NicoZero od kouření: zbaví vás škodlivého zvyku navždy!

NicoZero od kouření: zbaví vás škodlivého zvyku navždy!

 • Bez touhypo cigaretě
 • Bez abstinenčních příznaků a syndromů
 • Bez knih a hypnózy
 • Bez léků a nikotinových náplastí
OBJEDNAT

Když jste vykouřil/a svouprvní cigaretu, Byla jste jistýá že budete kouřit dál celý život?

 • Nikotin je návyková látka na kterou si zvykneš hned po první dávce. Pokud budeme mluvit o její škodlivem účinku na tělo, tak je škodllívější než heroin, protože způsobuje závislost hned po první cigaretě.
 • Předtím, než jste to poprvé zapálila, byla jistota že: zvládnete s tím skončit kdykoli! Vlastně pak je to mnohem komplikovanější než se zdá.
 • Můžete se za to stydět nebo za to sebe nenávidět, protože se nedá přestat kouřit bez pomocí. Informace o tom, jak je kouření nebezpečné a škodlivé už pro tebe není tak zastrašující.

Ale i přesto nepřestáváš kouřit. Proč tedydoopravdy chceš kouřit?

Když pořád kouříte tak se počet acetylcholinových receptorů v mozku prudce zvyšuje (receptory které poskytují uvolňování hormonů radosti), ale jejich citlivost klesá. Tyto receptory jsou normálně aktivovány speciální organickou sloučeninou, acetylcholinem, která je velmi podobná struktuře nikotinu. Se zvyšujícím se počtem receptorů přestávají stačit vlastní rezervy acetylcholinu. A aby se člověk cítil šťastný, musí pořád zvyšovat dávku nikotinu – takto se formuje fyziologická závislost na cigaretě.

OBJEDNAT

Pouze za 4 týdny – a už nikdy nebudeš mít touhu po cigaretě

NicoZero od kouření: zbaví vás škodlivého zvyku navždy!

 • První týden
  Složení NicoZero zvyšuje citlivost receptorů acetylcholinu (těch, které jsou odpovědné za pocit potěšení).
 • Druhý týden
  Začíná Vám chutnat jídlo, koukáte na svojí oblíbenou televizní show a pravidelně relaxujete. Hladina stresových hormonů pořád klesá. Nervózní napětí mizí a už nepotřebujete relaxaci s cigaretou.
 • Třetí týden
  Mozek blokuje podráždění acetylcholinových receptorů při použití nikotinu – přestanete si užívat cigarety, ale stále můžete kouřit. V tomto okamžiku je tělo zcela znovu zvyklé na vyrobu hormonu štěstí přirozeným způsobem.
 • Čtvrtý týden
  Všímáte si, jak si začínáte užívát toho, co se vám opravdu líbí a co je prospěšné pro organismus. Fyzická a psychologická potřeba kouřit – úplně zmizí!

Nicozero Sprej, pro zbavení se závislosti na nikotinu

NicoZero od kouření: zbaví vás škodlivého zvyku navždy!

 1. Extrakt z ovesných zrn
  Posiluje nervový systém, krevní cévy a srdeční sval, má příznivý vliv na krévní buňky
 2. třezalka tečkovaná
  Způsobuje postupnou a odpor k tabákové vůni, čistí dýchací cesty od škodlivých látek.
 3. Zázvor
  Ředí krev, snižuje možnost vytváření krevních sraženin, čistí tělo od toxikých látek.
 4. Hloch
  Odstraňuje z těla látky vytvořené po rozpadu nikotinu, detoxikuje tělo, čistí plíce

Odborné mínění

Závislost na nikotinu je moderní nemoc. Je opravdu těžké se toho zbavit, často i pro mě, jako lékaře, to bylo příliš složité. Nyní, když NicoZero je na trhu, není pochyb o tom, že každý navždy může přestat kouřit, bez ohledu na to, jak dlouho člověk kouřil. Lék NicoZero je založen na úplně inovativním principu. Přípravek působí na receptory zodpovědné za touhu po cigaretě. Nejprve je mozek oklamán. Bere to jako že se mu podáva nikotin, protože NicoZero uspokojuje skutečné potřeby těla vyplývající z kouření. Postupně mizí zvyk a chuť na cigaretu. Po léčbě s NicoZero se vyvine silný odpor k cigaretám a vy lehce a hlavně navždy se zbavujete závislosti na nikotinu.

Václav Benda,
MUDr, lékař, přednosta oddělení pro léčbu návykových nemocí,

Recenze o NicoZero

Štěpán
39 let

Kouřil jsem cigarety od 14 let. Teď je mi 39 a teprve před rokem jsem byl schopen se zbavit závislosti na nikotinu pomocí NicoZero. Kouřil jsem 24 let a nemohl jsem si představit, jak je nádherný život bez tohoto odporného zápachu tabáku, zežlutých zubů, kašle a zlých pohledů nekuřáků. Snažil jsem se několikrát přestat kouřit. Díky NicoZero, pouhá myšlenka na cigaretu mě znechucuje.

Anna
42 let

Snažila jsem se přestat kouřit různými způsoby: vyzkoušela jsem hodně různých způsobů. A každý pokus se končili stejným způsobem: za měsíc jsem se vrácelá ke kouření. Cigareta byla moje kamarádka která mě vždy podporovala, rozumělá mi a bavila mě. Teď chápu, jak jsem byla hloupá, protože jsem sama sebe pořád klamala, prostě jsem nemohla přestat kouřit, a veškeré metody, které jsem zkoušela, byly jen reklamné a neučinné. Píšu tady recenzi o NicoZero, protože to pomohlo. Přestala jsem kouřit navždy. Díky tomuto úžasnému léku nekouřím již 8 měsíců. Už ale vím jistě, že se k této závislosti nikdy nevrátím.

Dan
33 let

Ze všech způsobů, jak se rozloučit s cigaretou, je NicoZero pravděpodobně jediný účinný. Byl jsem o tom přesvědčen ze své vlastní zkušenosti. Trvalo mi tři týdny, než jsem zakouřil svou poslední cigaretu v mém životě a rozhodl se už nikdy ke kouření nevracet. Díky výrobcům za tento přípravek!

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: