Dr.Derm proti lupénce: zdravá pokožka bez problémů

Dr.Derm proti lupénce: zdravá pokožka bez problémů

 • Rychle zmírňuje svědění a olupování pokožky
 • Léčí psoriatickou lupenku
 • Odstraňuje příčiny psoriázy
 • Zabraňuje šíření nemoci
OBJEDNAT

UŽ SE NEMUSÍTE SKRÝVÁT PŘED SVĚTEM!

 1. Přípravek obnovuje poškozenou nemoci tkáň
 2. Okamžitě zmírnit svědění
 3. Ihned zastaví proces zánětů

Přírodní složky tohoto léčivého krému zlepšuje metabolické procesy organismu, díky nimž dochází k regeneraci pokožky. V tomto případě svědění a odlupování zmizí po první aplikaci. Po zahájení léčby Dr.Derm krémem se šíření choroby zastaví a tkáň poškozená nemoci se začne regenerovat. Hned po prvním ošetření touto léčivou masti bude pokožka obnovená. Přirozený proces bunečného dělení bude obnoven jen za 28 dnů.

Dr.Derm proti lupénce: zdravá pokožka bez problémů

OBJEDNAT

Dr.Derm je univerzální přírodní krém, který pomáhá při všech typech lupénky:

 • při obyčejné lupence;
 • při ložiskové lupénce;
 • kapkovité lupénce;
 • Postulózní lupénce.

Proč je Dr.Derm účinný přípravek? Co obsahuje?

 1. šalvěj. Má antiseptický účinek, zmírňuje edém, zmírňuje odlupování a podílí se na hojení psoriatických plaků.
 2. bambucké máslo. Snižuje suchost pokožky, podporuje hojení lupenky, obnovuje přirozenou strukturu pleti.
 3. výtažek z kalísie voňavé. Pomáhá udržovat normální hladinu pH u pokožky, má tonizujicí, protizánětlivý a uklidňující účinek na postižené oblasti pokožky, má osvěžující a relaxační účinek, nasycuje a zvlhčuje pokožku.
 4. výtažek ze semen bílé jedle. Má antibakteriální, antioxidační a regenerační účinek . Tonizuje pleť, dodává pokožce pevnost a pružnost.
 5. extrakt ze suchého aloe. Pomáhá udržovat normální hodnotu pH pokožky, má tonizující, protizánětlivý a uklidňující účinek na postiženou pokožku. Má také osvěžující a relaxační účinek , nasycuje pokožku potřebnými vitamíny.

Dr.Derm proti lupénce: zdravá pokožka bez problémů

Léčbá probíhá pouze 4 týdny

a už se nemusíte schovávat před ostatiními lidma!

 • 1 TÝDEN. Zánět, svědění, loupání zmizí, nárůst plaku se zastaví.
 • 2 TÝDEN. Proces regenerace poškozené tkáně je zahájen v důsledku normalizace cyklu dělení buněk.
 • 3 TÝDEN pH pleti se normalizuje, pokožka se zlepšuje. Stává se pevnou a pružnou.
 • 4 TÝDEN. Při dodržení diety nemoc se znovu neprojevuje.

Vědecká diskuze:

Dr.Derm proti lupénce: zdravá pokožka bez problémů

U psoriázy je důležité, aby byla terapie co nejjednodušší. Při léčbě psoriázy mohou pomoct pouze přirozené krémy, které jsou naštěstí již k dispozici. Hormony, imunostimulátory a různá terapie jsou nejen vysoce návykové, kvůli nímž se později mohou vyvinout v rakovinu.

Léčivý krém Dr.Derm se liší od obvyklé terapie, protože neobsahuje steroidy a návykové látky. Přirozené složení se nejen vyrovná s hojením plaků (nízkých i vysokých), ale také zabraňuje dalšímu šíření nemoci psoriázy.

Díky použití léčivé masti Dr.Derm je možné zabránit recidivě psoriázy a žít celý život.

Klára Kubáňová, MUDr, doktorka nejvyšší kategorie, dermatolog

Diskuze o přípravku Dr.Derm

Nejhorší na nemoci a psoriáze je to, že morálně to člověka špatně ovlivňuje. Pokožka se slupuje, svědí, zvětšují se, takže lidí na mě pořád koukají s odporem. Byla jsem z toho strašně unavená a také z reakci lidí. Nemůžu nosit normální, obyčejné oblečení, pouze z bio a přírodních látek a tou největší hrůzou bylo, když se psoriáza začala šířit na hlavě. Je nemožné žít s touto nemocí. Očekávala jsem že už brzy budu mít z toho všeho depresi, a to by mě fakt mohlo čekát kdybych nevyzkoušela Dr.Derm. To, jak tato léčivá mást uzdravila mojí ošklivou, poškozenou nemoci pokožku – je zázrak. Toto je jediný lék, který mi pomohl na dlouhou dobu. Začala jsem se cítit jako zdravý člověk. Děkuji!

Anna Binovská, 31 let

Kvůli psoriáze moje pokožka byla úplně ošklivá a jsem se úplně uzavřela. Když se to zhoršovalo jsem ani nechodila ven. Vyzkoušela jsem veškeré prostředky: masti, krémy, hormonální terapií, vodní a další procedury, ale pomáhalo to jen na krátkou dobu. Celou dobu jsem myslela na to, proč se dá vyléčit náročnou nemoc ale psoriázu ne? Proč proti tomuto ošklivému kožnímu onemocnění nejsou žádné léky? Ale když jsem našla mast Dr.Derm, tak jsem byla plná naděje na uzdravení mé pokožky. A tato mást mi fakt pomohla! Za tři týdny se skvrny zahojili, pleť se zvlhčila, po trochu více než měsíci – úplně zmizely. Po půl roce mám čistou pokožku!

Klára Hrodějová, 40 let

Psoriáza se u mě začala když mě propustili z práce, kvůli silnému stresu. Začalo se to z olupování pokožky, ošklivymi svrny a dlouhou dobu jsem musel skrývát pokožku a nosit košile a mikiny s dlouhými rukávy, protože měl jsem hrozné jízvy. Měl jsem strašné vředy ze kterých se lidí mohly vyděsit lidí. Lékaři se snažili nasadit hormonálné léčbu, doporučovali různé masti, krémy, a dokonce i injekce. Ale všechno bylo zbytečné. Pouze ledová voda pomáhala zmírnit svědění a bolest. Dlouho jsem hledala normální léčbu, a narazila jsem se na přípravek Dr.Derm. Také mě zachránila i dietní strava. Je to v kombinaci s dietou svělý lék.

Stanislav Kozlík, 45

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: