Oculax pro obnovu zraku: zastavuje proces ztráty zraku a zmírňuje otoky pomocí jedinečnému komplexu bioflavonoidů a luteinu!

Oculax pro obnovu zraku: zastavuje proces ztráty zraku a zmírňuje otoky pomocí jedinečnému komplexu bioflavonoidů a luteinu!

 • Pokud trávíte celé dny u počítače, zmírní únavu a napětí očí
 • Zbaví se otoků kolem očí kvůli nošení kontaktních čoček, napětí očí, alergiím
 • Zvýší ostrost zraku zlepšením fungování očí a očních svalů
OBJEDNAT

Patentovaný vzorec Oculax pomáhá

Oculax pro obnovu zraku: zastavuje proces ztráty zraku a zmírňuje otoky pomocí jedinečnému komplexu bioflavonoidů a luteinu!

 1. Při zhoršení zraku a otoku kolem očí:
  lutein, borůvkový extrakt a zeaxantin odstraňují otoky, kruhy pod očima a zastaví zhoršení zraku
 2. Při krátkozrakostí a dalekozrakostí:
  beta-karoten zlepšuje schopnost oka dobře vidět na různé vzdálenosti
 3. Při práci u počítače:
  flavonoidy snižují únavu, vytvářejí ochrannou bariéru pro oči a odrážejí více než 80% UV záření
 4. Po přenesení očních infekcí:
  Oculax zmírňuje následky přenášených infekcí

Patentované složení kapslí Oculax

Oculax pro obnovu zraku: zastavuje proces ztráty zraku a zmírňuje otoky pomocí jedinečnému komplexu bioflavonoidů a luteinu!

 • Plody borůvek
  Zrychlení regenerace rhodopsinu a aktivace fermentů sítnice pod vlivem extraktu z borůvek zlepšují noční vidění, snižují riziko vzniku retinální dystrofie a urychlují proces obnovy vidění po dlouhodobém zatížení očí.
 • Mrkev
  Vysoký obsah alfa- a beta-karotenu – provitaminu A, zabraňuje narušení adaptace na temnotu a keratinizace pokožky. Beta-karoten chrání buňky před poškozením aktivními formami kyslíku a volnými radikály. Pravidelné užívání přípravku Oculax může snížit riziko vzniku krátkozrakosti.
 • Borůvkové listy
  Oculax posiluje vidění a zlepšuje jeho ostrost díky prokyanidům a bioflavonoidům, které chrání membrány cév a kapilár, čímž zlepšují mikrocirkulaci krve, což je zvláště důležité pro oční čočku a sítnici. Při delším používání počítače tak oči nebudou mít zarudnutí a nadměrnou suchost.
OBJEDNAT

Jak používat Oculax k odstranění příčin očních onemocnění

 • Denně
 • Užívejte 2-3 kapslí denně
 • Berte Oculax při jídle a zapijte sklenicí vody.
 • Kompletní kúra od 4 týdnů Oftalmologové doporučují opakovat kurz při každé změně ročního období. Stejným způsobem zajistíte zdraví vašich očí pro nadcházející roky.

Odborník: “v Oculax jsou účinné látky koncentrovány natolik, že stačí 2 kapsle denně”

Bez počítače a přístrojů nemůžeme ve společnosti plnohodnotně existovat, ale kazí nám to zrak. Z jídla nedostáváme všechny potřebné vitamíny a mikroprvky, které chrání naše oči. Další příjem vitamínů A, E, C, beta-karoten je nezbytný pro všechny, zvláště pro lidi, kteří jsou v rizikové skupině pro vývoj očních onemocnění.

 

Používejte přípravky na základě borůvek, luteinu, zeaxantinu a dalších složek, které doporučují oční lékaři. Z certifikovaných a zcela přírodních léků naše asociace doporučuje Oculax. Tento přípravek podporuje zdraví celého vizuálního systému.

 

Pouze s Oculaxem je možné odolat vývoji změn sítnice souvisejících s věkem a očních onemocnění po mnoho let dopředu, a to i při stejném namáhání očí.

Stoletov Pavel Viktorovič šéf Asociace oftalmologů

Recenze zákazníků, kterým už pomohl Oculax

Marjana, Praha

Zrak se mi zhoršil, stejně jako všem v mém věku kvůli počítači. Hodiny jsem seděla před monitorem v práci, pak doma. Když jsem venku přestala normálně vidět tváře lidí, uvědomila jsem si, že je to špatné. Šla jsem do optiky a zkontrolovala oči. Ukázalo se, že mám zrak minus 2. Nezlobila jsem se a pak jsem začala hledat, jak bych teď mohla očím pomoci. Našla jsem Oculax. Již po prvním kúru, zrak se zlepšil o 1. Jsem spokojená.

Roman, Germany

Problémy se zrakem jsem měl vždycky, ale když jsem se dostal na -5, rozhodl jsem se pro operaci. Po operaci jsem trpěl suchostí, oči rychle byly unavené a zanícené. Dostal jsem nějaké super drahé prostředky, ale ty nepomohly. Pak jsem si sám na internetu našel Oculax. Po prvním kurzu se oči přestaly řezat a vysychat a po druhém-konečně prošel zánět.

Boris Andrejevič, Ostrava

Hledal jsem lék, ve kterém by byly borůvky a lutein. Vždyť to jsou nejsilnější přírodní oční léky. Nabídek je mnoho, ale většina z nich jsou dudlíky bez certifikátů a licencí. Důvěru u mě získal pouze Oculax. Beru ho už tři týdny a oči se mnohem méně unavují , přesně jak jsem chtěl.

Kristýna, Kraliki

Problém s očima jsem se snažil vyřešit populárním prostředkem-Vizinem. Teprve po opakovaném otoku sliznice oka jsem se dozvěděl, že oční lékaři tyto kapky nedoporučují a je povoleno je používat nejdéle 2 dny. Známá mi doporučila Oculax, díky němu odstranila otok a mohla jsem bezpečně udělat zkoušku na řidičák.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: