Nomidol: snadný způsob překonat kvasinky, svědění a praskliny!

Nomidol: snadný způsob překonat kvasinky, svědění a praskliny!

 • Léčí kvasinky na chodidlech a nehtů
 • Odstraňuje svědění a loupání kůže
 • Odstraňuje pocení a zápach
 • Hojí praskliny na patách
OBJEDNAT

Jak funguje krém «Nomidol»?

Při pravidelném použití, «Nomidol» zbavuje hned několika problémům. Nacházející aktivní složky ve složení efektivně odstraňují

 1. Teobromový olej — chrání zasažené oblasti kůže a odstraňuje první příznaky (zarudnutí a svědění).
 2. Salvia officinalis — ničí vnitřní plísňové infekce díky svým antiseptickým a protizánětlivým vlastnostem
 3. Extrakt z dubové — kůry má antiseptické a svíravé vlastnosti. Pomáhá předcházet relapsu.

Nomidol: snadný způsob překonat kvasinky, svědění a praskliny!

OBJEDNAT

ÚČINEK PO APLIKACI KRÉMU NOMIDOL

 • Navždy se zbavíte plísně na nohou a chodidlech
 • Zbavíte se pocitu diskomfortu a svědění na nohou
 • Vaše nohy přestanou nepříjemně smrdět
 • Budete cítit měkkost a pohodlí při chůzi
 • Vaše nohy se přestanou silně potit
 • Kůže nohou se obnoví a bude hebčí a hladší
 • Nehty se promění v dokonalý stav

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT KRÉM «NOMIDOL»?

Třikrát denně umyjte nohy a utřete. Dejte tenkou vrstvu na celé chodidlo. Třikrát denně během 30 dní. Všimnete si, že paty se mění do růžová a kůže se stává zdravou!

Proč krém «Nomidol» je účinnější než jiné masti proti plísně?

Protikvasinkové prostředky se dělí na 2 druhy: první nepomáhají, druhý fungují jen během použití. Lidé, kteří se trápí kvasinky nohou, musí stále pužívat krémy a mastičky.

«Nomidol» mění sitauci zásadním způsobem. Hromadné klinické průzkumy ukázaly, že tento prostředek efektivně zbavuje kvasinky nohou a nehtů. Již po 1 kurzu léčení kvasinky mizí a nevrací se. Takový silný účinek je díky přírodním složkám.

Nomidol: snadný způsob překonat kvasinky, svědění a praskliny!

Názor expertu – dermatologu

Tento prostředek dokázal svoji účinnost. Hlavní přednosti- je komplexní péče. I když se symptomy neprojevují, je třeba začít používat «Nomidol» pro prevencí již teď. Kvasinky nohou se rozvíjí hodně rychle! Dnes lehké oloupání a svědění, a zítra budete muset jít do nemocnici a brát antibiotika 5 krát denně. Nečekejte! Lečte problém teď. Kromě toho, kvasinky jsou nakažlivé. Pokud jste nemocní nebo někdo z blízkých – je nemocná celá rodina!

— Alexej Bozunov k.m.n., MMSI jm.N.A. Seaško. Lékař – dermatolog, kosmetolog, mykolog

Recenze

Před «Nomidol» jsem myslela, že kvasinky – jsou jako kvasinky, že zmizí na nějakou dobu, a pak se znovu objeví… Zkoušela jsem spousta jiných prostředků. Symptomy zmizely, ale kvasnice asi zůstavaly v nohou. Našel jsem web na internetu a objednal Nomidol. Už jako půl roku mě nic netrápí.
Děkuji!

Elena, Praha

Patičky jsou jako u malého dítěte! Furt chodím do bazénu. A když jsem se dozvěděla, že mám kvasinky, tak moc jsem se tomu nedívila, sprchy jsou pro všechny, šatny také, chlor proti kvasinkám nezachrání. A co mám dělat. Všechny holky u nás vědí, že není nic lepšího, než «Nomidol»! Všechny to používáme a nikdo není nemocný!

Alexandra, Karlovy Vary

Kvasinky se zvykají na ty prostředky, kterými léčíte. Manželovi se strašně moc potily nohy a kvůli tomu nemizely kvasinky. Kvůli 2 vlasntostem jsme si vybrali «Nomidol». Protože je proti pocení a kvasinkám. 3 měsíce používal. Všechno zmizelo!

Kateřina, Ostrava

OBJEDNAT
Comments: 0
 1. Olenka Ryžova

  Stydím se říct, že jsem také měla kvasinky. A souhlasím, co se týče hygieny jsem se o sebe dost pečovala. Ale jednou jsem promočila nohy, 2 hodiny jsem šla domu v mokrých botách…a konec..od tehdy to bylo peklo. Nemohla jsem sedět v práci – česalo se všechno, nehty se vrstvily, zápach nepříjemný..Teď se to uklindilo. Přemýšlímobjednat si pro prevecní tenhle prostředek, když říkají, že je dobrý

 2. Olesja Popova

  Moje mamka měla podobný případ, ji je 68 let a kvasinky rozežíraly nohy. Nic nepomáhalo, imunita se ponížila. Nomidol tehdy poslala moje sestra z Německa. Myslela jsem, že je to ještě jedna zbytečná věc,ale naopak,nohy vyléčila za měsíc a půl.

 3. Irina Vojceva

  Používám Nomidol, dávno jsem o tom slyšela. Správně říkáte, v České republice to nenajdeš. Jen to objednávám přes internet na webu. Moje nehty také zachránil – bylo to něco!

 4. Julija Lusenko

  Ano, na rukách Nomidol mi výborně vše odstranil. Na manikúře mě tímhle nakazili, kdo by to mohl myslet. Hledala jsem také na internetu, jak léčit,hodně jsem četla o NOMIDOL – v zahraničí jen tímhle se zachraňují. A u nás bůh ví co prodávají

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: