Folisin proti vypadávání vlasů: vaše vlasy budou husté a zdravé!

Folisin proti vypadávání vlasů: vaše vlasy budou husté a zdravé!

Folisin obsahuje složky, které:

 • podporují přirozený růst vlasů
 • snižují intenzitu vypadávání
 • pomáhají udržovat normální pigmentaci vlasů
 • podporují udržování správné úrovně testosteronu
OBJEDNAT

Proč vlasy vypadávají?

Důvody, proč vypadávají vlasy, jsou spojeny s mnoha faktory – vnějšími i vnitřními. Naše tělo je složitý stroj, ve kterém každý z procesů ovlivňuje ostatní. Špatně vyvážená strava, stres, hormonální problémy nebo jen geny – všechny tyto faktory mohou narušit růstový cyklus vlasů a urychlit vypadávání vlasů.

Vaše vlasy jsou denně vystaveny řadě negativních faktorů:

Folisin proti vypadávání vlasů: vaše vlasy budou husté a zdravé!

 1. Chronický stres
 2. Genetické faktory
 3. Hormonální poruchy
 4. Nutriční nedostatky
 5. Nesprávná péče

Každý den jsou vlasové folikuly vystaveny těmto faktorům, a proto se nemohou správně vyvíjet. Každý ze stonků potřebuje konec konců tři fáze: anagen, když se vytvářejí nové vlasové buňky, telogen, tj. klidový stav, a katagen (odumírání). Všechny nepravidelnosti ve fungování těla a různé vnější podněty narušují přirozený cyklus života vlasů, což přispívá ke zvýšené ztrátě a růstu slabých a tenkých stonků.

OBJEDNAT

Folisin vám pomůže udržet silný účes díky:

 • Indukci anagenní fáze a zkracování telogenu
 • Androgennímu působení
 • Podpoře pigmentace vlasů
 • Inhibici vypadávání vlasů

Jak Folisin funguje v boji za silné vlasy?

Folisin proti vypadávání vlasů: vaše vlasy budou husté a zdravé!

Folisin je doplněk stravy určený pro muže, kteří chtějí podpořit vzhled a zdraví svých vlasů. icon Rychlejší růst produkt obsahuje složky, které podporují procesy růstu mužských vlasů, stimulují folikuly a urychlují tvorbu nových stonků.

 • Testosteron pod kontrolou složky doplňku stravy pomáhají udržovat normální hladiny hormonů, což pomáhá zastavit vypadávání vlasů.
 • Lepší kvalita vlasů aktivní výtažky podporují přirozenou barvu a stav vlasů, které jsou lesklé a silné.
 • Snížení vypadávání vlasů přírodní složky doplňku stravy mají za následek inhibici procesů vypadávání vlasů a napomáhání zahušťování vlasů.

Ingredience

Vysoká účinnost doplňku stravy Folisin vyplývá z jeho jedinečného složení. Výrobek obsahuje pouze přírodní složky, které fungují na principu synergie, potlačují příčiny vypadávání vlasů a podporují tvorbu nových.

Folisin také obsahuje

Folisin proti vypadávání vlasů: vaše vlasy budou husté a zdravé!

 1. Palmeto extrakt z palmeta obsahující 25% mastných kyselin. Má účinek na podporu růstu vlasů u mužů a pomáhá udržovat normální reprodukční funkce a zdraví prostaty.
 2. PhosphaMax kyselina fosfatidová je fosfolipid, který hraje důležitou roli v regulaci buněk. Klinické studie potvrdily, že má potenciál podporovat růst vlasů a vyvolat anagenní fázi cyklu růstu vlasů.
 3. BioPerine® extrakt z černého pepře nejvyšší kvality, který podporuje vstřebávání beta-karotenu a selenu.
 4. EVNolMax™ směs tokoferolů nejvyšší kvality, obsahující vitamin E a tokotrienol. Podporuje růst nových vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů, což bylo potvrzeno v klinických studiích.
 5. Dýně dýňový extrakt bohatý na beta-sitosteroly. Klinické studie naznačují, že má antiandrogenní aktivitu a blokuje aktivitu 5-alfa reduktázy. Extrémně efektivní v kombinaci s palmetem (obsaženým ve Folisin).
 6. Vitamínový a minerální komplex obsahuje vitamín A, biotin, zinek, měď a selen Selenium SeLECT®. Tyto složky jsou nesmírně důležité pro udržení normálního zdraví vlasů a pigmentace. Kromě toho také ovlivňuje mužské reprodukční funkce, pomáhá udržovat hladinu testosteronu a podporuje spermatogenezi.

Recenze

“Po 40 jsem začal ztrácet vlasy. Používal jsem různé šampony a doplňky, ale všechny byly k ničemu. Až díky Folisinu jsem znovu získal vlasy a sebevědomí. Plánuji si koupit další balení.”

Arthur Manchester 

“Začal jsem plešatět kvůli stresu a přetížení. Vlasy mi vypadávali doslova hrstmi. Začal jsem hledat řešení a natrafil jsem na Folisin. Koupil jsem si hned 3 balení, protože tak mne to vyšlo levněji. Pomohlo a vlasy mi přestaly vypadávat!”

Mirek Varšava 

“Když jsem si všimnul vypadávající vlasy, přestal jsem se cítit sebejistě. Poslouchal jsem ze všech stran, že takový je úděl mužů. Nechtěl jsem se s tím smířit a hledal jsem řešení. Našel jsem Folisin a byla to trefa do černého.”

Herman Hamburg

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: