Dr. Gary Roberts ze ztráty vlasů: LABORATORNĚ TESTOVANÝ VZOREC PRO MAXIMÁLNÍ RŮST VLASŮ!

Dr. Gary Roberts ze ztráty vlasů: LABORATORNĚ TESTOVANÝ VZOREC PRO MAXIMÁLNÍ RŮST VLASŮ!

 • Téměř okamžitě blokuje vypadávání vlasů způsobené hormonem DHT
 • Okamžitě stimuluje spící folikuly k produkci nových vlasů
 • 100% přírodní a laboratorně testovaný
 • Vyživuje a posiluje vlasové cibulky čímž zabraňuje předčasnému šedivění
 • Vzorec doporučený lékaři a odborníky
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

VÍTE, PROČ VÁM VYPADÁVAJÍ VLASY?

Dr. Gary Roberts ze ztráty vlasů: LABORATORNĚ TESTOVANÝ VZOREC PRO MAXIMÁLNÍ RŮST VLASŮ!

 1. Nadměrná produkce derivátu testosteronu DHT*
 2. Stárnutí
 3. Genetické podmínky
 4. Poškození kůže nebo úraz hlavy
 5. Těhotenství a hormonální problémy
 6. Nežádoucí účinky léků
 7. Stres, nedostatek spánku
 8. Chronická únava, deprese

VÝHODY, KTERÝCH DOSÁHNETE PŘI KAŽDODENNÍM POUŽÍVÁNÍ SYSTÉMU DR. GARYHO ROBERTSE PO DOBU MINIMÁLNĚ 30 DNŮ:

 • Snižuje nárůst koncentrace DHT ve vlasových folikulech až o 86,%7 a inhibuje aktivitu enzymu 5 alfa reduktázy, který je zodpovědný za přeměnu testosteronu na dihydrotestosteron.
 • Stimuluje krevní oběh a usnadňuje tok živin do vlasových folikulů, který je až 7krát rychlejší než před zahájením kúry.
 • Okamžitě dodává tělu vitamíny a antioxidanty potřebné k zastavení plešatění.
 • Až 8násobně zvyšuje hustotu, pružnost (až o 85 %) a strukturu vlasů.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

5 násobně zlepšuje kondici, pružnost a lesk vlasů

Dr. Gary Roberts ze ztráty vlasů: LABORATORNĚ TESTOVANÝ VZOREC PRO MAXIMÁLNÍ RŮST VLASŮ!

 1. Okamžitě ulevuje od problémů se suchou a svědivou pokožkou hlavy.
 2. Stimuluje růst NOVÝCH zdravých vlasů až o 67 % ve srovnání s jinými produkty!
 3. Reguluje tvorbu kožního mazu a obnovuje lipidovou rovnováhu pokožky hlavy již po 3 aplikacích.
 4. Stimuluje neaktivní vlasové folikuly aby vstoupily do fáze růstu.
 5. Zabraňuje předčasnému šedivění a trvale obnovuje přirozený pigment vlasů.

JAK INTELLIGENT HAIR GROWTH SYSTEM™ FUNGUJE A PROČ JE NEJLEPŠÍ NA TRHU

 • Systém stimuluje růst vlasů v oblastech s nízkou hustotou vlasů. Vytváří specifickou ochrannou bariéru proti poškození pokožky a také reguluje činnost mazových žláz, což zabraňuje případným infekcím a nadměrnému maštění vlasů. Je to jeden z klíčových faktorů nezbytných pro každodenní péči a udržení zdravé pokožky hlavy a dobrého stavu vlasů.
 • Aktivuje neaktivní vlasové folikuly na mikrobuněčné úrovni a revitalizuje je zevnitř pomocí souboru speciálně vybraných živin. Díky tomu se rychlost růstu nových vlasových cibulek zvýší až o 92 %. Zpomaluje mechanismus stárnutí vlasových folikulů, čímž prodlužuje životnost vlasů a eliminuje riziko předčasného vypadávání vlasů.
 • Zabraňuje dalšímu vypadávání vlasů tím, že posiluje a regeneruje vlasové folikuly. Zvyšuje se okysličení a prokrvení buněk, díky čemuž se všechny bioaktivní složky dostanou bez překážek do vlasových cibulek, čímž je zajištěna jejich výživa a lepší ukotvení v pokožce hlavy. Vzorec chrání vlasy před negativními vlivy vnějších faktorů, chrání je před vysušením, lámavostí, štěpením atd.

Recenze lékařů

„Kúra Intelligent Hair Growth System™ je jedinou metodou dostupnou na trhu, která díky současné aplikaci dvou unikátních produktů s využitím synergického efektu působí zevnitř na blokování vypadávání starých vlasů a zvenčí přímo na pokožku hlavy na urychlení růstu nových vlasů. Pouze tato inovativní kombinace přináší tak senzační a trvalé výsledky.”

Dr Gary Roberts

Plastický chirurg

VÍCE VLASŮ – VYŠŠÍ SEBEVĚDOMÍ! PODÍVEJTE SE NA RECENZE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Jarmila

45 let

„Vždycky jsem měla tenké a slabé vlasy, ale po těhotenství mi začaly padat ještě víc a po hrstech. Vlasy jsem měla doslova všude a po umytí hlavy jsem musela pokaždé vyčistit odpad u sprchy. Netrvalo dlouho a na hlavě se mi objevila plešatá místa, která se každým týdnem zvětšovala. Vyzkoušela jsem různé doplňky stravy a lotiony, ale nic nepomohlo, jen se mi udělaly lupy. Intelligent Hair Growth System™ byl mou záchranou! Již ve 2. týdnu používání začaly růst nové vlasy. A navíc byly hustší a pevnější než kdykoli předtím! Dnes se těším z krásných vlasů a cítím se opět stoprocentní ženou.”

Pavel

40 let

„První věc, kterou chci zdůraznit, je poměr ceny a kvality. Za opravdu málo peněz získáte dvoufázovou kúru, což jsou dva produkty, které spolu poskytují skvělé výsledky. Mé vlasy jsou teď viditelně silnější a zdravější a plešatá místa jsou pokryta novými vlasy. Zadruhé, díky kúře jsem se zbavil lupů a svědění, mám pocit, že je moje pokožka hlavy řádně vyživená. Vlasy mi nevypadávají a jsou mnohem silnější. Na závěr jen dodám, že jsem během jednoho měsíce znovu nabyl sebevědomí a zbavil se komplexů!”

Eva

29 let

„S vypadáváním vlasů jsem se potýkala několik let. Vyzkoušela jsem všechny dostupné metody na trhu, bez ohledu na jejich cenu. Dokonce jsem i nosila paruku, abych svou pleší nesvítila lidem do očí. Bohužel se u mě kvůli tomu objevily alergie a moje pokožka hlavy byla v hrozném stavu. Naštěstí mi přítelkyně řekla o vzorci dr. Robertse. Je to mistrovské dílo, jsem prostě nadšená. Nikdy jsem neměla tak krásné a husté vlasy. Doporučuji ho z celého srdce.”

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: