Intenskin vrásky: omlazení dostupné za domácích podmínek!

Intenskin vrásky: omlazení dostupné za domácích podmínek!

 • Аlternativa botoxu
 • Viditelný účinek
 • Bezpečné a přírodní

Intenskin – inovace ve světě kosmetiky! Dermatologicky testovaný vzorec Intenskin vyvíjeny pro zpevnění obličeje a vyhlazení vrásek. Intenskin je bezpečnou alternativou „injekce krásy“ a chirurgického zpevnění konturu obličeje.

OBJEDNAT

Odstranění vrásek, elascitita a blesk

Intenskin vrásky: omlazení dostupné za domácích podmínek!

 1. Kvintesencí vlastností extraktu Callisia a extraktu z listů Camellia synensis dává ženám to nejlepší, čeho bylo dosaženo v oblasti zachování mladistvosti a dlouhověkosti pokožky
 2. Vzácné vlastnosti těchto dvou prvků poskytují účinný boj proti všem známkám stárnutí pokožky. Extrakt z Vilínu podporuje kvalitní omlazení, jantarový extrakt má silný účinek uvnitř pokožky a urychluje regeneraci kožních buněk.
 3. Všechny viditelné známky stárnutí se zmenšují: kůže získává pevnost, hustotu a elasticitu, vrásky jsou vyhlazeny, pleť je jednotná a jasná.

Úžasný účinek Intenskin díky

Intenskin vrásky: omlazení dostupné za domácích podmínek!

 • Extrakt ze zlatého kníru Vyhlazuje hluboké věkové vrásky, intenzivně hydratuje a vyživuje mikroelementy, které udržují hydrataci. Eliminuje zarudnutí, cévní síť, pigmentaci, vyrovnává tón obličeje.
 • Extrakt z listů kamélie sinensis Odstraňuje toxiny z buněk, které brání omlazení. Normalizuje rovnováhu vody a tuku v kůži, eliminuje otoky a podráždění. Vytahuje ovál obličeje.
 • Extrakt gamamelis Vyhlazuje jemné obličejové vrásky v blízkosti očí, rtů a v blízkosti úst. Zabraňuje vzniku pigmentových skvrn a tmavých kruhů pod očima, zesvětluje již existující.
 • Jantarový extrakt Dělá pleť pružnou a hydratovanou. Zpřísňuje ovál obličeje, zabraňuje vzniku hlubokých věkových vrásek. Vyhlazuje pokožku a nasycuje vitamíny pro zachování mládí.
OBJEDNAT

Jak používat Intenskin?

 • Vyčistěte pokožku obličeje obvyklým způsobem
 • Naneste malé množství Intenskin na obličej
 • Rozetřete jemnými kruhovými pohyby až se to celé vstřebá
 • Používejte Intenskin ráno a večer během celé kúry
 • Užívejte mladou jasnou tvář bez vrásek!

Výsledek teď a tady!

Eliška, 35 let

«Intenskin zcela neviditelný a učinkuje prostě skvěle. Zdá se mi, že do jisté míry nahrazuje plastickou chirurgii – ihned po aplikaci – ihned jiná tvář. O 10 let mladší!»

Аnička, 56 let

«Intenskin se mi perfektně hodí! Produkt vyhladí všechny vrásky na tváři, zpevní kontury obličeje a vypadám svěží a mladší. Pro mě je to nejlepší řešení, protože teď už nemusíte kupovat spoustu přípravků a běžet do salónů, abyste se nějak dát dohromady!»

Мonika, 38 let

«Intenskin mě překvapil! To je ideální způsob pro vycházku ven. Naneste tenkou vrstvu – a tvář se změní před vašimi očima. Pokožka je napnutá, vrásky jsou vyhlazeny, všechny vady okamžitě zmizí. Zpevňující účinek trvá až 8 hodin!»

Daniela, 41 let

«Mám ráda kosmetiku, kde je vidět hned účinek. Takže Intenskin mi sedí ideálně. Aplikovala jsem – zmizely otoky, vrásky, pokožka je svěží, hladká a rovná».

Jak objednat

 1. krok Vyplňte formulář objednávky níže
 2. 2.krok Počkejte na zavolání operátora
 3. 3.krok Pracujeme BEZ PLATBY DOPŘEDU! Zaplatíte při doručení
OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: