Keto Diet: bezpečné hubnutí díky ketóze

Keto Diet: bezpečné hubnutí díky ketóze

KETO DIET POVINNÁ SLOŽKA STRAVY.

 

Kapsle spouští v organismu ketózu a transformují zásoby tuku do energii.Budete určitě hubnout každý den.

Ketóza – získávání energie z tuků, a nikoli z glukózy, která vstupuje do těla se sacharidy. Pokud tělo přestane přijímat energii ze sacharidů, pak po 7–14 dnech vstoupí do stavu ketózy. Výsledkem je aktivní přeměna tuků na energii.

 

Nicméně, strava zahrnující vyloučení sacharidů z potravy je pro lidi obtížné tolerovat. S KETO DIET můžete zahájit proces ketózy bez mučení. Komplex zajistí příjem ketonových těl z vnějšku, což vám pomůže zbavit se nadbytečného tuku.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Keto Diet: bezpečné hubnutí díky ketóze

VÝHODNÁ KOMBINACE КЕtÓZA+ KETO DIET

Dosažení ketózy obvykle trvá 7 až 14 dní. Pouhá 1 kapsle KETO DIET sníží tuto dobu na 40-50 minut, během níž začne proces přeměny tuků na energii a redukce tělesného tuku. Stačí brát KETO DIET DENNĚ A SHODÍTE AŽ 10–15 KG NADVÁHY ZA MĚSÍC!

 • 1. ETAPA
  Ketóza vám umožní spalovat těžko přístupný tuk při zachování svalové hmoty. Snížení příjmu sacharidů, stabilizace vaší váhy a nevrácení ztracených kilogramů .
 • 2. ETAPA
  Keto Diet spouští účinek ketózy: urychluje metabolismus, snižuje chuť k jídlu a přímo útočí na vaše tukové zásoby !

Hlavními vlastnostmi přípravku KETO DIET je urychlení přechodu těla do stavu ketózy a pomoc při přeměně tuků na energii.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

SILNÉ SLOŽKY VE SLOŽENÍ KETO DIET

 1. Ketony maliny. Účinky jsou podobné ketonovým tělům produkovaným lidským tělem. Mají extrémně vysokou aktivitu.
  Transformují tuk na energii. Zrychlují metabolismus. Potlačují hlad
 2. Beta sitosterol. Neutralizuje následky nesprávné stravy
  Normalizuje lipidovou výměnu. Čistí cévy od „špatného“cholesterolu. Zlepšuje postavu, bojuje s celulitidou
 3. Koenzym Q10. Nedostatek koenzymu Q10 je příčinou nadváhy v 78% případů
  Normalizuje metabolismus. Snižuje úroveň špatného cholesterolu. Zbavuje, přejídání
 4. L-karnitin. Látka, podobná Vitamínu B, syntezuje v organismu člověka
  Přeměňuje tuk na energii. Odstraňuje podráždění, zlepšuje náladu. Zbavuje deprese
 5. Bromealin. Ferment přeměňující bílkoviny a tuky produkující se z dužiny ananasu
  Aktivně rozpouští viscerální tuk. Odstraňuje otoky. Zabraňuje tuku ve vnitřních orgánech
 6. Organický synefrit. Výrazný lypolitik. Blokuje činnost alfa receptorů tukových buněk
  Bojuje s „tvrdohlavým“ tukem včetně viscerálního. Zvětšuje spotřebu kalorii. Zvyšuje práceschopnost a vytrvalost

Keto Diet: bezpečné hubnutí díky ketóze

NÁZOR ODBORNÍKU OKETO DIET

Při procesu ketózy se tuky rozkládají na mastné kyseliny a glycerin, které se následně transformují na ketonová těla. Ketóza je však spouštěna pouze v případě úplného vyčerpání zásob glykogenu v játrech a svalové tkáni, obvykle k tomu dojde během 7-14 dnů.

Pro urychlení tohoto procesu, a tím i spalování tuků doporučuji svým pacientům výživový doplněk KETO DIET. KETO DIET dokonale podporuje tělo při dietě keto: obohacuje se o nezbytné prvky, potlačuje hlad, odstraňuje únavu a úzkost. KETO DIET poskytuje zdravé a přirozené hubnutí a neméně důležité, aniž by došlo k ochabnutí pokožky, která vašemu tělu přinese mimořádné výhody.

PAVEL ČECH , ČESKÝ DIETOLOG, SPECIALISTA SPRÁVNÉ VÝŽIVY, PRAXE -30 LET.

RECENZE

«Pokud si pamatuji – vždy na dietě. Hladovění, spánek a problémy s kůží byly moje stálé společníky. Na vahách bylo minus, ale pak následovalo přejídání a všechno dokola. O KETO DIET jsem se dozvěděla od odborníka na výživu. Výsledek hubnutí byl téměř okamžitě. Každý týden jsem viděla na vaze mínus 3 kg. Pro mě to byla skutečná magie. Můj stav byl skvělý, nebyl hlad, spala jsem 7 hodin».

Adéla N, 27 let

«Pro mě byl KETO DIET spasením. Nikdy jsem si nemyslel, že můžu jíst všechno, co miluji, a zároveň zhubnout. Faktem je, že jsem měl ve stravě vždy nadbytek sacharidů. To znamenalo nadváhu 100 kg za 29 let. Obecně, jakmile jsem mírně upravil množství sacharidů, hmotnost začala klesat. Ale nemůžu žít bez sacharidů, protože mám rád rychlé občerstvení. Pak jsem se dozvěděl o KETO DIET. Poté, co jsem vzal tento lék, proces spalování přebytku šel mnohem rychleji a já jsem se ani nemusel vzdát sacharidů. Celkově jsem za 4 měsíce shodil 25 kg. KETO DIET – bomba! Doporučuji to všem!»

David K, 49 let

Jak málo víme o našem organismu. Ani jsem nemyslela na to, jaké složité procesy v něm probíhají, dokud jsem se nedostala k výživě a neuslyšel jsem o ketóze. Jsem líný člověk. Nemůžu sedět na dietách, take sportuji. Proto jsem hledala něco snadného a rychlého. O KETO DIET mohu říci jednu věc – musíte to vzít! S tímto přípravkem se mi podařilo shodit rekordních 15 kg a dosáhnout své ideální postavy.

Adéla R, 34 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Comments: 0
 1. Růžena

  Komplex je skutečně skvělý. Mám zkušenosti s jeho užíváním. Zhubla jsem rychle

 2. Pavla

  Preparát je super! Zcela to potvrzuji! Nemohla jsem zhubnout 10 let. Za tu dobu jsem vyzkoušela všechno! Nic nepomáhalo. Ale jak jsem začala užívat KETO DIET, váha odešla za několik týdnů. Stala jsem se štíhlou!

 3. Irena B.

  Kamarádka mi o tomto preparátu vyprávěla. Za několik měsíců shodila 21 kg. Nesportovala, nehladověla. Teď se cítí skvěle. Najednou se objevilo mnoho nápadníků.

 4. Emil

  Zhubla jsem o 20 kg. K tomu jsem ještě běhala a cvičila v tělocvičně, jelikož jsem opravdu nevěděla, co s energií. Stala jsem se znatelně štíhlejší a fit. Jestliže se dříve kluci na mě ani nepodívali, teď slyším komplimenty každý den. To je tak příjemné.

 5. Tomáš Novotný

  Také mám zkušenosti s KETO DIET a také kladné. Vážil jsem 98 kg, teď 81 kg. Jsem úplně spokojen.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: