Gua Sha Mask proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

Gua Sha Mask proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

  • Zmenšuje vrásky
  • Obnovuje pružnost
  • Zpevňuje kontury
OBJEDNAT

GUA SHA MASK – INOVACE A VÝSLEDEK

Gua Sha Mask – je to inovativní maska, který obsahuje pro kůži léčební olej arganový a avokádový, vitamíny a Kyselinu hyaluronovou, vyživuje a omlazuje hluboké vrstvy kůže, stimuluje růst epitelové tkáni. To znamená, že maska aktivně stimuluje tvorbu kolagenu a regeneraci mezibuneční ” matrici”. Díky tomu jsou schopny se viditelně vyhladit vrásky na čele, v oblasti úst a oči (husí tlapky).

Gua Sha Mask – je fascinující “koktejl” pro korekci nosních a meziobočních vrásek.

Obsahuje složky, které jsou vytvořené pro “zvětšení objemu” na působeném místě, což vyplní vrásky a rýhy zevnitř, “vytlačuje” kůži zpátky. A také “uvolňuje” mikro-zkrácení svalů, aby zabránit svalům vraštit kůži v meziobočí.

Gua Sha Mask proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

Gua Sha Mask – obsahuje jeden z nejsilnějších antioxidantů, které neutralizují volné radikaly – hlavní příčiny stárnutí. Zastavuje rozpad kolagenu, jednoduše řečeno, bojuje proti stárnutí metodou obrany buněk od rozpadnutí. Stimuluje krevní oběh v lymfě pro odstranění oteklin,”vaků” a zmenšuje tmavé kruhy pod očima. Zpevňuje strukturu kůže, zpevňuje povrch, ovál obličeje, díky přírodní tvorbě kolagenu a elastinu.

O HODNĚ MLADĚJI, BEZ BOLESTI A RIZIKA!

  1. Obnovení “spících” buněk
  2. Obnovení poškozených buněk
  3. Regenerace zdravých buněk
OBJEDNAT

SENZAČNÍ EFEKT GUA SHA MASK

Po 40 letech se regeneraci buněk zpomaluje. Objevuje se víc vrásek, kůže ztrácí pružnost, a kontury obličeje jsou méně výrazné. Revoluční péče proti stárnutí Gua Sha Mask je vyrobená speciálně pro péči o usychanou kůži. Trojitý účinek Gua Sha Mask potvrzují rozsáhlé laboratorní testy:

1183 žen
Zaznamenaly viditelné zmenšení vrásek a rýh zamračeného vzhledu (o 77%), v koutku oči (o 56%) a na čele (o 76%)

927 žen
Naplnil se objem v nosních rýhách, objem v oblasti lícních kosti obnovený (+41%). Ovál obličeje je viditelně výrazný, pokožka se zpevnila a je více objemná.

1321 žen
Viditelné výsledky. Tonus kůže se zlepšuje(+65%), je pevnější(+54%) a zvlhčená na 48 hodin.

Gua Sha Mask proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

NEZÁVISLÝ NÁZOR KOSMETOLOGŮ

Kdybych byla na místě vašeho kosmetologa, tak určitě bych se snažila nabídnout maximum z toho, co umím, co je k dispozici technologiím krásy: botox, plazmalifting, fillery atd. Ale jako člověk, jako žena, rozumím, že díky Gua Sha Mask všechny tyto procedúry lze oddalit ještě o 6 let.

Tereza Zavadilová. Doktor kosmetolog-dermatolog. Praxe 18 let

OTEVŘENÉ RECENZE

Podělím se dalším beauty – tajemstvím! Bělící maska Gua Sha Mask. Dávám ji na 20 minut jednou za 3 dny. Zmizelo červenání, pihy se osvětlily. Pleť se stala rovná, září zdravím!

Anna, Ústí nad Labem

Děkuji Gua Sha Mask! Zapomněla jsem co znamená vrstvy make-up. Osvěžující maska – to je můj kosmetický maximum, a jsem tomu moc ráda! Výborná úspora času a prostředků. Holky, doporučuji!

Viktorie, Plzeň

Po těhotenství zůstaly tmavé skvrny na obličeji. Myslela jsem, že budu muset vždycky „malovat“ takovou krásu make-upem. Ale pár týdnu zpátky jsem si objednala bělící masku Gua Sha Mask

Sára, Liberec

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: