Oilidermis proti vráskám: odstraníte 98 % vrásek a omladíte si pokožku obličeje a krku minimálně o 15 let za 28 dní

Oilidermis proti vráskám: odstraníte 98 % vrásek a omladíte si pokožku obličeje a krku minimálně o 15 let za 28 dní

 • odstranit 98 % dokonce i těch nejhlubších vrásek z obličeje, krku a dekoltu – dosáhnout efektu podobného botoxu;
 • radikálně zpevnit pokožku obličeje a krku – jako po zákroku chirurgického liftingu;
 • intenzivně hydratovat, regenerovat a vyživit nejvíce zašedlou, dehydratovanou, unavenou a zničenou pleť;
 • vyrovnat barevnost pleti – zmírnit pigmentové skvrny, rozšířené cévy a veškeré nedokonalosti;
 • omladit pokožku obličeje a krku o minimálně 15 let za 28 dnů – a dosáhnout tak trvalého výsledku,
 • a díky tomu se zbavit komplexů způsobených příznaky stárnutí, vypadat a cítit se krásně a mladší…

Nezáleží na tom, zda jste 30letá žena, u které se objevily první vrásky, nebo dokonce 80letá babička, která úplně ztratila naději, že se příznaky stárnutí dají zvrátit. Věda prokázala, že můžete omládnout minimálně o 15 let za 28 dní 100% přírodním způsobem!

OBJEDNAT

Důvody, proč je metoda dokonalou alternativou pro lifting a botox:

 1. vyhnete se bolesti – nemusíte si lehat na operační stůl, vystavovat obličej nožům nebo jehlám;
 2. vyhnete se nebezpečných komplikací, jako jsou ochrnutí svalů, smrt tkáně a poruchy nervové soustavy;
 3. mládnete v souladu s přírodou – navracíte svému obličeji vzhled z doby před minimálně 15 lety (nebo lepší! místo toho, abyste získávala charakter umělé, plastové masky;
 4. ušetříte desítky tisíc korun, místo abyste je vyhodili za nebezpečné zákroky.

Oilidermis proti vráskám: odstraníte 98 % vrásek a omladíte si pokožku obličeje a krku minimálně o 15 let za 28 dní

Všichni známí, rodina a přátelé budou vaší proměnou ohromeni. Už za necelých 28 dní se budete topit v lichotkách „jak mladě a krásně vypadáte!“

 • VYPLNĚNÍ 98% VRÁSEK JAKO PO BOTOXU
 • JEDNODUCHOST POUŽÍVÁNÍ
 • ZPEVNĚNÍ JAKO PO ZÁKROKU LIFTINGU
 • ÚSPORA DESÍTEK TISÍC KORUN
 • POKOŽKA MLADŠÍ O 15 LET ZA 28 DNÍ
 • 100% PŘÍRODNÍ A BEZPEČNÁ KÚRA

Záruka trojí satisfakce

 1. Záruka originality – v kúřeOilidermis se skrývá makromolekulární receptura vracející zpět biologický věk kožních buněk. Její účinnost při odstraňování vrásek a zpevnění obličeje a krku je potvrzena klinickými testy. Toto je první a jediná taková inovativní receptura. Proto si můžete být jisti, že se k vám dostane originální kúra, která je k dispozici pouze na této stránce.
 2. Záruka kvality – díky pokročilému procesu výroby makro-molekulární omlazující receptury Oilidermis splňuje nejvyšší standardy kvality. Všechny složky kúry byly podrobeny detailním testům. Laboratorní testy potvrdily, že kúra nezpůsobuje vedlejší účinky a je bezpečná pro všechny typy pleti – včetně pleti s akné, atopické nebo alergické. To vše proto, aby její výsledky 100% splnily vaše očekávání.
 3.  Záruka spokojenosti – četné laboratorní a spotřebitelské testy potvrzují nejvyšší účinnost Oilidermis. Na základě těchto výsledků si kúra získala uznání předních specialistů na kosmetologii z celého světa, kteří ji doporučují svým klientkám. Jsou si jisti, že se zbavíte příznaků plynutí času a v důsledku toho omládnete o 15 let za 28 dní.
OBJEDNAT

Oilidermis proti vráskám: odstraníte 98 % vrásek a omladíte si pokožku obličeje a krku minimálně o 15 let za 28 dní

Názor odborníka

Půl roku jsem prováděl intenzivní laboratorní testy. Věrnost přírodě, vědecké znalosti, trpělivost a trochu štěstí rychle přinesly výsledek. Vyvinul jsem jedinečnou, makromolekulární omlazující recepturu. Její průlomovost spočívá v tom, že doplňuje hladinu kolagenu v pokožce zevnitř, díky čemuž vrací v čase biologický věk pokožky. Je to první a jediná taková receptura na světě. Okamžitě jsem ho přihlásil k široce pojímaným testům. Její 98% účinnost byla potvrzena největšími výzkumnými ústavy v Evropě a v USA! Ještě během testů moje makromolekulární omlazující receptura přirozeně obnovila mladou pokožku obličeje a krku tisícům dobrovolnic!

Oilidermis obsahuje pouze přírodní, bezpečné a super účinné omlazující látky. Postaral jsem se o to, aby každá žena mohla kúru provést sama doma. Omlazující makromolekulární receptuře jsem dal podobu oleje, který si stačí nanést na obličej jednou denně. Tímto způsobem kúra vyživuje pokožku zevnitř a dokonale vyhovuje potřebám každé pleti – normální, alergické, s akné nebo atopické. Stačí si každý den nanášet olej s v něm se nacházející mou recepturou, abyste pozorovali, jak se den po dni dokonce i hluboké vrásky rozplývají a povislá pokožka získává mladou a pevnou podobu.

prof. Vladislav Svoboda, vědec, specialista na molekulární biologii

Recenze

Budete mi věřit, že jsem nebyla na chirurgickém liftingu? I když byste se podívali přes lupu, nevšimnete si ani stopy po jizvách od skalpelu. Protože stačily 2 měsíce kúry Oilidermis a vypadám jako vlastní dcera! A prý jen bohatí mohou být navždy mladí…

Anděla Králová, 72 let, Rumburk

Až se nechce věřit, že tak jednoduchá metoda dělá takové zázraky. Jednoduše si nanášíte olej na pokožku obličeje a později pozorujete, jak vrásky mizí. Neuvěřitelné. Už jsem to využila já, moje sestry a sestřenice. Doporučuji z celého srdce!

Sára Němčanská, 55 let, Děčín

Kúra mi navrátila mládí pokožky za necelé 3 týdny. Na začátku jsem, když se tváří dotýkala prsty, nemohla uvěřit, že je to můj obličej! Tak pevný a sametový… Cítím, že jsem získala nový život, bez komplexů. Děkuji.

Miroslava T., 69 let

Po rozvodu jsem si myslela, že taková stará bába jako já, už nepotká žádného muže pro vztah. Abych řekl pravda, byl jsem krok od propadnutí zoufalství. Dokud jsem nepoužila tuto léčbu. Omládla jsem o několik let, získala zpět sebejistotu a začala chodit na rande. Partnera jsem našla rychle! Je mladší o 7 let, ale nám to nevadí – to on vypadá starší!

Petra Večerková, 67 let, Luhačovice

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: