uživatelů Promagnetin, kteří se už radují ze 100% zdatnosti bez bolesti.

prof. Martin Tršek, vědec, odborník na molekulární biologii a biomedicínské inženýrství

Reference

Moje chronická bolest v kloubech byla nesnesitelná. Nedokázala jsem dělat nic, co mi dělalo největší potěšení: chodit po horách, jezdit na kole nebo pracovat na zahradě. Když jsem polykala prášky, moje játra to nezvládla. Nevěděla jsem, co mám dělat, abych byla zase fit. Dnes mám pocit, jako kdybych získala nový život. Díky biomagnetickým vložkám dělám všechno, co mi moje bolest neumožňovala. Dokonce se chystám na půlmaraton. Velká úleva!

Marie Zavadská, 44 let, Pardubice

Jsem kadeřnice, takže trávím většinu času ve stoje. Měla jsem hrozné bolesti chodidel, lýtek a páteře. Od té doby, co jsem začala chodit s biomagnetickými vložkami, přestala mě bolest trápit a opět jsem našla vášeň pro kadeřnictví!

Adéle Voleská, 34 let, Rýmařov

Menstruační bolest mi ztěžovala život. V „ty dny” jsem nevycházela z domu ani do práce, jen jsem ležela v posteli schoulená do klubíčka. Noční můra. Naštěstí mi moje mamka včas dala vložky Promagnetin. V životě bych si nemyslela, že by mi to mohlo pomoct. Ale fungovalo to! Konečně se cítím uvolněná od bolesti a nemusím se stresovat. Mamka stejně vždycky ví nejlépe.

Dominika Břízová, 27 let, Chomutov

Doma je pořád co dělat. Tady přesunout skříň, tam opravit kolo – žena mi vždycky něco najde. Ale jak se pořád ohýbat a vysilovat, když vaše páteř nezvládá? Pravda, nadváha také udělala své. Bratr mi doporučil biomagnetické vložky, protože jemu to pomohlo na ledviny. No a zafungovalo to. Nejen že páteř mě přestala zlobit , ale ještě jsem zhubl 5 a půl kilo! Teprve později jsem se dozvěděl, že v důsledku vyčištění od toxinů se můj metabolismus zrychlil. No, ale co je nejdůležitější: konečně se na mě žena může spolehnout.

Jan Záruba, 62 let, Čáslav

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: