Goji Cream proti vráskám: je skutečný průlom v omlazení pokožky

Goji Cream proti vráskám: je skutečný průlom v omlazení pokožky

Tento příběh se stal na internetu senzací. Vše začalo, když 22letý Michal Horáček napsal dívce, která se mu líbila a pozval ji na rande. Dívka si všimla, že Michal na své profilové fotce není sám a začala se ho vyptávat, zda by jeho přítelkyni z fotky nevadilo, že se chtějí sejít. Odpověď ji šokovala: “To není moje přítelkyně, je to moje matka.”

Dívka si myslela, že to je trapná výmluva. Když si ale pořádně prohlédla Michalův profil, zjistila, že jí opravdu nelhal: našla několik fotek s popiskem “Já s mámou” kde byla stejná kráska – jeho 47letá matka Anna Horáčková. Ukázalo se, že to nebylo poprvé, co si někdo Annu spletl s přítelkyní svého syna a následně ji bombardoval otázkami o tom, jak je možné, že vypadá tak mladě. Mnoho lidí si myslelo, že je její mladistvý vzhled výsledkem plastických operací, ale ve skutečnosti je jejím tajemstvím něco jiného.

Goji Cream proti vráskám: je skutečný průlom v omlazení pokožky

– Anno, podle vašich fotek se zdá, že jste se za posledních 20 let ani trochu nezměnila. Mohu se zeptat, i když už to asi znáte – jak jste toho dosáhla?

– Za prvé bych vám ráda poděkovala – lichotí mi to. Samozřejmě jsem se změnila, oblékám se teď rozhodně mnohem lépe. Za druhé mám štěstí, provdala jsem se za dermatologa.

– Pokud to není tajné, jaké rady vám dává?

– Klasická pravidla, která jste již mnohokrát slyšeli: spousta dobrého spánku a zdravá strava. Lhala bych ale, kdybych tvrdila, že to je všechno. Můj manžel je odborník, který spolupracuje s laboratořemi. Zhruba před 10 lety byl první, který vyvinul omlazující přípravek (poznámka :-). Goji Cream Já jsem byla první, na kom ho testoval. Bylo mi tenkrát 37 let a samozřejmě jsem měla vrásky, pigmentové skvrny, atd.

– Začal tento produkt fungovat ihned?

– Složení bylo několikrát testováno a upraveno. První výsledky se ale objevily už po druhém nebo třetím testu. Používala jsem krém každý den měsíc v kuse a jednoho dne ráno jsem si uvědomila, že mi zmizely vrásky a vyhladila se mi pleť. Od té doby je už 10 let moje pleť taková, jakou ji vidíte.

Annin manžel je dermatolog Dr. Andrej Horáček, s 23 lety zkušeností v tomto oboru

Goji Cream proti vráskám: je skutečný průlom v omlazení pokožky

– Doktore Horáčku, řekněte nám jak se vám podařilo vytvořit produkt, který poskytuje tak skvělé výsledky? A hlavně proč o něm skoro nikdo neví?

– Pro mě jako odborníka není na tomto krému nic komplikovaného: musíte jen vědět, jak je lidské tělo tvořeno a jak funguje pleť. Co se týče druhé otázky: tento krém je dobře známý, doporučuji ho svým pacientkám a ty ho zase doporučují svým kamarádkám atd. Musíte si ale uvědomit, že moderní trh je plný kosmetiky. Velké společnosti investují obrovské peníze do marketingu a reklam a není možné se vyrovnat informačnímu hluku, který vytvářejí.

– A jak tento krém funguje?

– Když tělo nedokáže vytvářet dostatek kolagenu, musíme mu pomoci. Proto tento přípravek obsahuje doplňkový kolagen. Jak ale víte, kolagen řeší pouze následky problému a my se musíme vypořádat s jeho příčinou, tedy stimulovat syntézu nového kolagenu a akumulaci kolagenových vláken.

 

Nějakou dobu jsme hledali nejvhodnější řešení a v první verzi složení jsme používali retinol. Testy ale ukázaly, že má retinol spoustu vedlejších účinků: loupání kůže, svědění, alergické reakce atd. Proto jsme se rozhodli nahradit retinol jeho rostlinným protějškem – bakuchiolem.

 

Další testy prokázaly, že bakuchiol nejen stimuluje uvolnění kolagenu, tj. obnovuje elasticitu pleti a vyhlazuje jemné vrásky, ale také potlačuje tvorbu melaninu, který způsobuje tvorbu tmavých pigmentových skvrn. V některých případech díky svým antiseptickým účinkům také odstraňuje nedokonalosti pleti a akné. Potom jsme si uvědomili, že jsme našli to, co jsme hledali.

OBJEDNAT

Komentáře:

Tento krém opravdu funguje! Mimochodem, dozvěděla jsem se to ne od toho dermatologa, ani od jeho pacientů, ale z komentářů na facebooku.

Darina Janečková

Po použití tohoto krému o mě manžel začal opět jevit zájem, jako když jsme byli mladí. Máme teď sex častěji, než před 20 lety!

Tereza Peterová

Objednala jsem tento krém pro svoji matku. Tuba nevypadá tak hezky, jako u některých slavnějších značek. Je to ale pochopitelné, protože jde o nezávislou produkci. Máma je šťastná, používá to už 2 měsíce.

Anna Tauferová

Lidé mi teď říkají, že vypadám pod 30, je to úžasné! Dříve jsem se za svůj vzhled styděla, teď se stydím říct, že je mi ve skutečnosti 43 let :)

Viola Farná

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: