HEY!GUMMY pro hubnutí: které pomohou posílit imunitu, zhubnout a zlepšit vaši pohodu!

HEY!GUMMY pro hubnutí: které pomohou posílit imunitu, zhubnout a zlepšit vaši pohodu!

Zjistěte, jak se můžete snadno a příjemně starat o svou pohodu. Díky želé s jablečným octem HEY!GUMMY urychlíte metabolismus, udržíte acidobazickou rovnováhu těla a snížíte syntézu mastných kyselin v játrech. Postaráte se o správnou hladinu glukózy a inzulínu, dodáte si sílu vitamínů a minerálů. Podpoříte imunitu.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Lahodné želé HEY!GUMMY je spousta výhod pro vaše zdraví

HEY!GUMMY pro hubnutí: které pomohou posílit imunitu, zhubnout a zlepšit vaši pohodu!

Obsahují silné antioxidanty pocházející z práškového jablečného octa. Byly obohaceny o superpotraviny, včetně kořene čekanky – pro účinnou regulaci hladiny cukru v těle. Každé želé obsahuje také extrakt z kořene zázvoru, který eliminuje plynatost a snižuje vysokou hladinu špatného cholesterolu v krvi.

Ale skutečný poklad HEY!GUMMY je octová matka. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, které podporují zdraví a imunitu: draslík, sodík, hořčík, fluor, chlor, železo, měď, fosfor, křemík, vitamíny A, C, E, P a skupiny B. Octová matka se skládá z celulózy, kvasinek a živých bakteriálních kultur. Díky tomu dokonale řeší zažívací potíže a zácpu. Podporuje odstranění toxinů z těla, hubnutí a imunitní systém. Reguluje hladinu cukru a LDL cholesterolu.

DVĚ ŽELÉ OBSAHUJÍ STEJNÉ MNOŽSTVÍ JABLKOVÉHO OCTA JAKO JEDNÁ POLÉVKOVÁ LŽÍCE.

VYZKOUŠEJTE CHUTNÉ HEY!GUMMY A OBJEVTE, KOLIK MŮŽETE ZÍSKAT!

 • podpora zdraví každý den
 • zdravý trávicí systém
 • více energie
 • lepší imunita
 • štíhlá postava
 • celkové zlepšení stavu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

TAK MNOHO VÝHOD V JEDNOM PRODUKTU

HEY!GUMMY pro hubnutí: které pomohou posílit imunitu, zhubnout a zlepšit vaši pohodu!

 1. Žádná chuť octa
  Už se nemusíte nutit pít před snídaní jablečný ocet. V želé HEY!GUMMY nebudete cítit jeho vůni ani chuť. A díky obsahu neutrálního agaru má produkt příjemnou konzistenci. Jezte a užívejte si ho, kolik chcete!
 2. Pouze 2 želé denně
  Přesně tolik stačí abyste získali nekonečné výhody! Vložte želé do tašky. Dejte je na polici v koupelně. Dejte je na noční stolek. Mějte je vždy po ruce a pravidelně je jezte. Dvě želé se každý den postarají o vaše zdraví a pohodu!
 3. Pouze přírodní složky
  Můžete si být jisti, že v želé HEY!GUMMY nenajdete cukr, fruktózo-glukózový sirup a další umělá sladidla. Produkt obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry, které nenaruší cukrovou a hormonální rovnováhu. Kromě toho pomohou udržet rovnováhu ekosystému vašeho těla.
 4. Ideální pro každého
  Složení želé HEY!GUMMY je jednoduché a transparentní. Nic neskrýváme! Ve výrobku nenajdete žádné živočišné látky ani lepek. Ale najdete sílu vitamínů přírodního původu. Želé jsou vhodné pro vegetariány a vegany.

HEY!GUMMY NAJDETE:

 • práškový jablečný ocet urychluje metabolismus a detoxikaci těla
 • extrakt z kořene zázvoru stimuluje produkci žaludečních šťáv a snižuje nadýmání po jídle
 • jablečný ocet s octovou matkou reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi
 • oligosacharidy z kořene čekanky podporují vývoj střevní mikroflóry a regulují pohyby střev

ÚČINNOST POTVRZENÁ VĚDCI Z CELÉHO SVĚTA

O účinnosti jablečného octa není třeba nikoho přesvědčovat. Jeho vlastnosti jsou dobře známy každému, kdo se chtěl alespoň jednou komplexně postarat o své zdraví. Bohatý na vitamíny B (B1, B2, B3, B5, B6, B7 a B9), vitamíny C, P, E a beta-karoten má vynikající vliv na pohodu, stav vlasů a nehtů, trávicí a imunitní systém, a také zabraňuje tvorbě usazenin ve střevech. Jablečný ocet je jedinečný produkt, který obsahuje draslík, fosfor, hořčík, sodík, vápník, síru, železo, chlor, fluor, křemík a až 3 druhy kyselin: octovou, mléčnou a citrónovou.

 

Proto HEY!GUMMY čerpá z bohatství vědy a sáhne po přírodním, 100% dokonalém produktu, jehož působení bylo potvrzeno po celém světě. O příznivých účincích jablečného octa si můžete přečíst mj. zde. Ale šli jsme o krok dále a kombinovali jsme s ním mimořádné složky – zázvor a kořen čekanky. A to vše, aby vám poskytnout co nejvíce výhod v jednom produktu.

NÁZORY LIDÍ

Mám povolání, které vyžaduje, abych byla po celou dobu 100% pro ostatní. Je to velmi stresující práce. Někdy ztrácím sílu a pak se chci ukrýt. Zcela nedávno jsem měla „poruchu“. Takovou poruchu, když vás všechno přemůže. Prostě nemáte energii jednat, a další káva ráno nepomůže. Kolegyně z práce, která viděla pokles mé formy, odhalila, že už nějakou dobu užívá želé s jablečným octem a že problémy s poklesem sil se jí již netýkají. Rozhodla jsem se to také vyzkoušet. Na internetu jsem našla želé HEY!GUMMY, které kromě octa obsahují také kořen čekanky, který blahodárně působí na střevní mikroflóru. Výsledky? Už po prvním měsíci jsem zapomněla, co je nedostatek energie ráno!

Eva, 35 let

Jsem řidič sanitky. Často pracuji v noci, a pak ráno nemůžu spát. Vedu děti do školy a potom se dívám na televizi. A večer nemám sílu znovu pracovat. Začal jsem se tím znepokojovat a dokonce jsem provedl základní vyšetření. Ukázalo se, že kromě nedostatku některých vitamínů a draslíku to není tak špatné. Ale celková únava a neustálé problémy s břichem mě stále unavovaly. Moje manželka někde četla, že bych měl zkusit pít jablečný ocet. Každé ráno nalačno. Po týdnu jsem to nevydržel a vylil jsem obsah láhve do umyvadla. Hrozná chuť! Manželka mi objednala HEY!GUMMY s jablečným octem a konečně! Úžasná chuť (ne příliš sladká), stejné vlastnosti jako ocet, ale příjemnější dávkování. Čekám na efekty, protože užívám to krátce.

Kamil, 43 let

Před časem jsem si všimla, že na nic nemám energii. Kromě toho jsem neustále trpěla pálením žáhy. Měla jsem problémy s pravidelným vyprazdňováním a obecně… cítila jsem se těžká. Přítelkyně mi řekla, že na všechny moje potíže existuje jedno řešení. Jablečný ocet. A skvěle. Jen já nesnáším vůni octa! Chci zvracet. Musela jsem tedy najít alternativu. Jablečný ocet v prášku také smrděl, takže jsem začala hledat na internetu. A naštěstí existuje alternativa. Želé HEY!GUMMY. Je to skvělý produkt! Želé nemají chuť ani vůni octa. Je radost to užívat. Po několika týdnech používání jsem si všimla změn. Trávicí problémy nevyskytují tak často. A získala jsem životní energii!

Iveta, 21 let

Rád jím nezdravě. Nemohu si pomoct, moje oblíbené příchuti jsou sladké a kyselé. Snažil jsem se omezit nezdravé produkty vícekrát. Mimochodem zhubnout. Zlepšit celkový zdravotní stav. Vyzkoušel jsem stovky diet. Ale stále jsem se vracel ke svým předchozím zvykům. Nerad si odmítám lahodnost. Začalo pálení žáhy. Pak a nadýmání. Problémy se zácpou a únava po jídle. Četl jsem, že jablečný ocet snižuje chuť k nezdravému jídlu a má kromě toho spoustu vitamínů. Musel jsem to zkusit, ale jak se zbavit tohoto zápachu? Je to jednodušší, než jsem si myslel! A tyto HEY!GUMMY neobsahuje žádný cukr. K tomu využívají zdraví prospěšné účinky jablečného octa. Zjistil jsem to na vlastním případě.

Bohumil, 28 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: